Calminax w celu poprawy słuchu: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch nawet w 2 tygodnie!

Calminax w celu poprawy słuchu: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch nawet w 2 tygodnie!

 • „wyłączyć” przeszkadzające dźwięki – znaczne postępy już w ciągu pierwszych 2-3 dni
 • Zacząć słyszeć wyraźnie i bez zakłóceń w ciągu 2 tygodni
 • Zregenerować i wzmocnić komórki nerwu słuchowego nawet 3 razy bardziej
 • Ochronić uszy przed nadmiernym hałasem i innymi czynnikami zewnętrznymi, negatywnie wpływającymi na narząd słuchu
ZAMÓWIĆ

Formuła ta jest tak skuteczna, gdyż działa na 3 płaszczyznach jednocześnie:

Calminax w celu poprawy słuchu: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch nawet w 2 tygodnie!

 1. ZWALCZA PRZECZULICĘ SŁUCHOWĄ Działanie innowacyjnej metody koncentruje się w pierwszej kolejności na oddzielaniu standardowych, świadomie słyszalnych dźwięków od tych, które słyszy wyłącznie osoba zmagająca się z problemem szumów usznych. Następnym etapem jest stopniowa neutralizacja wszelkich zakłócających słyszenie szumów, aż po ich całkowity zanik.
 2. POPRAWIA JAKOŚĆ SŁUCHU Składniki aktywne zawarte w formule szybko redukują zakłócenia występujące w układzie słuchowym i usprawniać przepływ krwi przez naczynia krwionośne znajdujące się w części ucha wewnętrznego. To wszystko przekłada się na 3-krotnie lepszą jakość słuchu.
 3. OCHRANIA UKŁAD SŁUCHOWY Formuła ta intensywnie wzmacnia kanał doprowadzający fale dźwiękowe do błony bębenkowej, zapobiegając uszkadzaniu komórek ucha wewnętrznego pod wpływem czynników zewnętrznych (np. hałasu) – dzięki temu układ słuchowy znajduje się pod stałą ochroną i jest odporny na zakłócenia.

Oto składniki, które zamknięto w każdej kapsułce:

Calminax w celu poprawy słuchu: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch nawet w 2 tygodnie!

 1. MIŁORZĄB JAPOŃSKI Pobudza włókna nerwowe oraz wpływa na zwiększanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, co umożliwia ich stopniowe poszerzanie i jednocześnie „wyłączanie” uciążliwych dla ucha, nienaturalnych dźwięków.
 2. CYNK Pomaga utrzymać prawidłową czynność nerwów, wykazuje również właściwości oksydacyjne i przeciwzapalne – przyczynia się do redukcji stresu oksydacyjnego w obrębie ślimaka (struktury odgrywającej istotną rolę w przekształcaniu wibracji w dźwięki)
 3. WITAMINY B6 I B12 Taka kombinacja witamin o silnych właściwościach przeciwutleniających to skuteczna ochrona przed skutkami wzmożonego hałasu – hamuje produkcję wolnych rodników w komórkach ucha wewnętrznego.
 4. MAGNEZ Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu słuchowego. Chroni przed stresem oksydacyjnym w ślimaku, zapobiega zakłóceniom słuchu wywołanym przez działanie wolnych rodników.
ZAMÓWIĆ

Dzięki formule Calminax eliminacja szumów usznych wreszcie jest:

 • SKUTECZNE Za sprawą starannie wyselekcjonowanych składników o wyjątkowo wysokim stężeniu, zakłócające słyszenie dźwięki redukowane są już w ciągu 2-3 dni. W ciągu 14 dni możesz słyszeć 3-krotnie lepiej.
 • ZDROWA I BEZPIECZNA Calminax to wyłącznie naturalne składniki, a w tym najwyższe stężenie dobroczynnych ekstraktów z miłorzębu japońskiego. To również poprawa słuchu bez przedłużających się badań audiologicznych i skomplikowanych zabiegów. Wystarczy jedna tabletka dziennie!

Opinie klientów

Z tego wszystkiego noce były najgorsze. Nie szło usnąć przez ten ciągły szum. Miewałem chwile, gdy zastanawiałem się, czy aby wszystko ze mną w porządku. Normalni ludzie nie słyszą non stop jakichś dziwnych dźwięków… Pomogła mi wnuczka, która przeczytała gdzieś o skutecznym działaniu Calminaxu. To było jak manna z nieba – już po 3 dniach szumy ustały. Właśnie mija miesiąc i badania wykazały poprawę słuchu o 60%. Niebywałe!

Kazimierz Racławski, 65 lat

Żeby nie skłamać, na szumy uszne stosowałam już 2 rodzaje tabletek oraz specjalny aparat słuchowy sprowadzony z Niemiec. Nic nie pomogło – szmery cały czas mi towarzyszyły, dzień i w nocy. Nie słyszałam dobrze, nie mogłam spać, skupić się, pracować. Myślałam, że zwariuję. Gdy zaczęłam stosować Calminax, poprawę zauważyłam już po kilku dniach. Przeszkadzające dźwięki zaczęły powoli zanikać, a po 2 tygodniach całkowicie ustały. Lekarz stwierdził, że słuch poprawił mi się o 60%. Wreszcie mogę normalnie żyć.

Agnieszka z Łodzi, 39 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: