Cardiotonus: zwalcza nadciśnienie i wszystkie jego objawy!

Cardiotonus: zwalcza nadciśnienie i wszystkie jego objawy!

INNOWACJA I PRZEŁOM W KARDIOLOGII

 • CAŁKOWICIE WYLECZY NADCIŚNIENIE JEDNĄ KURACJĄ!
 • ZABEZPIECZA SERCE I NACZYNIA KRWIONOŚNE PRZED PRZECIĄŻENIEM
 • REGULUJE CIŚNIENIE NATURALNYMI SPOSOBAMI
ZAMÓWIĆ

Cardiotonus przeciw chorobom serca i naczyń krwionośnych!

To pierwszy preparat, który NATURALNIE, a nie sztucznie obniża nadciśnienie tętnicze i całkowicie je leczy!

Leczenie nadciśnienia z pomocą preparatu Cardiotonus polega na unormowaniu krążenia i zlikwidowaniu głównych przyczyn tej choroby.

Cardiotonus: zwalcza nadciśnienie i wszystkie jego objawy!

ZAMÓWIĆ

Unikalna technologia Vasodilat

Hipokapnia – ciągły deficyt tlenu we krwi — bezpośrednia przyczyna nadciśnienia tętniczego— pernamentnego, anromalnego zwężenia (skurczu) aort i tętnic.

 • Obniżenie stężenia tlenu we krwi tętniczej.
 • Następuje konieczny mechanizm obronny -naczynie krwionośne gwałtownie się zwęża!
 • Dzięki technologii Vasodilat Cardiotonus pomaga utrzymać odpowiednie stężenie tlenu we krwi.
 • Im więcej we krwi tlenu, tym mniejsze ciśnienie wywierane jest na ścianki naczyń krwionośnych.

LIKWIDUJE 3 GŁÓWNE PRZYCZYNY NIEDOBORU TLENU

Wysokie ciśnienie – reakcja obronna organizmu na:

 1. STRES. Cardiotonus neutralizuje efekty wyrzutów “hormonów stresu” – adrenaliny, noradrenaliny i kortyzolu, które zwiększają częstotliwość bicia serca, przyśpieszają oddech, zwiększają napięcie naczyń krwionośnych i zwiększają tętno.
 2. SKURCZ NACZYŃ KRWIONOŚNYCH. Normalizuje naturalny poziom dwutlenku węgla i tlenu we krwi, zapobiegając zwężaniu (skurczeniu) aort i tętnic.
 3. ZESPÓŁ METABOLICZNY. Wchodzące w skład elementy, zwiększają wrażliwość na insulinę, regulują gospodarkę hormonalną organizmu, regenerują komórki trzustki i normalizują metabolizm.

DZIAŁANIE POTWIERDZONE KLINICZNIE:

 • Normalizuje ciśnienie w ciągu pierwszych 6 godzin, bez skoków i zrywów reguluje pracę serca w 99% przypadkach
 • Poprawia elastyczność ścian naczyń krwionośnych, rozpuszcza grudki krwi, zapobiegając powstawaniu zakrzepów w 98% przypadkach
 • Obniża poziom hormonu stresu i zapobiega niedotlenieniu w 96% przypadków
 • Pomaga przy rozregulowanym śnie i normalizuje cykl “sen-czuwanie” w 91% przypadków

Cardiotonus POLECANY PRZEZ KARDIOLOGÓW

Cardiotonus: zwalcza nadciśnienie i wszystkie jego objawy!

Na podstawie wyników badań klinicznych, mogę oficjalnie potwierdzić, że Cardiotonus jest na dany moment najbardziej efektywnym preparatem do walki z nadciśnieniem.

W 98% przypadków znika PRZYCZYNA nadciśnienia tętniczego, a nie same symptomy.

Już po 1-3 dniach stosowania ciśnienie wraca do normy, znikają bóle głowy, arytmia, tachykardia i inne nieprawidłowości w pracy układu sercowo-naczyniowego.

Oprócz tego, Cardiotonus rozszerza naczynia krwionośne poprawia krążenie krwi, wspiera pracę układu odpornościowego i nerwowego, co warunkuje normalizację ciśnienia tętniczego.

Polecam ten preparat osobom chorującym na nadciśnienie każdego stopnia.

 • Cardiotonus jest całkowicie bezpieczny
 • Nie wywołuje efektów ubocznych
 • Zwalcza przyczyny nadciśnienia
 • Można go stosować w każdym wieku

Cardiotonus tysiącom pacjentów pomógł wrócić do zdrowia!

4 lata temu zdiagnozowano u mnie zaawansowane nadciśnienie tętnicze oraz uszkodzenie naczyń krwionośnych. Moje życie zamieniło się w piekło. Lekarze “zasypywali” mnie tabletkami, od których było tylko gorzej. Dobrze, że córka znalazła w internecie Cardiotonus. Dwutygodniowa kuracja wystarczyła, aby pozbyć się wszystkich symptomów. Ciśnienie przestało “skakać” już po paru tabletkach i do tej pory jest w normie. Znów czuję się zdrowa i pełna sił!

Natalia Iwańska, Wrocław, 61 lat

Nadciśnienie pojawiło się, kiedy skończyłem 53 lata, od razu z „grubej rury”. Przeżywałem kryzys za kryzysem, ciśnienie biło rekordy. Żadne leki nie pomagały. Całe szczęście, trafiłem na świetnego kardiologa, który zalecił mi trzytygodniową kurację Cardiotonus. Na początku nie wierzyłem, że to pomoże. W rezultacie, już po trzech dniach od pierwszej dawki, poczułem kolosalną ulgę -ciśnienie unormowało się, zniknęły trawiące mnie bóle głowy i kłucie serca. Teraz żyję bez strachu przed wylewem, czy zawałem. Żyję pełnią życia!

Aleksander Sobótka, Warszawa, 58 lat

Od 30 roku życia walczyłam ze zbędnymi kilogramami, później zdiagnozowali u mnie cukrzycę – wraz z nią pojawiło się nadciśnienie. Te choroby są w mojej rodzinie dziedziczne, dlatego pogodziłam się z nimi. Nie żyłam, a jako tako funkcjonowałam. Tabletki brałam garściami – uzależniłam się od nich. Przyjaciółka, która chorowała kiedyś na nadciśnienie poleciła mi kurację Cardiotonus. Kiedy ją przeszłam, zaczął się nowy etap w moim życiu! Nadciśnienie zniknęło, a ja czuję się jak nowo narodzona. Polecam wszystkim borykającym się z tą chorobą i życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Klara Wańczyk, Wrocław, 52 lata

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: