Audio Stimulator do słuchu: za 29 dni zapomnisz, że kiedykolwiek byłeś głuchy

Audio Stimulator do słuchu: za 29 dni zapomnisz, że kiedykolwiek byłeś głuchy

 • poprawia słuch już w pierwszych 24h od zastosowania, a po 29 dniach trwale regeneruje układ słuchowy;
 • jest naturalna i w 100% bezpieczna dla organizmu – metodę stosuje się zewnętrznie, nie obciąża ona układu trawiennego, nie zatruwa organizmu ani nie powoduje uzależnienia;
 • odbudowuje nawet największe ubytki słuchu i przywraca młodzieńczą sprawność słuchową każdemu, niezależnie od płci, wieku i stadium zaawansowania głuchoty;
 • jest dziecinnie prosta w stosowaniu i każdy może przeprowadzić kurację samodzielnie – bez proszenia się o pomoc i stania w kolejkach do specjalistów;
 • pozwala zaoszczędzić tysiące złotych, zamiast trwonić je na aparaty słuchowe, chemiczne tabletki i nieskuteczne terapie.
ZAMÓWIĆ

METODA JEST W 100% NATURALNA I BEZPIECZNA ORAZ PROSTA W UŻYCIU

Biomagnetoterapia to najbezpieczniejsza forma terapii, której stosowanie nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych. Wystarczy jedynie przykleić plaster za uchem, żeby natychmiast poprawić jakość swojego słuchu i wyeliminować szumy uszne, a także stopniowo zregenerować układ słuchowy, pozbyć się głuchoty oraz znacznie poprawić swój komfort życia!

 

Twoi bliscy, rodzina i przyjaciele, którzy przyzwyczaili się do tego, że nie słyszysz i nie rozumiesz, co mówią, będą w szoku. Kiedy zobaczą, że nie nosisz aparatu słuchowego, a dokładnie słyszysz każdy najcichszy szept, nie uwierzą, że odzyskałeś słuch w 29 dni!

 • 100% SPRAWNY SŁUCH
 • ZAPOBIEGANIE DALSZYM USZKODZENIOM SŁUCHU
 • GWARANCJA ROZUMIENIA SZEPTU
 • ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
 • SŁYSZENIE SŁÓW NAWET W HAŁASIE
 • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Audio Stimulator do słuchu: za 29 dni zapomnisz, że kiedykolwiek byłeś głuchy

ZAMÓWIĆ

Spełnij marzenia o słuchu idealnym!

Wystarczy jedynie przykleić plaster za uchem, żeby natychmiast poprawić jakość swojego słuchu i wyeliminować szumy uszne, a także stopniowo zregenerować układ słuchowy, pozbyć się głuchoty i znacznie poprawić swój komfort życia!

Gwarancja potrójnej satysfakcji

 1. Gwarancja jakości – ze względu na zaawansowany proces wytwarzania biomagnetycznych plastrów , spełniają one najwyższe standardy jakości. W trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, moc pola magnetycznego została dobrana tak, aby kuracja była całkowicie bezpieczna. Wszystko po to, żeby jej efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
 2. Gwarancja zadowolenia – skuteczność działania została potwierdzona przez liczne badania kliniczne i testy konsumenckie. Na podstawie tych wyników kuracja zdobyła uznanie specjalistów z całego świata, którzy od teraz polecają ją swoim pacjentom. Są oni przekonani, że w 29 dni zregenerujesz swój kanał słuchowy, przez co odzyskasz 100% sprawności słuchowej.
 3. Gwarancja oryginalności – biomagnetyczne plastry posiadają najsilniejszą moc pola magnetycznego odbudowującego słuch. Skuteczność kuracji potwierdzają testy kliniczne. To jedyna tak innowacyjna metoda terapii. Dostępna jest jedynie za pośrednictwem tej strony, zatem masz pewność, że produkt, który do Ciebie trafi jest w 100% oryginalny.

Opinia specjalisty

Komórki układu słuchowego niestety nie mają zdolności do samoregeneracji. To znaczy, że nie mogą się same odbudować– potrzebują do tego bodźców z zewnątrz. Dlatego Twój słuch staje się słabszy dosłownie z dnia na dzień. A przecież nie da się zatkać uszu i przestać reagować na dźwięki, żeby uchronić słuch. To byłby absurd.

Dlatego wziąłem sobie za punkt honoru, aby stworzyć metodę, która nie tylko poprawi słuch, odbuduje zniszczone komórki układu słuchowego, ale również uchroni je przed kolejnymi uszkodzeniami w przyszłości. Udało mi się tego dokonać! Opracowałem biomagnetyczną metodę regenerującą pod postacią plastrów naklejanych za uchem – nazwałem ją audioStimulator.

Impulsy magnetyczne o odpowiednio dobranej mocy, natychmiast przenikają wewnątrz tkanek i rozpoczynają proces odbudowy słuchu już na poziomie komórkowym. Oddziałując na struktury mikrokomórkowe aktywnie powstrzymuje degradację słuchu, intensywnie regeneruje, przez co umożliwia stopniowe odzyskiwanie słuchu. Pobudza komórki rzęsate do wyłapywania dźwięków. To sprawia, że nawet osoby stosujące go krótko słyszą o 264% lepiej. Wystarczy regularnie nosić plastry, żeby regeneracja przebiegała 24h godziny na dobę. Ty robisz to, co zwykle, a Twój słuch wraca do pełnej sprawności.

prof. Leszek Borowski, specjalistą w zakresie otolaryngologii z kilkunastoletnim stażem

Audio Stimulator do słuchu: za 29 dni zapomnisz, że kiedykolwiek byłeś głuchy

Opinie

“Próbowałam różnych sposobów, żeby pozbyć się szumów usznych, nic nie pomagało, a ubytek słuchu powiększał się. A zupełnie odwrotnie. Już się nie martwię o swój słuch, bo jest sprawny na 100%!”

Ilona Misiuna 59 lata, Szczecin

“40 lat pracuję słuchem, więc i ten musiał się w końcu kiedyś zużyć! Plastry otrzymałam od jednej z niemieckich chórzystek w trakcie tournee po Europie. Podczas pracy z zespołem jak 10 lat temu, słyszę głośno i ostro, wyłapuję nawet najmniejszy fałsz, wszystkie wysokie i niskie tony! Przyznaje, jestem w szoku, że to tak dobrze działa. 3 miesiące temu zmuszona chciałam zrezygnować z pasji, a dzisiaj? Żaden dźwięk i szept nie są mi obce!”

Zofia Górecka 64 lat, Milanówek

“Aparat to istne dziadostwo! Wciąż wypadał mi z uszu, w dodatku te wszystkie trzaski i piski doprowadzały mnie do szału! Zaryzykowałem z plastrami i szczerze… Wygoda w noszeniu niesamowita, działają nawet gdy śpię, w tłumie znów słyszę wyraźnie, radio w kuchni też. To dopiero trzeci tydzień odkąd je noszę, a już jestem ciekawy, co będzie dalej.”

Krzysztof Jarzyna, 52l., Szczecin

“Siostra od lat mieszka w Norwegii, plastry wysłała mi w prezencie. Mówi „Basiu weź ich spróbuj, tutaj większość moich znajomych już dawno odstawiła aparaty, wzmacniacze i inne cuda, korzystają tylko z nich. Jak nie zadziałają, to biorę to na siebie.” Od aparatu miałam już rany na uszach, więc spróbowałam. Minęły 3-tyg. odkąd naklejam te dyskretne plastry. Zauważyłam, że stojąc tyłem do TV, słyszę wszystko głośno, a dźwięk jest czysty, jak nigdy wcześniej. Nigdy bym nie pomyślała, że technologia tak poszła do przodu”

Barbara Wiśniewska, 73l., Dęblin

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: