Artresin Plus przeciw bólowi: 4-tygodniowa kuracja eliminacji bólu

Artresin Plus przeciw bólowi: 4-tygodniowa kuracja eliminacji bólu

 • likwiduje ból w 8 minut
 • pozwala odzyskać dobrą kondycję zdrowotną
 • blokuje nawrót dolegliwości w przyszłości
ZAMÓWIĆ

Męczy Cię przewlekły ból?

Nieznośny ból stawów, kręgosłupa czy kolan zatruwa Ci życie? Musisz rezygnować z codziennych aktywności? Przewlekły ból może łatwo odebrać Ci radość życia. Badania Instytutu Ortopedii Holistycznej w Zurychu pokazują, że do 2019 roku na przewlekłe dolegliwości bólowe będzie cierpieć aż 78% ludzi po 40 roku życia.

Przyczyny dolegliwości bólowych to: brak natlenienia i odżywienia komórkowego, zanieczyszczenie organizmu toksynami, brak równowagi organizmu, stany zapalne, artretyzm i reumatyzm. Impulsy bólowe mogą powstawać na tle mechanicznym, bakteriologicznym lub zwyrodnieniowym. To przerażające, ale możesz tego uniknąć!

Niestety, bardzo często odnalezienie przyczyny problemu jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Dlatego najlepszym sposobem na pozbycie się dolegliwości bólowych jest metoda, która skutecznie hamuje impulsy bólowe na poziomie komórkowym. Taką metodę oferuje Artresin Plus.

Artresin Plus przeciw bólowi: 4-tygodniowa kuracja eliminacji bólu

ZAMÓWIĆ

Czy cierpisz na te rodzaje przewlekłego bólu?

 • bóle stawów i kolan
 • bóle migrenowe
 • stopa cukrzycowa
 • bóle reumatyczne
 • ból kręgosłupa
 • bóle artretyczne

Rozwiązaniem tych problemów jest 1 unikalny mechanizm: wkładki magnetyczne Artresin Plus z technologią pola magnetycznego. Artresin Plus mają wbudowane nowoczesne magnesy o mocy aż 4000 gausów. Samoczynny masaż stóp oraz pole magnetyczne oddziałują na 7000 zakończeń nerwowych wiodących do każdego organu naszego ciała, dzięki czemu dosłownie niszczą 100% bólu oraz pobudzają regenerację na poziomie komórkowym.

Oznacza to, że dzięki kuracji z Artresin Plus w mniej niż 30 dni:

 • całkowicie pozbędziesz się każdego rodzaju bólu
 • wyeliminujesz obrzęk i sztywność stawów
 • będziesz tak sprawny, jak 25-latek i zatańczysz jak za dawnych lat!

Przewlekły ból zabrał Ci radość z pracy w ogródku czy spacerów? Nie możesz chodzić po schodach, a wyprawa do pobliskiego sklepu to katorga?
Już niedługo będziesz mógł tańczyć, biegać, a nawet wspinać się po górach!

Artresin Plus pomoże Ci na:

 • ból bioder
 • ból kolan
 • ból kręgosłupa
 • ból zatok
 • ból stawów
 • bóle żołądka
 • hemoroidy

Specjaliści polecają Artresin Plus

Artresin Plus przeciw bólowi: 4-tygodniowa kuracja eliminacji bólu

„O Artresin Plus dowiedziałem się od mojego przyjaciela, światowej klasy eksperta terapii stawów z Zurychu (Szwajcaria). Powiedział, że to najszybszy i najskuteczniejszy sposób usunięcia bólu, jaki dotąd odkryła nauka.

Wykorzystanie pola magnetycznego w terapii bólu można porównać do odkrycia penicyliny. Widziałem, jak moi pacjenci, którzy dosłownie wyli z bólu, po 4 tygodniach Artresin Plus pozbywali się 100% dolegliwości bólowych. Mężczyzna, który poruszał się o kulach, po zaledwie 19 dniach przyjechał do mojego gabinetu rowerem, żeby mi podziękować i płakał z radości.

To możliwe dzięki technologii pola magnetycznego zastosowanej w Artresin Plus w wyjątkowo silnym stężeniu, ale w 100% bezpiecznej dla organizmu. To jedyne znane mi wkładki, które nie tylko leczą objawy, ale przede wszystkim usuwają przyczyny dolegliwości bólowych. Jestem przekonany, że mogą być nawet skuteczniejsze niż operacja (która może wywołać powikłania)”.

Prof. Chandler Scott z Ohio College

Jak działa Artresin Plus?

 1. Każda wkładka pokryta jest masującymi wypustkami oraz posiada wbudowane magnesy o mocy 4000 gausów, dzięki czemu zapewnia doskonały masaż wszystkich punktów na ciele.
 2. Profesjonalna technologia pola magnetycznego oddziałuje na 7000 zakończeń nerwowych wiodących do każdego organu naszego ciała, co pobudza autoregenerację tkanek na poziomie komórkowym.
 3. Pole magnetyczne błyskawicznie wnika w bolące tkanki i nie pozwala elektrycznym impulsom bólu wyrwać się z komórek, co dodatkowo przyspiesza i utrwala proces eliminacji bólu.

Poznaj historie sukcesu

„Pracuję w aptece – na stojąco, dlatego kiedy zaczęły się bóle kręgosłupa, myślałam, że moje życie jest zrujnowane! Kłujący ból nie pozwalał wyjść z łóżka… Aż koleżanka z pracy poleciła mi Artresin Plus. To był prawdziwy cud! Wróciłam do 100% sprawności”.

Pani Janina z Poznania, 57 lat

„Włożyłam te dziwne wkładki do butów i od razu poczułam w stawach takie przyjemne mrowienie. Po ok. kwadransie ból kolan zaczął zanikać! Pomyślałam, że to niemożliwe, ale z dnia na dzień ból znikał! Teraz dzięki tym cudownym magnesom czuję się jak 30 lat młodsza!”.

Pani Michalina z Łomży, 69 lat

„Po wypadku na rowerze miałem zrujnowane kolana. Lekarze nie dawali nadziei na powrót do pełnej sprawności. Jak bardzo się mylili! Artresin Plus dosłownie postawił mnie na nogi w zaledwie 28 dni! Wróciłem do wycieczek rowerowych, a o bólu kolan już nie pamiętam”.

Pan Wojciech z Mińska Mazowieckiego, 48 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: