Cardiotens Plus na nadciśnienie: ciśnienie znormalizowane po pierwszym użyciu!

Cardiotens Plus na nadciśnienie: ciśnienie znormalizowane po pierwszym użyciu!

 • Normalizuje ciśnienie krwi w ciągu pierwszych 6 godzin – dzięki bioflawonoidy
 • Przywraca tonus i i elastyczność naczyniom krwionośnym w ciągu 1 kursu
 • Bezpieczny w każdym wieku
 • Skuteczny przy 1, 2, 3 etapach choroby nadciśnienia tętniczego
ZAMÓWIĆ

Rewelacyjny projekt naukowców

Cardiotens Plus na nadciśnienie: ciśnienie znormalizowane po pierwszym użyciu!

Sztworzenie środku profilaktyczno-terapeutycznego polscy naukowcy z FlebGosCentrum trwało 8 lat. Otwarcie roku było nominowane do medycznej nagrody międzynarodowej Gaydner. Testy wieloetapowe potwierdziły skuteczność środku, i w wyniku naukowcy uzyskali wszystkie niezbędne licencje, certyfikaty jakości i wsparcie państwa.

Efektywność CardiotensPlus© sprawdzona dzięki badaniom klinicznym

 • Badania kliniczne przeprowadzono w 2016 r. na podstawie Instytutu Kardiologii. Cztery grupy ochotników brały udział w badaniach klinicznych przez 45 dni.
 • 1 grupa z nadciśnieniem, brała CardiotensPlus©.
 • 2 grupa – mężczyźni i kobiety z podobnymi zaburzeniami- przyjmowali “Placebo”.
ZAMÓWIĆ

Zalety CardiotensPlus©

Cardiotens Plus na nadciśnienie: ciśnienie znormalizowane po pierwszym użyciu!

 • Pierwsza pomoc.
  W ciągu pierwszych 6 godzin od przyjęcia ciśnienie krwi normalizuje się! Nie powoduje gwałtownej zmiany ciśnienia.
 • Harmonijnie reguluje pracę serca. Kompleksowa regeneracja.
  Eliminacja dławicy piersiowej, arytmii, poprawa pamięci, regeneracja mowy i ruchu po udarze mózgu. Skuteczne działanie bez skutków ubocznych.
 • Żywe komórki roślinne całkowicie odpowiadają komórkom ludzkiego ciała.

Sposób użycia

 • Dorośli przyjmują doustnie 1 kapsułkę 2 razy dziennie z posiłkami.
 • Czas użytkowania wynosi 3 miesiące, w razie potrzeby kuracje można powtórzyć.

Opinia eksperty

Podtwierdzam! Głównym zawodnikiem w walce z nadciśnieniem tętniczym jest bioflawonoida. Wydobywana jest tylko z głogu. Obecna prawie we wszystkich środkach przeciwko nadciśnieniu.

Ale! U większości producentów jego ilość w środkach jest skąpa! Tak więc na efekt można oczekiwać od lat. Wiem na pewno, że jedynym lekiem zawierającym dużą ilość bioflawonidu jest CardiotensPlus©.

Widziałem jego formułę i wnioski niezależnych ekspertów. Drodzy ludzie! Polecam ten lek pacjentom i zawsze łaję pacjentów, jeśli są zaangażowani w samodzielne przeznaczanie i przyjmowanie leków, co “koleżanka doradzała”, “o czym czytałem w Internecie”, “słyszałem w programie w telewizji”. To jest złe! Musisz walczyć z nadciśnieniem tylko dzięki sprawdzonym metodom! Którym lekarze ufają, przy pomocy których Twoja choroba zniknie na zawsze.

Andrzej Kowalski
Doktor wyższej kategorii, Kandydat nauk medycznych
Staż pracy 30 łat

Opinie osób, którzy ocenili efekt CardiotensPlus©

Na przykładzie mojej starszej siostry byłam przekonana, że obniżenie ciśnienia krwi przez tabletki prowadzi do udaru niedokrwiennego – czyli do zawału mózgu. Lekarze uratowali jej życie, ale jednak zdrową ona nie jest, kiedy dotknęła mnie ta choroba, już byłam zdenerwowana i wiedziałam, że warto szukać poratunku wśród ziołowych środków. Mój lekarz, bardzo mądra kobieta, przepisała mi CardiotensPlus. Jestem jej bardzo wdzięczna. Od 4 lat nie czuję nadciśnienia. Jestem absolutnie zdrową osobą i nie boję się ataku serca czy zawału mózgu. Życzę wszystkim dobrego zdrowia!

Zuzanna, Poznań, 62 łata

Kilka lat temu byłam leczona w szpitalu w Poznaniu. Tam przeprowadzono mi badania z nowym lekiem przeciw nadciśnieniu. Oczywiście, bałam się. Ale co robić? Żaden z leków nie pomógł i zdecydowałam się. Na szczęście trafiłam do zespołu, który otrzymał CardiotensPlus, a nie jakąś podróbkę. Po 2 godzinach moje ciśnienie wróciło do normy. I stopniowo zaczęłam czuć się ogólnie świetnie! Bardzo się cieszę, że brałam udział w testowaniu leku. Ciśnienie teraz jest zawsze w porządku.

Agata, Warszawa, 47 łat

Mam 50 łat. 3 łata temu lekarz rodzinny zdiagnozowała mi nadciśnienie, arytmije serca, itp. Byłem udręczony, ale nic z tym nie robiłem. A pół roku temu miałem udar. Potem wpadłem w panikę, ale natychmiast odmówiłem lekarzu i nie brałem przepisane pigułki. Chemia jest szkodliwa dla zdrowia, każdy o tym wie. Ale co robić, to nie wiedziałem. To dobrze, że przypadkowe spotkanie z przyjacielem wprowadziło mnie do CardiotensPlus. Teraz, jak możesz zgadnąć, nie mam ŻADNYCH problemów. Nie mam żadnego nadciśnienia, zdrowie jest jak u byka!

Rafał, Kraków, 50 łat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: