Acustal rewolucyjnerewolucja w walce z wszelkimi ubytkami słuchu!

Acustal rewolucyjnerewolucja w walce z wszelkimi ubytkami słuchu!

Grupa brytyjskich naukowców rozpoczęła “wojnę” z producentami aparatów słuchowych. Już ponad 250 tysięcy Europejczyków zrezygnowało z drogich i nieskutecznych metod radzenia sobie z ubytkiem słuchu, korzystając tylko z tej formuły. Badania laboratoryjne pokazują, że w ciągu 4-6 tygodni od rozpoczęcia leczenia przywracany jest słuch dla całej gamy dźwięków – od szeptów do wysokich tonów.

 

Dzięki odkrytej przez nas metodzie biomedycznej znów będziesz mógł wyraźnie słyszeć ludzką mowę, dźwięk radia i telewizji oraz każde słowo swojego towarzysza. Doskonale zrozumiecie tych, którzy mówią cicho i niesłyszalnie. Można usłyszeć wszystko i wszystkich wokół, nawet na odległość. Dzięki tej biomedycznej metodzie automatycznie zaczniesz słyszeć wyraźnie i bez wysiłku, a niechciane odgłosy otoczenia znikną na zawsze…

ZAMÓWIĆ

Profesor nie spodziewał się, że jego odkrycie będzie wielkim przełomem…

Czasopisma medyczne okrzyknęły nową terapię poprawiającą słuch jako “przełomowe osiągnięcie w dziedzinie laryngologii”. Już prawie 250 tysięcy osób zagrożonych całkowitą głuchotą odzyskało naturalną zdolność słyszenia i pozbyło się aparatów słuchowych, a naukowiec otrzymał tytuł doktora honoru za swoje osiągnięcia w zakresie tworzenia nowatorskich i naturalnych sposobów walki z postępującą głuchotą. Dzięki jego unikalnej metodzie nawet osoby skazane na izolację społeczną z powodu problemów ze słuchem są w stanie odzyskać do 90% słuchu bez drogich aparatów słuchowych, wzmacniaczy słuchu, świec do uszu czy niezwykle kosztownych i inwazyjnych zabiegów wszczepiania implantów.

Aparaty słuchowe to pieniądze w błoto! Jakie argumenty potwierdzają tę tezę?

Acustal rewolucyjnerewolucja w walce z wszelkimi ubytkami słuchu!

Oto wyniki badań:

 1. Profesjonalne aparaty słuchowe kosztują dużo pieniędzy, a tanie urządzenia zwiększają ubytek słuchu.
  Ceny aparatów słuchowych sięgają koszmarnych wysokości, a mimo to nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów. Jakość słuchu wcale się nie poprawia – wręcz przeciwnie, osoby używające ich skarżą się na niedostateczną poprawę słuchu i dyskomfort związany z ich stosowaniem. Z drugiej strony, tanie aparaty słuchowe mogą przyczynić do utraty słuchu poprzez nieodpowiednią ochronę komórek słuchowych przed nadmiernymi dźwiękami z otoczenia.
 2. Piszczą i trzeszczą
  Aparaty słuchowe mogą wydawać nieprzyjemne dla ucha dźwięki, takie jak piski i trzaski, co może przyczynić do pogłębienia ubytku słuchu. Występują one, gdy płatek ucha ma nieprawidłowy kształt. Piski i trzaski pojawiają się zwykle podczas jedzenia, mówienia, a czasem w ogóle bez konkretnego powodu.
 3. Są wykluczeni z życia publicznego, a dobór odpowiedniego aparatu słuchowego jest prawie niemożliwy
  Osoby noszące aparaty słuchowe niechętnie używają tych urządzeń na przykład w miejscu pracy. Słabo wyprofilowane aparaty, wykonane najczęściej z bardzo słabej jakości materiałów, często wypadają z ucha. Aparaty słuchowe wyłączają też ich użytkowników z życia społecznego. Osoby te zwykle wstydzą się, gdy ktoś prosi je o wielokrotne powtarzanie tego samego słowa, dlatego izolują się od otoczenia i wychodzą z domu tylko w razie konieczności.
 4. Zwiększają głośność tylko wtedy, gdy są noszone w uchu
  Noszenie aparatu słuchowego nie poprawia trwale słuchu. Lepiej słyszysz tylko wtedy, gdy urządzenie jest w Twoim uchu. Po jego usunięciu ubytek słuchu powraca. Co to oznacza? Nie można używać aparatu słuchowego podczas pływania, spania lub chodzenia na basen, na przykład.
 5. Inne dostępne metody takie jak: różdżki i czopki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a nawet zagrażają zdrowiu
  Kauteryzacja uszu jest zabiegiem niebezpiecznym, niosącym ryzyko poparzeń, a nawet uszkodzenia błony bębenkowej. Najczęstsze powikłania, które mogą wystąpić po manipulacji świecą to niedrożność przewodu słuchowego lub tymczasowa utrata słuchu. Należy również unikać używania pałeczek, ponieważ wpychają one woskowinę głębiej do kanału słuchowego i całkowicie go zatykają
ZAMÓWIĆ

Skuteczność potwierdzona wieloma badaniami laboratoryjnymi

Eksperci są przekonani, że nie ma wady słuchu, której nie można zregenerować za pomocą unikalnej formuły prof. Clarka-Cichego. To tylko kwestia czasu – u niektórych osób powrót słuchu do 80% po zastosowaniu Acustal, inni zauważają poprawę słuchu i zwiększenie jego zasięgu już po 28 dniach. Wiele zależy od stopnia uszkodzenia nerwu słuchowego, ale fakt, że innowacyjna terapia może odwrócić nawet całkowitą głuchotę oznacza, że jesteśmy świadkami przełomu, którego wcześniej nie było na rynku!

Badania laboratoryjne potwierdziły, że nowo odkryta formuła sprayu z aktywnymi biostymulantami jest skuteczna w prawie 89%. Osoby w wieku od 22 do 95 lat biorące udział w badaniu potwierdziły zmniejszenie hałasu aż o 77%, 3-krotnie lepszą zdolność wyłapywania szeptów i głosów w tłumie oraz radykalną poprawę słyszenia ludzkiej mowy, a także radia i telewizji. Na pytanie, kiedy ostatni raz tak dobrze słyszeli, 93% z nich odpowiedziało “między 24 a 35 rokiem życia”.

Sprawdzona skuteczność

Acustal rewolucyjnerewolucja w walce z wszelkimi ubytkami słuchu!

Badani mieli przywrócony słuch już po 35 dniach stosowania terapii prof. Clarka-Cichego. W kolejnych dniach testów wyeliminowano ból i dyskomfort spowodowany ich uczuciem zatkanych uszu, a także zmniejszono dokuczliwe objawy spowodowane wieloletnią pracą w hałasie. W ciągu kolejnych dni ostrość, głośność i jakość dźwięku wzrosła aż pięciokrotnie. Zabieg umożliwił również prowadzenie rozmów w tłumie, np. podczas jazdy samochodem, a słyszalność szeptów wróciła do poziomu tych sprzed wielu lat. Ponadto uszkodzone komórki słuchowe w uchu wewnętrznym ulegają procesowi autoregeneracji. Oznacza to, że ta innowacyjna terapia biomedyczna nie tylko przywraca cały zakres słuchu, ale także odwraca szkody spowodowane przez lata.

Metoda prof. Clarka-Cichego pozwala przywrócić słuch w zaledwie 38 dni w sposób naturalny i w 100% bezpieczny.

Skuteczność Acustal została udowodniona ponad wszelką wątpliwość przez renomowany szwedzki ośrodek badawczy. Prof. Clark-Cichy stale otrzymuje nominacje i nagrody za odkrycia naukowe oraz doktora honoru od największych uniwersytetów na całym świecie.

 

Dobra wiadomość jest taka, że Acustal można dostać w bardzo przyjemnej cenie. Oferta specjalna obowiązuje do 10.03.2023 włącznie. Acustal dla uszu autorstwa prof. Clarke-Ciche można zamówić na następującej stronie internetowej.

Komentarze

Beata Wargacka

Nie spodziewałem się tego odkrycia. Zdecydowanie polecam!

Bronisław Jagodziński

Po przeczytaniu tego artykułu postanowiłam natychmiast zamówić te spray. Teraz czekam na kuriera.

Bożena

Nigdy bym nie pomyślała, taki spray może dokonać takich cudów. To jest po prostu rewelacja. Wszystkie kłopoty odeszły, gdy je brałam. Polecam z całego serca!

Mariago

Chyba też muszę zamówić ten produkt

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: