Bulk Extreme: wejdź na wyższy poziom treningu i zbuduj muskulaturę gladiatora!

Bulk Extreme: wejdź na wyższy poziom treningu i zbuduj muskulaturę gladiatora!

Składniki produktu:

 • Pomagają w budowie masy mięśniowej
 • Wspierają sprawność fizyczną i umysłową
 • Wspomagają optymalizację poziomu testosteronu
 • Redukują uczucie zmęczenia i znużenia
ZAMÓWIĆ

JAK DZIAŁA BULK EXTREME?

 1. Ekstremalny i maksymalny wzrost masy mięśniowej – nawet o 95%
  Rozbuduj mięśnie i osiągnij cele sylwetkowe.
 2. Więcej siły
  Dzięki temu z każdym kolejnym treningiem będziesz w stanie ćwiczyć dłużej, ciężej, intensywniej!
 3. Przypływ mocy
  Bulk Extreme da Ci pozytywnego „kopa”, dzięki któremu bez trudu zrealizujesz plan treningowy.
 4. Więcej testosteronu!
  Bulk Extreme wspiera produkcję testosteronu oraz niweluje skutki niedoboru tego hormonu.
 5. Większe możliwości seksualne
  Większe libido, silne erekcje oraz podkręcony apetyt na seks to efekty, o jakich marzy każdy mężczyzna.

Bulk Extreme: wejdź na wyższy poziom treningu i zbuduj muskulaturę gladiatora!

Bulk Extreme to jedyny suplement, jakiego potrzebuje aktywny mężczyzna. Dodaje energii przed treningiem, wspiera regenerację po treningu i pomaga budować masę mięśniową.

Co zawiera Bulk Extreme?

Momordicin®
Wiodącym składnikiem suplementu diety Bulk Extreme jest Momordicin® – ekstrakt z melona gorzkiego (znanego także jako przepękla ogórkowata) zawierający 0,5% charantyny i 7% związków goryczowych. Związki goryczowe zawarte w gorzkim melonie to naturalne selektywne modulatory receptora androgenowego, czyli tzw. SARM, które w przeciwieństwie do steroidów wspomagają jednocześnie wzrost masy mięśniowej i prawidłowe czynności prostaty. Działanie to zostało potwierdzone w badaniu przeprowadzonym na modelach zwierzęcych, w którym to badacze odkryli, że ekstrakt z gorzkiego melona zwiększał masę mięśni szkieletowych zwierząt laboratoryjnych, bez wpływu na masę gruczołu krokowego i pęcherzyków nasiennych, przy czym siła i wydajność mięśni była porównywalna z grupą otrzymującą propionian testosteronu. Wnioski badaczy wskazują, że ekstrakt z gorzkiego melona wykazuje pewne cechy SARMów i poprawia funkcję mięśni szkieletowych, a także łagodzi spadki funkcji mięśni w przypadku niedoboru androgenów.

 

KSM-66®
Ekstrakt z korzenia witanii ospałej standaryzowany na obecność 5% witanolidów. Witania ospała, znana także pod nazwą ashwagandha to składnik o niezwykle szerokich właściwościach. Badania opublikowane w Journal of the International Society of Sports Nutrition wskazują, że stosowanie KSM-66® pozytywnie wpływa na rozmiar i siłę mięśni, zmniejsza poziom tłuszczu w organizmie oraz wspiera naturalną produkcję testosteronu. KSM-66® korzystnie wpływa na tempo regeneracji potreningowej oraz przeciwdziała katabolizmowi mięśni ze względu na działanie obniżające poziom kortyzolu. Badania wskazują także, że suplementacja KSM-66® znacząco poprawia wytrzymałość krążeniowo-oddechową (VO2max), redukuje stres oksydacyjny (wolne rodniki) oraz przeciwdziała zmęczeniu (skale Rest-Q-Sport i TQR).

ZAMÓWIĆ

BOGACTWO SILNIE SKONCENTROWANYCH SKŁADNIKÓW

Poza takimi składnikami, jak Momordicin® oraz KSM-66®, w suplemencie diety Bulk Extreme znajdziemy szereg innych składników wspierających organizm w procesie budowy masy mięśniowej.

 • Ekstrakt z owoców przepękli ogórkowatej [0,5% charantyny, 7% związków goryczowych] – Momordicin®
 • Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej [4% polifenoli]
 • Ekstrakt z korzenia maca
 • Ekstrakt z korzenia witanii ospałej [5% witanolidów] – KSM-66®
 • Ekstrakt z ziela lucerny siewnej
 • Ekstrakt z mumio [20% kwasów fulwowych]
 • Ekstrakt z korzenia eleuterokoka kolczastego [0,8% eleuterozydów]
 • Ekstrakt z owoców palmy sabałowej [25% kwasów tłuszczowych]
 • Ekstrakt z pestek dyni [20% beta sitosteroli]
 • Witamina B6
 • Witamina B12
 • Cynk
 • Selen – Selenium SeLECT

Bulk Extreme: wejdź na wyższy poziom treningu i zbuduj muskulaturę gladiatora!

UWOLNIJ SWÓJ SPORTOWY POTENCJAŁ Z BULK EXTREME!

 1. Czysty skład (Clean Label)
 2. Bez barwników i dodatków
 3. Przyjazny weganom
 4. Wyprodukowany w Unii Europejskiej

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak działa Bulk Extreme?
Suplement diety Bulk Extreme pozwala zwiększyć siłę, wzrost masy mięśniowej, a także wspiera regenerację po treningu.

 

Czy stosowanie Bulk Extreme jest bezpieczne dla zdrowia?
Bulk Extreme to zestaw naturalnych ekstraktów, witamin i pierwiastków, dlatego nie powinien powodować efektów ubocznych. Przed zastosowaniem suplementu diety upewnij się, że nie masz uczulenia na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie.

 

Jak należy stosować Bulk Extreme?
Zalecana porcja to 3 kapsułki. Produkt należy popić wodą (300 ml).

DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

Wykupienie karnetu na siłownię zmotywowało mnie do działania. Wiedziałem, że muszę skończyć z ciągłymi wymówkami. Od trenera dowiedziałem się, co powinienem jeść i jak często ćwiczyć. Polecił mi także kapsułki Bulk Extreme. Efekty ćwiczeń były widoczne z treningu na trening, a ja miałem coraz więcej siły i ochoty na kolejne sportowe zmagania. Po 4 miesiącach regularnych treningów i suplementacji stałem się lepiej zbudowany niż kumple, którzy ćwiczą po kilka lub nawet kilkanaście lat! Rewelacja!

Adam, 28 lat

Zasięgnąłem wiedzy od najlepszych sportowców, poczytałem fora sportowe i zdecydowałem się odstawić wszystkie odżywki na rzecz tylko jednego suplementu, jakim jest Bulk Extreme. I to był strzał w dziesiątkę! Miałem więcej ochoty i energii do ćwiczeń. Mięśnie zaczęły znowu rosnąć i stały się znacznie twardsze. Co mnie pozytywnie zaskoczyło, zwiększył się także poziom testosteronu w moim organizmie. Wiem to, bo regularnie robiłem badania! Polecam Bulk Extreme. Ten produkt to „must have” każdego aktywnego mężczyzny.

Damian, 34 lata

Bulk Extreme nie ma sobie równych! W ciągu kilkunastu lat przetestowałem setki różnych produktów i tylko Bulk Extreme został ze mną na dłużej. Dzięki niemu najszybciej osiągnąłem progres, a mięśnie rosną jak na drożdżach. W przeciwieństwie do innych suplementów diety, skład produktu jest naturalny i dobrze opracowany. Polecam Bulk Extreme moim podopiecznym i każdy z nich osiągnął znaczne przyrosty czystej masy mięśniowej w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Dlatego podkreślam jeszcze raz – Bulk Extreme nie ma sobie równych i warto po niego sięgnąć!

Tomasz, 31 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: