Bracelet Bianchi: bransoletka z czarnego schungite dla twojej długowieczności!

Bracelet Bianchi: bransoletka z czarnego schungite dla twojej długowieczności!

 • Ma pochodzenie kosmiczne
 • Bardzo łatwa w użyciu
 • Ostrzega więcej 100 różnych chorób
ZAMÓWIĆ

O KORZYŚCI BRACELET BIANCHI

Bracelet Bianchi nie tylko wygląda ładnie, ale jest niezwykle korzystny dla zdrowia. Uważany za niezbędny w tradycyjnej medycynie chińskiej, wciąż używany do leczenia przez mnichów tybetańskich. W wyniku wykopalisk w północnych prowincjach Chin znaleziono igły wykonane z Bracelet Bianchi (używane do akupunktury), które mają ponad 7 000 lat. W dawnych czasach kamień ten był uważany za cenniejszy niż złoto, a produkty z niego wykonane były dziedziczone. Został wymieniony w pismach przez Konfucjusza i był wykorzystywany do leczenia w słynnym klasztorze Shaolin. Dzisiaj możesz kupić ten kamień.

Bracelet Bianchi: bransoletka z czarnego schungite dla twojej długowieczności!

ZAMÓWIĆ

WYNIKI BADAŃ KLINICZNYCH BRACELET BIANCHI SĄ IMPONUJĄCE

W ostatnich latach Bracelet Bianchi przyciągnęło uwagę wielu naukowców i lekarzy ze względu na niewiarygodne wyniki, jakie wykazują ludzie używające tego kamienia. Badania kliniczne Bracelet Bianchi przeprowadzono w krajach europejskich, Chinach, USA, Ukrainie i Rosji. Ich wyniki są imponujące za każdym razem.

 

Klinicznie udowodniono, że Bracelet Bianchi ma potężną moc terapeutyczną i okazuje pozytywny wpływ na całe ciało.

 • Normalizuje krążenie krwi i limfy, eliminuje zastój, pomaga wyeliminować z organizmu toksyny i metale ciężkie.
 • Przywraca funkcje ochronne organizmu, stymuluje układ odpornościowy
 • Pomaga w problemach z drogami oddechowymi
 • Poprawia funkcje motoryczne
 • Wspomaga relaksację psychiczną i rozluźnienie mięśni
 • Zwalcza stres i łagodzi zmęczenie
 • Zmniejsza ból, w tym i ból mięśnie
 • Zmniejsza liczbę przeziębień
 • Wpływa na wzrost komórek nowotworowych
 • Usuwa cellulit, wspomaga usunąć nadwagę, normalizuje metabolizm
 • Poprawia pracę wszystkich narządów wewnętrznych: żołądku, jelita (w szczególności eliminuje zaparcia), nerek, wątroby, płcy, serca
 • Normalizuje ciśnienie, łagodzi bóle głowy
 • Ma silne działanie antybakteryjne
 • Poprawia kondycję skóry, włosów, paznokci

Zauważono, że ludzie noszące bransoletkę przez kilka miesięcy czuli się o wiele lepiej i zdrowiej. Znalazło to odzwierciedlenie i w ich wyglądzie – wyglądali młodziej i sprawniej niż ich rówieśnicy.

DLACZEGO KAMIEŃ BRACELET BIANCHI MA TAK WYSOKĄ WYDAJNOŚĆ?

 1. UNIKATOWE SKŁADNIKI. Analiza chemiczna wykazała, że w kamieniu znajdują się ponad 30 kluczowych elementów niezbędnych takich jak Sr, Ti, Cr, Mn, Zn, Ca, Fe, P, K, Na i inne. Żaden inny kamień nie zawiera tylu korzystnych dla zdrowia człowieka elementów.
 2. PROMIENIOWANIE CZERWONE. Kamień Bracelet Bianchi wytwarza promieniowanie podczerwone o długości fali (8-14 mikronów), zbliżone do długości fali promieniowania czerwonego samego ciała ludzkiego, co prowadzi do zjawiska rezonansu. W rezultacie wzrasta energia potencjalna komórek ciała, stają się bardziej aktywne i zdolne do życia. Niezwiązana woda opuszcza ciało, wzrasta aktywność określonych struktur komórkowych, wzrasta poziom immunoglobulin, wzrasta aktywność enzymów i inne biochemiczne reakcje, które są korzystne dla zdrowia.
 3. PROMIENIOWANIE ULTRADŹWIĘKOWE. Podczas gdy kamień jest pocierany o skórę, co następuje automatycznie podczas noszenia bransoletki, Bracelet Bianchi generuje ultradźwięki. Terapia ultradźwiękowa jest jedną ze znanych metod leczenia wielu chorób. Jest również stosowana w kosmetologii sprzętowej. USG aktywuje metabolizm komórek i drenaż limfatyczny, co poprawia krążenie krwi, stymuluje odżywianie tkanek, spala komórki tłuszczowe.

CO MÓWIĄ LEKARZE O BRANSOLETCE BRACELET BIANCHI?

«Właściwości kamienia Bracelet Bianchi zaczęto badać stosunkowo niedawno, ale uzyskane wyniki są już imponujące. Szczerze mówiąc, nie jestem zwolennikiem nietradycyjnej medycyny, ale to, co widzę, jest niesamowite. Kamienna bransoletka Bracelet Bianchi rzeczywiście ma potężny efekt leczniczy, a ci, którzy ją noszą, mogą leczyć różne choroby szybciej. Ostatnio polecam tą bransoletkę prawie wszystkim moim pacjentom, a dynamika powrotu do zdrowia poprawiła się o prawie 300%. To niesamowite, ale to fakt. Komunikowałem się z wieloma moimi kolegami, mają mniej więcej te same obserwacje. Bracelet Bianchi naprawdę potrafi wyleczyć!».

Kandulski Adam, Terapeuta, lekarz najwyższej kategorii, kandydat nauk medycznych

Bracelet Bianchi: bransoletka z czarnego schungite dla twojej długowieczności!

DODATKOWE ZALETY BRANSOLETKI

 1. Stylowe i piękne akcesoria o eleganckim designie.
 2. Rzadki kamień półszlachetny – naprawdę warty posiadania
 3. Wykonanie wysokiej jakości
 4. Wspaniały prezent, z którego wszyscy będą zadowoleni
 5. Oszczędność w kupowaniu leków
 6. Łatwy w użyciu
 7. Całkowicie bezpieczny
 8. Produkt o udowodnionej skuteczności klinicznej

JAK PRAWIDŁOWO UŻYWAĆ BRANSOLETKĘ?

 • Załóż bransoletkę na nadgarstku
 • Noś bransoletkę codziennie przez kilka godzin
 • Przykładaj bransoletkę do obszarów problemowych, aby wyeliminować ból, dyskomfort, swędzenie, stan zapalny

Zauważysz wyraźną poprawę samopoczucia dzięki noszeniu bransoletki w ciągu kilku godzin, ale maksymalny efekt terapeutyczny uzyskuje się przy stałym, długotrwałym noszeniu.

Bracelet Bianchi: bransoletka z czarnego schungite dla twojej długowieczności!

NA ILE TO JEST DROGIE?

Czarny schungite Bracelet Bianchi odnosi się do półszlachetnych rzadkich kamieni. Wydobywa się go tylko w jednym miejscu, a przy jego wydobyciu ustanowił się monopol. Jeśli gdzieś widziałeś produkty Bracelet Bianchi w niskich cenach, najprawdopodobniej jest to podróbka. Prawdziwy Bracelet Bianchi nie może być tani. A każdego roku jego wartość tylko wzrasta!

OPINIE KLIENTÓW

Zaczęłam nosić bransoletkę i wszystko polepszyło się dosłownie w kilka dni!

 

«Zaskoczona działaniem bransoletki Bracelet Bianchi. Kupiłam ją na polecenie koleżanki, ale wciąż nie sądziłam, że to pomoże. Ostatnio zaczęłam czuć się źle, podczas gdy nic nie bolało. Wizyta u lekarza nic nie dała. Niczego nie potrafił zdiagnozować. Cierpiałam przez prawie rok. Zaczęłam nosić bransoletkę i wszystko polepszyło się dosłownie w kilka dni. I pierwsze pozytywne działanie zauważyłam pierwszego dnia wieczorem (założyłam bransoletkę jakoś po południu). Wierzę, że bardzo dobre narzędzie terapeutyczne, które nigdy się nie skończy i będzie pomagać przez całe życie»

Agata M., 38 łat

… pomogła mi właśnie bransoletka!

 

«Mamy bransoletki dla całej rodziny, dla mnie, męża i dla córki. Nie chorowałam tej zimy, chociaż wszyscy wokół mnie – zarówno przyjaciele, jak i koledzy w pracy – wielokrotnie chorowali. Ale w sumie my sami często chorowaliśmy. Myślę, że ta bransoletka nam pomogła. Poza tym jest piękna, naprawdę lubię kamienne bransoletki i naszyjniki»

Beata D., 33 łata

Od założenia bransoletki serce nigdy nie bolało!

 

«Zacząłem używać za radą terapeuty. Mam problemy z sercem. Od założenia bransoletki serce nigdy nie bolało. Nadal noszę. Podoba mi się!».

Michał, 41 rok

Przestała boleć głowa i kości!

 

«Poprawiło się samopoczucie. Jestem daleki od bycia młodym, ale z bransoletką mam energie jak w młodości. Stałem się mniej nerwowy, lepiej śpię i ogólnie czuję się świetnie. Przestała boleć głowa i kości. Nawet zewnętrznie coś zmieniło się, że wielu znajomych zauważyło. W pełni zadowolony z zakupu. Polecam wszystkim».

Karol, 58 łat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: