Cardiominal: normuje poziom cholesterolu we krwi i poprawia samopoczucie już od pierwszego użycia!

Cardiominal: normuje poziom cholesterolu we krwi i poprawia samopoczucie już od pierwszego użycia!

Skuteczna ochrona przed zawałem serca i udarem mózgu

 • Szybko i delikatnie normalizuje ciśnienie krwi i rytm serca
 • Udrożnia naczynia krwionośne, oczyszczając je z cholesterolu. Przywraca ich elastyczność.
 • Bezpieczny dla osób w każdym wieku, skuteczny we wszystkich przypadkach nadciśnienia.
ZAMÓWIĆ

Rewelacyjne odkrycie naukowców

Włoscy naukowcy z Państwowego Centrum Flebologicznego spędzili 8 lat na tworzeniu środka Cardiominal. Produkt dostał nazwę „Odkrycie roku” i był nominowany do nagrody Heidner International Medical Award. Kilka testów na różnych poziomach wykazało, że kapsułki są wysoko skuteczne i bezpieczne. Dzięki temu naukowcy otrzymali wszystkie licencje i certyfikaty jakości, a także sponsoring państwowy przy produkcji środka.

Cardiominal: normuje poziom cholesterolu we krwi i poprawia samopoczucie już od pierwszego użycia!

ZAMÓWIĆ

Cardiominal posiada w 100% naturalny skład, który jest doskonale tolerowany przez ludzki organizm:

 1. Liście karczocha roślina ta znana jest ze skutecznego obniżania poziomu cholesterolu. Dodatkowo oczyszcza organizm z tłuszczów, a także dba o elastyczność naczyń krwionośnych. Dlatego chroni przed miażdżycą i jej konsekwencjami, takimi jak zatkanie żył, udar czy zawał.
 2. Kłącze rdestowca japońskiego obniża ciśnienie krwi, dzięki czemu zapobiega atakom serca i udarom mózgu. Rozszerza naczynia krwionośne, uelastycznia je, jednocześnie zmniejszając ryzyko tworzenia się groźnych skrzepów.
 3. Liście miłorzębu japońskiego wspiera prawidłową pracę organizmu, wzmacniając układ odpornościowy. Utrzymuje cholesterol na odpowiednim poziomie, usprawnia przepływ krwi sprawiając, że wszystkie organy wewnętrzne stają się lepiej dotlenione.
 4. Korzeń berberysu silnie wzmacnia pracę układu sercowo-naczyniowego. Obniża ciśnienie krwi i reguluje funkcje serca. Skutecznie ogranicza wchłanianie cholesterolu przez narządy wewnętrzne. Działa antyoksydacyjnie i przeciwmiażdżycowo.

Wyniki badań

 • Stabilizacja ciśnienia krwi – 100%
 • Eliminacja zakrzepów krwi w żyłach – 90%
 • Eliminacja arytmii – 99%

Zalety Cardiominal

 1. Szybka pomoc
  Ciśnienie normuje się już po pierwszym użyciu!
 2. Bez ostrych zmian
  Delikatnie zmniejsza nadciśnienie, a także reguluje pracę mięśnia sercowego.
 3. Ogólna poprawa samopoczucia
  Brak zadyszki, poprawa krążenia oraz pamięci i koncentracji.
 4. Brak efektów ubocznych
  W 100% naturalne składniki są dobrze wchłaniane przez organizm, bez skutków ubocznych i uzależnień.

Cardiominal: normuje poziom cholesterolu we krwi i poprawia samopoczucie już od pierwszego użycia!

Opinia eksperta

Wysoki poziom złego cholesterolu, nazywany jest „cichym zabójcą”, ponieważ często przebiega bezobjawowo, rozwija się szybko i wpływa na wszystkie ważne narządy – mózg, serce, naczynia krwionośne, oczy, nerki. Najczęstszą przyczyną śmierci jest zawał serca i udar mózgu. Głównym „alarmem” jest wysokie ciśnienie krwi. Na szczęście dzisiaj istnieje skuteczna terapia tej choroby! Najnowszy rozwój europejskich naukowców – kapsułki Cardiominal – działają od pierwszego zastosowania. Środek szybko eliminuje wszystkie nieprzyjemne objawy – duszność, obrzęk rąk i nóg, szum w uszach, normalizuje tętno, ciśnienie oraz poziom cholesterolu. Przyjmowanie ich podczas kuracji stabilizuje ciśnienie krwi na długi czas, poprawia samopoczucie i zapobiega rozwojowi chorób sercowo-naczyniowych. Pamiętaj: uregulowany poziom cholesterolu i prawidłowe wskaźniki ciśnienia to długie, zdrowe i szczęśliwe życie!

Janusz Kozłowski. Profesor, terapeuta. Doświadczenie 30 lat

Jak stosować Cardiominal?

To proste! Wystarczy raz dziennie zażywać jedną kapsułkę po posiłku, popijając ją dużą ilością wody. Ważna jest regularność, ponieważ przerwanie kuracji obniża efekty. Minimalny czas zażywania środka to 30 dni. Najlepsze wyniki można osiągnąć po trzech miesiącach.

Opinie ludzi, którzy już stosowali Cardiominal

Moja siostra od dawna cierpiała na nadciśnienie i żadne preparaty jej nie pomogły. Jej stan zdrowia się pogorszył, co doprowadziło do udaru niedokrwiennego (zawału mózgu). Uratowano jej życie, ale została niepełnosprawna. Kiedy więc zaczęłam się martwić o swoje zdrowie i zrobiłam odpowiednie badania, okazało się, że mam wysoki cholesterol i mocno zatkane żyły. Bardzo się bałam. Wiedziałam, że nie można marnować czasu i trzeba pilnie znaleźć skuteczny naturalny produkt. Znalazłam w Internecie środek Cardiominal. Dzięki Bogu, że na niego trafiłam! Od 4 miesięcy czuję się absolutnie zdrowo, wszystkie objawy ustąpiły. Cholesterol mam książkowy i ciśnienie krwi jest normalne i nie boję się już zawałów serca i udarów. Życzę wszystkim dobrego zdrowia!

Taida Kulikowska, 61 lat

Niedawno dowiedziałam się o Cardiominal. Słyszałam o udanych testach tego preparatu i sama bardzo chciałam wypróbować ten środek. Preparaty, które zażywałam wcześniej nie przynosiły pożądanego rezultatu. Skonsultowałam się więc ze specjalistą i natychmiast zamówiłam ten środek. Poczułam poprawę już po pierwszej dawce! A gdy zmierzyłam ciśnienie, byłam zaskoczona – wróciło do normy. Potem udałam się na kontrolne badanie cholesterolu i też wrócił do normy. Od 2 miesięcy zażywam ten środek i teraz czuję się świetnie. Skoki ciśnienia zniknęły, jestem wesoła i energiczna jak w młodości. Takie szczęście żyć bez strachu o swoje zdrowie. Dziękuję!

Dorota Perkowska, 45 lat

Mam 63 lata i 3 lata temu zdiagnozowano u mnie nadciśnienie. Pół roku temu miałem niewielki udar mózgu. Nie wiedziałem, co robić … Byłem załamany. Przyjmowałem różne środki z apteki, ale nie chciałem na tym zaprzestać. Szukałem czegoś jeszcze, by wesprzeć swój organizm. Trafiłem na Cardiominal i to był strzał w dziesiątkę! Poczułem się lepiej. Zapomniałem już, co to nagłe skoki ciśnienia, bóle głowy czy mocno bijące serce, które za chwilę wyskoczy z klatki piersiowej. Przestałem mieć zadyszkę, a cholesterol w końcu wrócił do normy. Cieszę się, że trafiłem na ten preparat i polecam go każdemu!

Janusz Maliszewski, 63 lata

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: