Bushnell: superostry monokular nowej generacji

Bushnell: superostry monokular nowej generacji

WŁAŚCIWOŚCI MONOKULARU

 • Wodoodporny
 • Zakres temperatur roboczych -40+50
 • Podwójna regulacja
 • Korpus chroniony gumą
ZAMÓWIĆ

NIE PRZEGAPISZ ŻADNEGO SZCZEGÓŁU

Często wyruszasz na wyprawy? Zależy ci na bezproblemowym obserwowaniu odległych przedmiotów? Doświadczonym myśliwym, a także miłośnikom aktywnego wypoczynku z pewnością przyda się dobry monokular.

Bushnell: superostry monokular nowej generacji

ZAMÓWIĆ

W JAKICH PRZYPADKACH POTRZEBNY JEST BEZ MONOKULAR BUSHNELL?

 1. NA POLOWANIU spostrzeżesz zdobycz bez trudu
 2. NA WYPRAWIE podziwiaj cudowne krajobrazy
 3. NA STADIONIE możesz oglądać mecz nawet siedząc w ostatnim rzędzie

CHARAKTERYSTYKI MONOKULARU

 • Powiększanie: 16-krotne
 • Pole widzenia: 66m. / 8000m.
 • Obraz: wysokiej jakości, jasny
 • Średnica obiektywu: 52 mm
 • Zakres temperatur roboczych: od -40 do +50
 • Waga: 270 g.
 • Soczewka: szklana
 • Korpus: metalowy, pokryty gumą

Bushnell: superostry monokular nowej generacji

DLACZEGO WŁAŚNIE BUSHNELL?

 1. NIEZWYKLE ŁATWY W UŻYCIU
 2. KOMPAKTOWE I LEKKIE URZĄDZENIE
 3. BARDZO SILNE POWIĘKSZENIE
 4. PODWÓJNA KONSTRUKCJA REGULACJI

OPINIE KLIENTÓW

Jestem zapalonym myśliwym i poluję na różne gatunki zwierząt. Zdarza się, że idę tropem zwierzęcia przez różne dzikie miejsca, w których używanie dużych lornetek jest niewygodne, w związku z czym postanowiłem nabyć monokular, wybrałem markę Bushnell, ponieważ jej modele są zawsze wysokiej jakości. Zadałem sprzedawcy wiele pytań na temat jakości i cech produktu. Ponieważ ten model mi się spodobał, dokonałem zamówienia. Kiedy dostałem ten monokular i wziąłem go do rąk, słowa sprzedawcy okazały się prawdą. Doskonała jakość i przyjemny w dotyku korpus. Sprzęt jest ponadto wodoodporny, co jest dla mnie bardzo istotne. Wypróbowałem monokular na polowaniu, dzięki jego rozmiarom jest naprawdę wygodny i praktyczny w użyciu. Używam go nie tylko na polowaniu, zawsze zabieram go na turystyczne wędrówki i wycieczki. Reasumując, świetnie nadaje się on dla każdego rodzaju aktywnego wypoczynku na łonie natury. Zakup okazał się bardzo trafiony, jestem zadowolony. Dziękuję!

Żółwicki Stefan

MONOKULAR SPODOBA SIĘ WSZYSTKIM MIŁOŚNIKOM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU I TURYSTYKI!! Ja i moi przyjaciele uwielbiamy kajakowanie po rzekach, to bardzo uzależniające zajęcie. Na łódkę nie można wziąć zbyt wiele bagażu. Dlatego postanowiłem wybrać właśnie ten monokular – Bushnell, ponieważ jest on niewielki w porównaniu z lornetką, wygodny w użyciu, a co najważniejsze w moim wypadku – jest też wodoodporny. Gdy koryto rzeki staje się spokojne, płyniemy powoli, a ja w takie momenty podziwiam piękno przyrody za pomocą monokularu. Zamówiłem komplet monokularu, dzięki czemu na drugi dostałem sporą zniżkę. Widać, że firma dba o swoich klientów. Nie wstydzę się polecać ich swoim znajomym i przyjaciołom. Dziękuję za szczerość i otwartość w komunikowaniu się, a także za szczegółowe porady. Regularnie dokonuję kolejnych zakupów w tym sklepie, jako prezenty dla swoich znajomych, którzy również pasjonują się turystyką i jestem bardzo zadowolony!

Kurecki Władysław

Jestem miłośniczką obserwowania piękna przyrody. Właśnie w tym modelu zauważyłam specjalne cechy, wyróżniające go wśród innych monokularów. Surowy design, fascynujące widoki dzięki jakości obrazu i przyjemna w dotyku gumowana powierzchnia spowodowały taki wybór :). Dlatego postanowiłam zamówić właśnie ten monokular. Moi znajomi także interesują się, gdzie można go kupić. Jestem wręcz zachwycona zakupem. Przystępna cena i świetna jakość towaru. Dziękuję za możliwość zakupu w najlepszej cenie, towaru o wysokiej jakości!

Anna

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: