Bronze Skin SZYBKI SPOSÓB NA OPALONĄ SKÓRĘ BEZ SŁOŃCA!

Bronze Skin SZYBKI SPOSÓB NA OPALONĄ SKÓRĘ BEZ SŁOŃCA!

Innowacyjna technologia pomoże Ci uzyskać upragnioną opaleniznę wielokrotnie szybciej. Wystarczy nałożyć krem ​​na skórę – i można się opalać w oczekiwaniu na dobry efekt!

ZAMÓWIĆ

TYLKO NATURALNE SKŁADNIKI

Bronze Skin SZYBKI SPOSÓB NA OPALONĄ SKÓRĘ BEZ SŁOŃCA!

 1. Masło shea
  działa kojąco na skórę, uzupełnia organizm w witaminę E i łagodzi szkodliwe działanie promieniowanie ultrafioletowe.
 2. Kakao
  nasyca skórę witaminami i minerałami, uelastycznia i ujędrnia.
 3. Ekstrakt z marchwi
  przyspiesza opalanie i odżywia skórę witaminami.

ZALETY Bronze Skin

Bronze Skin SZYBKI SPOSÓB NA OPALONĄ SKÓRĘ BEZ SŁOŃCA!

 • Pomaga uzyskać naturalną i głęboką opaleniznę;
 • Nawilża i odżywia skórę;
 • Łatwe do zastosowania i szybko schnie;
 • Przyjemny zapach melona i mango;
 • Zapewnia długotrwały efekt.
ZAMÓWIĆ

LEPSZY NIŻ SAMOOPALACZ

W przeciwieństwie do samoopalacza Bronze Skin nie wysusza skóry, jest równomiernie rozprowadzany i nie pozostawia śladów na ubraniach i pościeli.

EFEKT NATYCHMIASTOWY!

Irena Bagiera

Kupiłam ten produkt 4 miesiące temu przed Turcją, spisał się na medal! Bardzo podoba mi się opalenizna, wyglądam też na szczuplej, fajna rzecz dla każdego, kto chciałby mieć opaleniznę jak modelka!

Ewa Waś

Moja skóra jest przesuszona, opalanie zawsze było czymś bolesnym i nieprzyjemnym… Tak było zanim użyłam tego kremu: nawilża i poprawia opaleniznę, a także przepysznie pachnie! Mój mąż jest mną zachwycony, mówi, że on też chce się tak opalać)) Dałam mu krem ​​i wysłała go na ogródek xD

Lidia Malina

Kolor okazał się bardzo bogaty, zmieniłam się w mulatkę! Cellulit jest praktycznie niewidoczny, niewiele zostało do zniknięcia, dzięki! Jestem bardzo zadowolona, chcę chodzić z tym kolorem przez cały rok.

Bożena Szczepanek

Efekt zauważyłam od razu i został ze mną przez długi czas. Nie mogłam pomyśleć że opalanie, może być TAK PRZYJEMNE, dałam ten krem ​​mamie i wysłałem ją do Sharm El Sheikh, czekam na nią piękną i opaloną, tak jak ja)

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: