Cardiotons nadciśnienie tętnicze: ciśnienie znormalizowane po pierwszym użyciu!

Cardiotons nadciśnienie tętnicze: ciśnienie znormalizowane po pierwszym użyciu!

 • Już dostępne w Polsce
 • Pomogliśmy już 6495 osobom
 • Zadbamy także o Ciebie
ZAMÓWIĆ

Rewelacyjny projekt naukowców

Na stworzenie środka profilaktyczno-terapeutycznego polscy naukowcy z FlebGosCentrum poświęcili 8 lat. Projekt został nominowany do międzynarodowej, medycznej nagrody Gaydner. Wieloetapowe testy potwierdziły skuteczność środka, a naukowcy uzyskali wszystkie niezbędne licencje, certyfikaty jakości i wsparcie państwa.

Do składników Cardiotons należą następujące elementy:

Cardiotons nadciśnienie tętnicze: ciśnienie znormalizowane po pierwszym użyciu!

 • Pokrzywa Zawiera dużą ilość witamin, kwasów, aktywnych mikroelementów. Jest bardzo skuteczny w leczeniu chorób serca. Pomaga wyeliminować nerwowość, poprawia pracę serca, przepływ krwi, niszczy skrzepy krwi i wzmacnia naczynia krwionośne.
 • Głóg Tonizuje mięsień sercowy, rozczepia naczynia krwionośne, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i poprawia morfologię krwi. Normalizuje poziom cholesterolu we krwi.
 • Witamina В6 Zmniejsza ciśnienie krwi w tkankach i układach ciała, pomaga usunąć nadmiar płynu z organizmu.
 • Ryboflawina, witamina B2 Jedna z najważniejszych witamin dla organizmu człowieka. Jest niezbędna do tworzenia czerwonych ciał krwi i przeciwciał, do oddychania komórek i wzrostu.
 • Tiamina, witamina B1 Substancja, bez której system nerwowy nie może prawidłowo funkcjonować, ma działanie uspokajające. Poprawia krążenie krwi.
ZAMÓWIĆ

Zalety Cardiotons©

Cardiotons nadciśnienie tętnicze: ciśnienie znormalizowane po pierwszym użyciu!

 1. Pierwsza pomoc. W ciągu pierwszych 6 godzin od przyjęcia ciśnienie krwi normalizuje się!
 2. Nie powoduje gwałtownej zmiany ciśnienia. Harmonijnie reguluje pracę serca.
 3. Kompleksowa regeneracja. Eliminacja dławicy piersiowej, arytmii, poprawa pamięci, regeneracja mowy i ruchu po udaru mózgu.
 4. Skuteczne działanie bez skutków ubocznych. Żywe komórki roślinne całkowicie odpowiadają komórkom ludzkiego ciała.

Opinia eksperta

Głównym zawodnikiem w walce z nadciśnieniem tętniczym jest bioflawonoida. Jest wydobywana tylko ze smoły i kory dzikiego modrzewia. Jest obecnie prawie we wszystkich środkach przeciwko nadciśnieniu. Ale! U większości producentów jego ilość w środkach jest skąpa! Tak więc na efekt można oczekiwać od lat. Wiem na pewno, że jedynym lekiem zawierającym dużą ilość bioflawonidu jest Cardiotons©. Widziałem jego formułę i wnioski niezależnych ekspertów. Polecam ten środek swoim pacjentom i zawsze ich upominam, by nie wybierali sobie leków, bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Możesz walczyć z nadciśnieniem, ale tylko za pomocą sprawdzonych metod. Które zdobyły zaufanie lekarzy i dzięki którym Twoja choroba zniknie na zawsze.

Andrzej Kowalski
Kardiolog z 30 letnim stażem pracy

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: