Cardio-9: ta metoda w 4 tygodnie redukuje zły cholesterol aż o 92%!

Cardio-9: ta metoda w 4 tygodnie redukuje zły cholesterol aż o 92%!

Obniż ryzyko zawału i chorób kardiologicznych w jeden miesiąc – efekt potwierdzony niezależnymi testami medycznymi

 • Obniżenie poziomu złego cholesterolu i rozbicie blaszki miażdżycowej
 • Wzmocnienie serca i regenerację układu krwionośnego
 • Odetkanie żył i tętnic już w 24h
 • Zmniejszenie ryzyka zawału, zatoru żylnego i udaru o 92%
 • Rozszerzenie światła naczyń krwionośnych aż o 86%
ZAMÓWIĆ

Jak to możliwe?

Cardio-9 natychmiastowo rozpoczyna proces rozbijania blaszek miażdżycowych, które zalegają w tętnicach, tworząc przy tym niebezpieczne złogi. Środek, poprzez rozszerzenie światła naczyń krwionośnych doprowadza do stałej ochrony przed tworzeniem się w nich zatorów żylnych, minimalizując niemal do zera ryzyko wystąpienia udaru czy zawału serca. Już 1. dawka preparatu obniża poziom złego cholesterolu o blisko 60%, w związku z czym krążenie żylne wraca do normy nawet po 7-10 dniach. Fenomen tej innowacyjnej nowozelandzkiej metody, tkwi w zawartych w preparacie specjalnie wyselekcjonowanych, biostymulujących substancjach aktywnych, w tym w wyciągu z migdałecznika Arjuna.

Wykonane w najnowocześniejszej nanobiotechnologii składniki, natychmiast zmiękczają, łamią i rozbijają blaszki miażdżycowe, a następnie całkowicie usuwają je z tętnic. Regularne stosowanie Cardio-9 stopniowo rozszerza naczynia krwionośne i usuwa nadmiar złego cholesterolu. Dodatkowo rozrzedza krew, co znacznie obniża ryzyko wystąpienia udaru. Likwiduje więc źródło choroby, chroniąc przed jej konsekwencjami już od pierwszego dnia kuracji.

Cardio-9: ta metoda w 4 tygodnie redukuje zły cholesterol aż o 92%!

Trwające tygodniami testy kliniczne, przeprowadzone w nowoczesnym nowozelandzkim ośrodku Medical Analyze Center of Wellington na 1000 osobach zmagających się ze stwierdzonymi dolegliwościami miażdżycowymi, wykazały:

Po zażyciu 30 tabletek

 • obniżenie stężenia cholesterolu i trójglicerydów we krwi nawet o 84%
 • zmniejszenie grubości blaszki miażdżycowej u 88% badanych

Po zażyciu 60 tabletek

 • udrożnienie żył i tętnic u 94% badanych

Po zażyciu 90 tabletek

 • całkowite usunięcie złogów tłuszczu i uelastycznienie ścian naczyń krwionośnych aż u 98% pacjentów

Wyniki testów są jednoznaczne…

Pełna kuracja preparatem Cardio-9, pomaga obniżyć cholesterol i całkowicie cofnąć zmiany miażdżycowe, także w tętnicach wieńcowych. To dlatego już po kilku tabletkach, nawet osoby cierpiące na zaawansowaną miażdżycę, odzyskują czucie w kończynach, pozbywają się zatorów żylnych, obniżają poziom złego cholesterolu, znacznie poprawiając przy tym wyniki badań. Jednocześnie unikają oni straszliwych konsekwencji choroby, takich jak: udar mózgu, zawał serca czy amputacja kończyn.

Cardio-9 od dawna obecny w Nowej Zelandii, aktualnie podbija też europejski rynek. Po entuzjastycznym przyjęciu w Niemczech, Francji, a także Czechach, teraz dostępny jest również w Polsce!

ZAMÓWIĆ

GWARANCJA POTRÓJNEJ SKUTECZNOŚCI

 1. Gwarancja 100% oryginalności. Wyciąg z kory migdałecznika Arjuna zastosowany w tabletkach, od wieków pomaga ludzkości w walce z chorobami serca. Takiej kompozycji nie znajdziesz w innych produktach dostępnych na rynku, dlatego możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie oryginalny produkt, dostępny jedynie za pośrednictwem tej strony.
 2. Gwarancja najwyższej jakości. Ze względu na zaawansowany proces produkcji czystość składników aktywnych w preparacie Cardio-9 jest zgodna z najwyższymi normami jakości. W trosce o Twoje zdrowie, stężenie substancji leczniczych zostało dobrane tak, aby kuracja była całkowicie bezpieczna. Wszystko po to, aby jej efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
 3. Gwarancja pełnego efektu i zadowolenia. Liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność Cardio-9. Na podstawie tych wyników kuracja zdobyła uznanie wielu pacjentów z całej Europy, którzy polecają ją innym. Pierwsze efekty są widoczne już od początku stosowania.

Nazywam się prof. Lewis Hampton i jestem naukowcem w Medical Analyze Center of Wellington

Od początku swojej kariery naukowej, doskonale zdawałem sobie sprawę, jak ogromne zagrożenie dla ludzkości stanowią choroby kardiologiczne spowodowane przez zbyt wysoki cholesterol. Poświęciłem połowę życia zawodowego, aby wynaleźć skuteczny i kompleksowy sposób, który rozwiąże ten problem. W końcu po latach badań i szeregach testów klinicznych, udało się! Tajemnicą skuteczności Cardio-9 jest jego niezwykła wszechstronność i innowacyjność technologiczna. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywne, w tym wyciąg z migdałecznika Arjuna, udrażniają żyły i tętnice.

 

Blaszki miażdżycowe najpierw zmiękczają się, po czym łamią i całkowicie usuwają z tętnic. Innowacyjne połączenie substancji czynnych zawartych w Cardio-9 rozrzedza krew, a także rozluźnia i rozszerza ściany naczyń krwionośnych. Cardio-9 pomoże więc nie tylko osobom już zmagającym się z problemem miażdżycy, ale także osobom zdrowym, chcącym uchronić się przed możliwością wystąpienia tego typu schorzeń. Dołożyłem również wszelkich starań, aby można było go bezpiecznie stosować w połączeniu z lekami na serce i nadciśnienie. To moje największe naukowe osiągnięcie.

 

Cieszę się, że dałem szansę milionom ludzi na powrót do zdrowia i odzyskania radości z codziennego życia!

Opinie

Problemy z układem krążenia były moim utrapieniem od wielu lat. Częste bóle głowy, niewyraźne widzenie, bóle w okolicach mostka – to była moja codzienność. Kiedy przeszłam stan przedzawałowy wiedziałam, że to dla mnie ostatnie ostrzeżenie. Na szczęście lekarz przepisał mi te rewelacyjne tabletki. Gdybym mieszkała w Polsce i nie miała dostępu do tego preparatu, nie wiadomo co by teraz ze mną było. Gdy dowiedziałam się co spotkało Stefana, od razu kazałam Zenkowi lecieć do Polski z tymi tabletkami. Skoro mi pomogły, a w przeciwieństwie do Polaków mieliśmy do nich dostęp, musieliśmy ratować Stefana. Cieszę się, że tak samo jak mi, preparat profesora Hamptona pomógł również jemu. Rodzina jest najważniejsza!

Maria, 59 lat

Gdy trafiłem do szpitala z udarem mózgu, lekarze grozili mi dalszymi konsekwencjami miażdżycy, na którą chorowałem od lat, nawet o tym nie wiedząc. Straszyli, że kolejnego udaru już nie przeżyje, że grozi mi zawał serca albo amputacja nogi! Byłem przerażony! Z pomocą przyszedł mi jednak mój brat Zenon. Sprowadził dla mnie z Nowej Zelandii jakieś innowacyjne, nieznane jeszcze wtedy w Polsce tabletki. Pierwsze efekty przyszły już w początkowych dniach stosowania preparatu. Głowa bolała mnie znacznie rzadziej, lepiej widziałem, nogi już tak nie drętwiały, a poziom cholesterolu był znacznie niższy. Gdy lekarz zobaczył moje wyniki, był w ciężkim szoku. Mówił, że w swojej praktyce nigdy nie miał do czynienia z tak znaczącą poprawą, osiągniętą w tak krótkim czasie!

Stefan, 69 lat

Od blisko 25 lat zmagam się z miażdżycą. Z wiekiem jej skutki były coraz bardziej odczuwalne. Kazano mi radykalnie zmienić tryb życia, by nie dopuścić do zawału czy martwicy, a w konsekwencji amputacji. Niestety nie dałam rady! Ból z roku na rok nasilił się aż do tego stopnia, że zwykły spacer czy droga do sklepu były udręką. Stwierdzono u mnie tzw. „Chromanie przystankowe” – co 50m musiałam przystanąć i odpocząć. Ból mięśni był nie do zniesienia. Niespełna dwa lata temu trafiłam na tę kurację. Dziś znów mogę normalnie chodzić, nie czując bólu, a wyniki badań wykazały znaczącą poprawę. Spacer czy stanie w kolejce na poczcie znów są przyjemnością. Jestem szczęśliwa!

Władysława, 80 lat

Mam 71 lat, stwierdzono u mnie miażdżycę kończyn dolnych. Od kilku lat drętwiały mi nogi, nie wiedziałem dlaczego, dopóki nie zrobiłem badań. Okazało się, że zator z każdym dniem pogłębia się bardziej, a tętnica wieńcowa jest już tak zapchana, że jeśli szybko nie zareaguję to w najlepszym wypadku czekać mnie będą zabiegi „balonikowania” bądź „by-passy”. Miałem fatalne wyniki, zbyt wysoki cholesterol, wiedziałem co to oznacza, dlatego za wszelką cenę chciałem zrobić cokolwiek by temu zapobiec. Kuzynka ze Szwajcarii zrobiła mi prezent, na 70-te urodziny, dała mi ten popularny u nich preparat. Dzisiaj cholesterol mam w normie, ból i drętwienie ustały, a ja nie męczę się jak dawniej. Dziękuję Kuzynce i losowi za tę kurację.

Henryk, 71 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: