ARTHRO MAGIC CAPS na stawy: przywraca zdrowie tkanki chrząstkowej i stawów

ARTHRO MAGIC CAPS na stawy: przywraca zdrowie tkanki chrząstkowej i stawów

Doktor Karol Fiszer – Kierownik oddziału Warszawskiego Centrum Reumatologii im. Ewy Marczak w światowej sławy klinice Charite:

 

Jest tylko jedna przyczyna chorób stawów, ale polscy lekarze całkowicie ją ignorują.

– Rozmawiając z polskimi dziennikarzami, Pan doktor powiedział, że to, co Pan zobaczył w Polsce, było szokujące. Czy możemy prosić o komentarz?

Zobaczcie, co lekarze oferują w leczeniu stawów w Polsce: żele Viprosal, Dolgit, Voltaren \ Fastum, Diclofenac, Teraflex, Nurofen i inne podobne leki.
Jednak leki te NIE LECZĄ STAWÓW I CHRZĄSTEK, łagodzą jedynie objawy choroby – ból, zapalenie, obrzęk. Teraz wyobraź sobie, co dzieje się na poziomie ciała. Kiedy dana osoba bierze pigułkę, stosuje maść znieczulającą lub wykonuje zastrzyk, ból ustępuje. Ale gdy tylko lek przestaje działać, ból natychmiast powraca.

ARTHRO MAGIC CAPS na stawy: przywraca zdrowie tkanki chrząstkowej i stawów

– A jak rzecz z leczeniem stawów ma się w Niemczech?

– Wszyscy niemieccy lekarze, od profesorów reumatologii po zwykłych terapeutów i ratowników medycznych, od dawna rozumieją, że nie należy usuwać konsekwencji choroby, ale jej przyczyny. To jest klucz do pełnego, szybkiego i bezpiecznego leczenia. A jaka jest główna przyczyna uszkodzenia stawów? Jest to osadzanie soli orto z powodu upośledzenia krążenia i krążenia mazi stawowej.
Urat jest prawdziwą solą kwasu moczowego, przyczyną dny moczanowej.

Osteofity – kalcynowane sole, są przyczyną pozostałych 97% chorób stawów i kręgosłupa. Wszystkie rodzaje zapalenia stawów i artrozy, osteochondroza, osteoporoza, reumatyzm, zapalenie kaletki, a nawet higroma. Wszystkie te choroby mają jeden powód – depozyty osteofitów.
Osteofity – kalcynowane sole, są przyczyną pozostałych 97% chorób stawów i kręgosłupa. Wszystkie rodzaje zapalenia stawów i artrozy, osteochondroza, osteoporoza, reumatyzm, zapalenie kaletki, a nawet higroma. Wszystkie te choroby mają jeden powód – depozyty osteofitów.
W zaawansowanych przypadkach duże nagromadzenie soli orto może łatwo oddzielić część kości ostrym ruchem, powodując w ten sposób całkowitą niepełnosprawność i trwałe unieruchomienie stawu.

Bardzo niebezpieczne błędne przekonanie, że wapń jest dobry dla stawów. Tak, wapń jest dobry, ale tylko dla ZDROWYCH stawów. Kiedy stawy już bolą lub pękają, oznacza to, że utworzyła się już w nich warstwa osteofitów, a wapń, oprócz wzmocnienia tkanki kostnej, wzmacnia również sole osteofitów, pogarszając i przyspieszając ich wzrost.

Dlatego niemieccy reumatolodzy przede wszystkim przywracają krążenie krwi w chorym stawie, tak że gromadzone przez lata orto sole są z niego usuwane. To z kolei przywraca normalne krążenie mazi stawowej i rozpoczyna proces przywracania tkanek stawowych.

W rzeczywistości stawy ludzkie są w stanie łatwo się zregenerować, mogą samodzielnie się regenerować, jak ogon jaszczurki. Trzeba im tylko trochę w tym pomóc – uwolnić je od „przylegających” do nich soli orto, a proces ten przebiegnie sam.

– Jak są “czyszczone” stawy w Niemczech?

– Dziś istnieją specjalne preparaty, które mają na celu oczyszczenie stawów z osadów soli. Zawierają alfa artroferol. Na przykład ARTHRO MAGIC jest bardzo dobrym lekarstwem. Zawiera alfa-artroferol w specjalnej, lekkostrawnej formie, dzięki czemu ma zwiększoną skuteczność.

Kolejną ważną zaletą ARTHRO MAGIC jest to, że zawiera kompleks ogólnoustrojowych witamin, makro i mikroelementów zaprojektowanych w celu poprawy funkcjonowania tkanek stawowych. Oznacza to, że ma kompleksowy wpływ na gojenie kości i chrząstki, mazi stawowej, włókien mięśniowych, tkanek więzadeł i ścięgien. Cały możliwy zakres złożonych efektów.

ARTHRO MAGIC CAPS na stawy: przywraca zdrowie tkanki chrząstkowej i stawów

ARTHRO MAGIC zawiera ponad 50 składników. Nie wymienię ich wszystkich, wymienię tylko te główne:

  • Propolis biogenny. Wzmacnia i tonizuje tkankę chrzęstną, zwiększa jej elastyczność, zwiększa odporność na ścieranie
  • Sabelnik błotny. Normalizuje przepuszczalność małych naczyń włosowatych
  • Olej jodłowy (mikrocząsteczki). Łagodzi stany zapalne i infekcje tkanek stawowych, zatrzymuje procesy gnicia
  • Alfa Artroferol. Niszczy osady soli orto, zmiękcza je i rozkłada na wywnioskowany pierwiastek
  • Czerwony korzeń. Rozszerza naczynia krwionośne, poprawia przepływ krwi w stawie
  • Komórki pant marala. Przyspieszają procesy regeneracyjne w tkankach stawu
  • Kora brzozy (element alfa). Normalizuje krążenie mazi stawowej

– Co poradziłby Pan osobom z bólem stawów ?

– Zwykli ludzie, zwłaszcza osoby po 50. roku życia, najbardziej cierpią z powodu zacofania polskiej medycyny. To nie ich wina, tak po prostu działa system opieki zdrowotnej.

ZAMÓWIĆ

Komentarze:

Jestem jednym z tych, którym już udało się wypróbować ARTHRO MAGIC na sobie. On jest naprawdę najlepszy, jaki widziałem. I jestem artrotą z doświadczeniem – ta choroba dręczy mnie od 7 lat. Byłem już gotowy do przyjmowania tabletek i wstrzykiwania przez całe życie, ale w końcu po kuracji ARTHRO MAGIC ból ustąpił. Zupełnie nie ma. Polecam wszystkim – to pomoże!

Wiktor Żelkowski / Płock

Mam 63 lata. Kolana bolą od 53 lat. Ostatnio ból stał się całkowicie nie do zniesienia. Znajomy lekarz (przyjaciel z dzieciństwa) mówił o tym programie i doradził mi lek 3 miesiące temu. Teraz skaczę jak górski … Chociaż nie, nie jest to konieczne) Skaczę w ogóle! ARTHRO MAGIC jest niesamowity!

Michał Depczyk Warszawa

Również znamy ARTHRO MAGIC ARTHRO MAGIC nie tylko ze słyszenia i również nam bardzo pomógł. Ciągle brałam zastrzyki, a po ARTHRO MAGIC latam już drugi miesiąc!

Alicja / Warszawa

Mnie też się spodobał ten ARTHRO MAGIC. Najpierw byłem na etodolaku, potem na meloksykamie + ketorolu. Ale nagle przestały działać. Potem poszłam do lekarza, a on poradził mi, abym spróbowała ARTHRO MAGIC (młody lekarz prawdopodobnie nadal wierzył, że lek powinien być przeznaczony dla ludzi, a nie do pompowania pieniędzy!). ARTHRO MAGIC pomógł mi prawie za pierwszym razem – ból prawie natychmiast zniknął, ale zaczęłam smarować zgodnie z zaleceniami lekarza. Po 3 tygodniach zapomniałam, że coś mnie boli. Czuję się jak w mojej młodości!

Lena Franiak / Warszawa

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: