Aqua Disiac perfumy na bazie feromonów: obudź pasję

Aqua Disiac perfumy na bazie feromonów: obudź pasję

 • ODPOWIEDNIE DLA KOBIET I MĘŻCZYZN
 • ODPRĘŻA I POPRAWIA HUMOR
 • POBUDZA POŻĄDANIE SEKSUALNE

Brak pewności siebie w sferze seksualnej to największy wróg szczęśliwego życia…

 

SEKRET ATRAKCYJNOŚCI JEST PROSTY

 

Aqua Disiac to formuła o bardzo silnym działaniu na bazie naturalnych feromonów, która pomoże ci uwieść nawet najbardziej wymagającą osobę! Zapach jest tak subtelny, że nawet nie wyczujesz feromonów. Są odbierane przez mózg na poziomie podświadomości i GWARANTUJĄ pobudzenie receptorów.

ZAMÓWIĆ

Aqua Disiac perfumy na bazie feromonów: obudź pasję

JAK DZIAŁA AQUA DISIAC

Feromony zawarte w Aqua Disiac przenikają przez skórę i pokonują barierę krew-mózg, a następnie oddziałują bezpośrednio na receptory nerwowe mózgu:

 1. odprężają, łagodzą napięcie i dodają pewności siebie
 2. pobudzają organizm do wzmożonej produkcji naturalnych feromonów – hormonów płciowych, sprawiając, że twoja atrakcyjność w oczach drugiej osoby wzrasta.

Aqua Disiac dociera do organu lemieszowo-nosowego, zlokalizowanego w nosie potencjalnego partnera lub partnerki. W momencie, gdy wyczuje on feromony, wysyła sygnał do podkorowej części mózgu, sprawiając, że partner lub partnerka postrzegają cię, jako atrakcyjnie seksualną osobę.

 

Dzięki Aqua Disiac zawsze będziesz w centrum uwagi. A z kolei dzięki niewielkim rozmiarom butelki będziesz zawsze w gotowości, cokolwiek by się nie działo.

ZAMÓWIĆ

JAK STOSOWAĆ AQUA DISIAC

 • Gwarantowana 100% jakość produktu.
 • Produkt posiada certyfikację.
 • Zamówienie zostanie dyskretnie zapakowane. Gwarantowana pełna anonimowość!

Aqua Disiac perfumy na bazie feromonów: obudź pasję

ONI JUŻ DOŚWIADCZYLI DZIAŁANIA AQUA DISIAC

Co bym nie robił, nie mogłem wdać się w romans z sekretarką szefa. Założyłem się ze znajomym, że w 2 tygodnie zaciągnę ją do łóżka. Dawałem jej kwiaty i inne prezenty, ale wszystko na nic. Dosłownie 4 dni przed końcem czasu, przespała się ze mną w moim samochodzie. Skakała na mnie jak dzika kotka. A następnego dnia wydawała się kompletnie nie zainteresowana. Dzień później spiknęliśmy się znowu na zapleczu. Potem uświadomiłem sobie, że w te dni, kiedy miałem szczęście, używałem perfum brata. Teraz przyszedłem tu, żeby zamówić Aqua Disiac. Działa jak ta lala!

Andrzej, 44

Po bolesnym rozwodzie unikałam mężczyzn. Minęło mnóstwo czasu, zanim doszłam do siebie. Dwa lata po rozwodzie, miałam prawie 40 lat i nadal byłam sama. Nikt mnie nie chciał. Nie wiedziałam, co robić. Kupiłam Aqua Disiac i natychmiast zobaczyłam, jak działają feromony. Mężczyźni zaczęli zapraszać mnie na randki. Nie mogli oderwać ode mnie wzroku. Dlatego polecam Aqua Disiac każdemu. Teraz ponownie wyszłam za mąż i jestem szczęśliwa. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie inaczej.

Karolina, 39

Teraz rozumiem, co mi się przytrafiło. Te feromony rzuciły na mnie urok! Moja sąsiadka wpada z wizytą już od 2 tygodni, przynosi ciasta, bułeczki i nawet proponuje, że wyprasuje moje koszule. Kiedy na nią patrzę, ledwo mogę się powstrzymać, żeby nie puknąć jej tu i teraz. Wczoraj zapytała mnie, czy ładnie pachnie i powiedziała, że kupiła nowe perfumy z feromonami. Nie wierzyłem w to, ale miałem wzwód przez pół godziny, po tym jak wyszła.

Maks, 27

ZAMÓWIĆ

Comments: 0
 1. Filip

  Musisz to przemyśleć! Czytałem na stronie opis Aqua Disiac . Pamięć cię zawodzi. Wtedy laski ulegają. Prawda jest taka, że wy, laski, to uwielbiacie, ale tylko udajecie i odpychanie facetów.

 2. Damian

  Aqua Disiac pomógł mi uprawiać seks z 4 dziewczynami w tygodniu. Działa natychmiast. Laski po prostu rzucają się na ciebie i ROBIĄ WSZYSTKO, CO TYLKO CHCESZ!

 3. Piotr

  Hej, ja wypróbowałem i było NIESAMOWICIE. Byłem w klubie i zabrałem do domu dziewczynę, która mi się podobała. Ta noc to było czyste szaleństwo. Rano ta dziewczyna nie wiedziała nawet, co się stało i uciekła. Ale ok, znajdę inną.

 4. Jarek

  Ja kupiłem i podoba mi się! Dzięki niemu uprawiałem seks z koleżanką z pracy. Znaliśmy się od tygodnia. Była dziewicą i zrobiliśmy to w biurze.

 5. Bartek

  Nie wiem, ale zamówiłem w razie czego. Efekt jest oszałamiający! Widzę, że dziewczyny na mnie lecą. Chcę się przespać z niektórymi laskami, które wcześniej mi odmówiły.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: