Arthrostrap na stawy: już nie musisz stosować inwazyjnych chemicznych leków, zastrzyków i nieskutecznych maści!

Arthrostrap na stawy: już nie musisz stosować inwazyjnych chemicznych leków, zastrzyków i nieskutecznych maści!

 • Uśmierzysz przewlekły ból kolan, bioder i kręgosłupa;
 • Odbudujesz i wzmocnisz stawy, ścięgna i mięśnie o 87%;
 • Odzyskasz 100% sprawności i przestaniesz obawiać się kalectwa;
 • Raz na zawsze pozbędziesz się sztywnienia, drętwienia i „trzeszczenia” stawów;
 • Uchronisz aparat ruchu przed chorobami i starzeniem;
 • Zyskasz 2 razy więcej energii i będziesz na nowo cieszyć się życiem!
ZAMÓWIĆ

ARTHROSTRAP – DłUGO WYCZEKIWANA REWOLUCJA W WALCE ZE ZNISZCZONYMI STAWAMI I KRĘGOSŁUPEM

Arthrostrap na stawy: już nie musisz stosować inwazyjnych chemicznych leków, zastrzyków i nieskutecznych maści!

 • To całkowicie bezpieczna metoda, która opiera się na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie biomagnetoterapii. Jest w 100% naturalna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
 • Dzięki ferrytowym magnesom wbudowanym w opaskę przeciwbólowo-regenerującą, pole magnetyczne przenika bezpośrednio do źródła bólu, działając aż 7x skuteczniej niż jakiekolwiek inne znane dotąd metody.
 • Opaska w zaledwie 28 dni przywraca całkowitą sprawność nawet u osób z poważnymi i długoletnimi zwyrodnieniami, stanami zapalnymi czy komplikacjami po kontuzjach i urazach kolan, bioder oraz kręgosłupa.
 • Ponadto, zmniejsza napięcie taśmy biodrowo-piszczelowej oraz mięśni pośladków, co wyraźnie niweluje ból nie tylko podczas chodzenia, ale także spoczynku.

Co sprawia, że Arthrostrap to aż tak skuteczna broń w walce o zdrowe stawy i kręgosłup?

 • Impulsy magnetyczne o odpowiednio dobranej mocy natychmiast przenikają w bolące miejsca i błyskawicznie gaszą sygnały bólu na poziomie komórkowym.
 • Dzięki swoim właściwościom termostymulującym, pobudzają krążenie komórkowe, które o 300% przyspiesza procesy regeneracyjne. Impulsy w tym samym momencie w naturalny sposób uruchamiają odbudowę tkanki chrzęstnej i mazi stawowej.
 • Wystarczy regularnie nosić opaskę, żeby odbudowa przebiegała 24h na dobę. Ty robisz to, co zwykle, a Twoje stawy młodnieją i wracają do pełnej sprawności tak, że zwyrodnienia mijają bezpowrotnie w 28 dni.
 • Bez trujących Twój organizm chemicznych środków, nieskutecznych i żmudnych rehabilitacji i nawet najmniejszych skutków ubocznych!
ZAMÓWIĆ

Poznaj technologię przyszłości!

Arthrostrap na stawy: już nie musisz stosować inwazyjnych chemicznych leków, zastrzyków i nieskutecznych maści!

 • Etap 1
  Opaska stymuluje proces produkcji mazi stawowej, przyspiesza wytwarzanie się białka tkanki łącznej (kolagenu) aż 4-krotnie, co zwiększa siłę mięśni o 78%.
 • Etap 2
  5-krotnie wzmacnia mięśnie i ścięgna stawów, dzięki dekompresji o 89% eliminuje mikrourazy powstałe w kręgosłupie na powierzchni kości, zmniejsza bolesny ucisk na dyski i nerwy.
 • Etap 3
  W mgnieniu oka likwiduje ból stawów, eliminuje stany zapalne i zwyrodnienia oraz odbudowuje tkankę chrzęstną w kolanach, biodrach i kręgosłupie.

Ortopedzi na temat Arthrostrap

W dzisiejszych czasach średnia wieku osób z dolegliwościami ortopedycznymi jest coraz niższa. Mój gabinet odwiedzają nawet 20-latkowie cierpiący na poważne choroby stawów, które utrudniają im codzienną aktywność.

 

Jestem jednak przekonany, że leki, bolesne zastrzyki, tłuste maści czy ryzykowne operacje to najgorsze możliwe rozwiązania. Prowadzą do powikłań i fatalnych konsekwencji zdrowotnych, a działają tylko doraźnie, nie zwalczając przyczyn problemu. Biomedyczna metoda opracowana przez dr. Cruise’a jest najskuteczniejszym sposobem leczenia chorób stawów i kręgosłupa, z jakim zetknąłem się w ciągu mojej 32-letniej praktyki lekarskiej. Nie powoduje ona żadnych skutków ubocznych ani nie jest szkodliwa dla organizmu.

 

Kuracja jest całkowicie bezbolesna, a efekty trwałe i błyskawiczne. 8/10 moich pacjentów całkowicie odbudowało układ kostno-stawowy w 28 dni, a ci z najbardziej zaawansowanymi uszkodzeniami potrzebowali jedynie 45 dni. Ponadto, 99.2% badanych usunęło ból już podczas pierwszej godziny stosowania opaski. Arthrostrap to zdecydowany lider na rynku na wszelkie dolegliwości stawów i kręgosłupa.

Artur Kamiński
chirurg ortopeda

Dlaczego opaska dr. Cruise’a działa skuteczniej niż inne metody?

Jan
(73 l.) Zawiercie

Z wiekiem czułem się coraz gorzej z powodu moich problemów ze stawem biodrowym, ból był nie do zniesienia. Przez to, że cierpię na osteoporozę i RZS bałem się, że skończę na wózku. Myślałem, że nie ma już dla mnie ratunku, ale na szczęście trafiłem na bardzo dobrego specjalistę, który zalecił mi noszenie tej opaski. Po miesiącu, gdy poszedłem na kontrolę, lekarz był zszokowany moimi wynikami, a teraz to nawet pół nocy spędzam na potańcówkach w naszym osiedlowym Klubie Seniora. Znowu czuję się jak młody bóg.

Agata
(28 l.) Katowice

Moje problemy ze stawami zaczęły się, odkąd skończyłam 25 lat. Jestem osobą bardzo aktywną fizycznie, na co dzień pracuję jako instruktorka fitness. Niestety, mój tryb życia przyczynił się do problemów z kolanami. Stosowałam różne maści i ćwiczenia rehabilitacyjne, ale ból nie ustępował. Rozważałam nawet operację. A jednak mój nowy ortopeda polecił mi Arthrostrap. Już w pierwszym dniu stosowania opaski ból ustąpił, a na drugi dzień mogłam swobodnie wrócić do prowadzenia zajęć. Teraz już czuję się świetnie i bez żadnego problemu mogę oddawać się swoim pasjom!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: