Alluramin perfumy z feromonami dla mężczyzn: przyciągaj kobiety jak magnes!

Alluramin perfumy z feromonami dla mężczyzn: przyciągaj kobiety jak magnes!

 • bądź obiektem pożądania
 • bądź przez nie podrywany
 • zyskaj więcej okazji na romans
ZAMÓWIĆ

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest, że niektórzy faceci przyciągają kobiety jak magnes?

Alluramin perfumy z feromonami dla mężczyzn: przyciągaj kobiety jak magnes!

Na pewno widziałeś to nie raz. Przeciętny gość, który niczym się nie wyróżnia. Powinien być przezroczysty, ale co chwilę widujesz go z inną, coraz ładniejszą dziewczyną. Widziałeś jak podrywa nowe kobiety – idzie mu to z łatwością. Często jest tak, że to nie on podrywa, ale ona jego.

Nie raz widząc go z nową kobietą zastanawiałeś się – co on ma, czego nie mam ja? Dlaczego to właśnie jego samowolnie zaczepiają atrakcyjne kobiety? Co jest w nim takiego specjalnego, że udaje mu się zdobyć każdą dziewczynę o której pomyśli?

Wyobraź sobie, że najładniejsze kobiety zaczynają Cię zaczepiać na ulicy

… coraz częściej zdarza Ci się z nimi rozmawiać, flirtować, umawiać na kawę, podrywać i lądować w łóżku. Wiesz, że przyciągasz je jak magnes, a w klubie kleją się do Ciebie najładniejsze sztuki. W ich oczach widzisz pożądanie, ukryte żądze i najskrytsze pragnienia seksualne. Wiesz, że jesteś panem każdej sytuacji, a one nie mogą Ci się oprzeć.

Twoi koledzy przecierają oczy ze zdumienia. Dlaczego to Ty masz takie szczęście? Możesz im powiedzieć, że masz po prostu taki dar. Ty wiesz, że prawdziwym powodem tego stanu rzeczy jest Alluramin.

ZAMÓWIĆ

Alluramin został stworzony z naturalnych składników, które gwarantują bezpieczeństwo

Alluramin perfumy z feromonami dla mężczyzn: przyciągaj kobiety jak magnes!

 1. ANDROSTENOL
  Dzięki niemu kobiety lepiej oceniają mężczyzn. Ułatwia on nawiązywanie kontaktów i sygnalizuje młodość oraz zdrowie. Dlatego nazywany jest ice breakerem.
 2. ANDROSTENON
  Ten feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują silnych i pewnych siebie mężczyzn, dlatego sprawia on, że mężczyzna wydaje się być bardziej atrakcyjny.
 3. ANDROSTERON
  Powoduje zmniejszanie niepokoju u kobiet i rozluźnia je. Dzięki niemu kobiety będą Cię postrzegały jako silnego i opiekuńczego mężczyznę, który będzie w stanie zaopiekować się wspólnym gniazdem.

Dr Ryan rekomenduje Alluramin

Skuteczność feromonów jest niepodważalna. Wielokrotne badania prowadzone przez prestiżowe niemieckie i amerykańskie uczelnie i magazyny potwierdziły ich skuteczność.

 

Analiza statystyk skuteczności Alluraminu utwierdziła mnie w przekonaniu, że udało się opracować niesłychanie silną mieszankę, która pobudza mózg kobiety w obszarach odpowiedzialnych za popęd seksualny i pożądanie.

 

W trakcie badań udało się nam udowodnić nie tylko skuteczność, ale i bezpieczeństwo Alluramin. Zalecam tą unikalną mieszankę feromonów każdemu mężczyźnie, który chce w prosty sposób stać się obiektem pożądania kobiet.

Dr Ryan Elderman

Przeczytaj opinie tych, którzy wypróbowali Alluramin:

Kupiłem Alluramin, zeby urozmaicić moje życie małżeńskie (kilka lat robi swoje i pojawia się pewne znudzenie). Wcześniej przeszukałem kilka fora internetowych i wszędzie pisali, że to niezły pomysł. W moim przypadku te feromony dały radę. Nawet jeśli wracamy późnnym wieczorem po pracy do domu to jak się spryskam Alluraminem to moja żona nie może mi się oprzeć.

Gregor Schmidt, Köln

Ależ się kiedyś bałem zagadywać do dziewczyn. Najgorsze było to poczucie porażki jaka spławiała mniej jedna za drugą. Teraz wygląda to trchę inaczej … w zasadzie to teraz ja mogę spławiać dziewczyny:] Przetestowałem kilka różnych feromonówi na razie chyba najlepiej sprawdza się Alluramin. Przede wszytkim działa zdecydowanie dłużej i w sumie cena jest też niezła.

Robert

Krótko i na temat-Alluramin działa jak marzenie :) Raczej nie mam problemów z laskami, a Alluramin jeszcze poprawia moją skuteczność-każda jest moja.

Krzysztof

Dla mnie bomba – wszystkie dziewczyny się za mną oglądają. Najlepsza opcja to spryskać się tymi feromonami do pracy (pracuję w biurze). Nie ma takiej kobiety, która przechodząc obok mnie nie zagadałaby chociaż na chwilę.

Mark Addison

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: