Cardioxil do czyszczenia naczyń: ciśnienie wraca do normy

Cardioxil do czyszczenia naczyń: ciśnienie wraca do normy

Naczynia są układem, który żywi nasze organy, życie krąży po nich. Jeśli ważna trasa zostanie zablokowana, zatrzymuje się życie.

“Zanieczyszczone” naczynia powodują głód wszystkich organów.

Nadwaga jest bezpośrednio związana ze stanem naczyń. Naczynia zatkane cholesterolem powodują głód organów, ponieważ nie dostarczają im niezbędnej ilości składników odżywczych. Mózg przekazuje komunikat “trzeba jeść”. I człowiek je. Ale organy nadal nie otrzymują odpowiedniej ilości składników odżywczych z powodu zatkanych naczyń krwionośnych. Mózg ponownie sygnalizuje, że trzeba jeść i tak w kółko.

Stąd ciągła potrzeba podjadania, ochota na słodycze i tłuste potrawy, ponieważ organizm potrzebuje kalorii.

ZAMÓWIĆ

4 choroby spowodowane zatkanymi naczyniami:

 1. Nadciśnienie. Niestabilne lub stale podwyższone ciśnienie, które trzeba obniżać lekami. Główny objaw. U ciebie zdiagnozowano nadciśnienie? Naczynia czekają na oczyszczenie!
 2. Żylaki. Brzydkie i opuchnięte żyły na nogach, uczucie ciężkości i bólu, obrzęk. złogi cholesterolu i zakrzepów krwi blokują zastawki żylne. Stopniowo pojawiają się pajączki naczyniowe, które z czasem zamieniają się w naczyniową “siatkę”. Tak rozwijają się żylaki.
 3. Hemoroid. Zatkanie naczyń odbytnicy, które odprowadzają krew, powoduje obrzęk hemoroidów. A złogi w naczyniach przyczyniają się do powstawania szczelin odbytu.
 4. Osteochondroza. Słabe krążenie w chrząstce. Chrząstki twardnieją i zużywają się, nie mają czasu na odbudowę. Nie odnawiają się i wysychają. Tracą funkcję amortyzacji. Sole się nie wypłukują i zaczynają niekontrolowanie gromadzić, tworząc “wdowi garb”.

Cardioxil do czyszczenia naczyń: ciśnienie wraca do normy

ZAMÓWIĆ

Jak oczyścić naczynia krwionośne z cholesterolu, skrzepów krwi i wapna?

Cardioxil przedłuża życie o 11-17 lat, dodaje energii i łatwości, zbawi od męczenia i nie zabierze ostatnich sił życiowych.

Nieszkodliwy, jest podobny do herbaty ziołowej, pod względem skuteczności jest na 2 miejscu po chirurgicznym oczyszczeniu naczyń – stentowaniu. Ale w przeciwieństwie do operacji nie ma powikłań i skutków ubocznych. Kuracja gwarantuje oczyszczenie naczyń krwionośnych organizmu. Od dużych tętnic po małe i cienkie naczynia włosowate.

Cardioxil jest liofilizowaną mieszanką ekstraktów roślinnych, które w kontakcie z wodą aktywują żywe cząsteczki. Te małe środki czyszczące usuwają śluz cholesterolu z naczyń krwionośnych, skrzepy krwi przyklejone do ścian, płytki wapniowe – pozostałości leków. Wszystkie elementy blokujące krążenie krwi.

Nagromadzane latami zanieczyszczenia, trujące Ci życie, wypłukiwane są z Cardioxil tylko przez 1,5-2 miesiące.

W ciągu zaledwie 6 tygodni Cardioxil rozpuszcza i usuwa 4 kg blaszek cholesterolu. Zmiękcza 900-1000 g masy zakrzepowej i wypłukuje 350-400 g soli wapnia.

Wraz z tym znika ból głowy, szum w uszach. Mózg zaczyna otrzymywać wystarczającą ilość pokarmu i działa z prędkością super komputera. Myśli są jasne i precyzyjne.

 • Czucie się nasila, słyszysz przyjemne dźwięki, których wcześniej nie zauważyłeś. Słuch się poprawia, teraz możesz zrozumieć rozmowę z sąsiedniego pokoju.
 • Zapachy nabywają nowe kolory. Zatkany nos, przewlekły katar i alergie znikają. Oskrzela stają się zdrowsze. Oddychanie staje się równe i wolne. Świeże powietrze, które wypełnia płuca, rozprzestrzenia się po całym ciele przyjemnymi falami, wywołując uczucie lekkiej euforii.
 • Smaki stają się silniejsze i głębsze. Zwykłe potrawy dają niezwykłą przyjemność. Jesz mniej, ale jesteś szybciej najedzony. Znika pragnienie słodyczy i tłustych potraw.
 • Stawy mówią Ci “dziękuję” i więcej nie bolą. Znika trzaskanie, a, dzięki przywróceniu mazi stawowej, ruchy stają się płynniejsze. To tak, jakbyś wymieniając olej w silniku samochodu, zastępowałeś czarny brudny płyn z kawałkami metalu świeżym, przezroczystym olejem, który zapewnia idealny poślizg.

Cardioxil do czyszczenia naczyń: ciśnienie wraca do normy

Jak działa Cardioxil?

Gdy tylko dostanie się do organizmu, uruchamia się prawdziwe laboratorium. Soda oczyszczona – naturalna soda ekstrahowana z kopalni reaguje z wodą i rozpoczyna się proces natlenienia naturalnych ekstraktów ze składu Cardioxil.

Wzbogacone w wodę i tlen przydatne ekstrakty nabierają właściwości nadtlenku wodoru. Cząsteczki Cardioxil to bomby tlenowe. Wysadzają płytki cholesterolu w naczyniach i zapewniają swobodny przepływ krwi.

 • Oczyszcza “złogi”. Cardioxil usuwa zatory cholesterolu. Elementy produktu przecinają cząsteczki cholesterolu przyklejone do ścian naczyń krwionośnych. Umożliwia przepływ krwi. Organy zaczynają “pić”. Chrząstki powracają do życia, wypełniając się wodą i tlenem, uruchamiają mechanizm samoleczenia. Przywraca elastyczność. Dźwięki, które pojawiają się podczas obracania szyi, znikają. Twoje kolana i palce już nie bolą od pogody. Obrzęk znika. Twoje stopy już nie puchną – nawet po spędzeniu całego dnia na nogach. Przywrócony zostaje dopływ krwi do skóry – znika siatka naczyniowa i pajączki. Żylaki stopniowo zmniejszają się, węzły hemoroidalne wysychają.
 • Ciśnienie wraca do normy. Tutaj wkraczają do gry cząsteczki liścia głogu – obniżają ciśnienie krwi; mają działanie przeciwarytmiczne, spowalniają oddychanie, obniżają częstość akcji serca, zwiększają diurez. Korzeń pokrzywy ma właściwości hipoglikemiczne, ściągające. Cardioxil rozwiązuje 2 problemy: eliminuje blaszki cholesterolu i stymuluje prawidłowe spalanie tłuszczu. Zaczynasz odczuwać potężny napływ siły, chcesz się poruszać, pojawia się pragnienie “przenoszenia gór”.
 • Normalizacja samopoczucia. Ekstrakt z głogu obniża ciśnienie krwi, normalizuje pracę układu sercowo-naczyniowego oraz nerwowego; kwasy ursolowe i oleinowe zawarte w głogu stymulują krążenie krwi w naczyniach serca i mózgu.
 • Odciąża serce. Korzeń waleriany obniża ciśnienie krwi. Przyjmowanie waleriany zapobiega agregacji zakrzepów krwi, a także ma działanie przeciwzakrzepowe. To niby zdjąć ciężar z serca i odetchnąć z ulgą. Rytm serca wraca do normy. Arytmia i tachykardia nie są już problemem. Ostre kłucie w klatce piersiowej znika. Ryzyko zawału serca jest zredukowane do zera.
 • Efekt Motyla. Cardioxil jest jak trzepot skrzydeł motyla, który wywołuje reakcję łańcuchową zapierających dech zmian. Zaczynając od oczyszczenia naczyń od gromadzących się przez dziesięciolecia nieczystości Cardioxil, krok po kroku, uruchamia reakcję łańcuchową odnowy organizmu. 1 miesiąc z Cardioxil jest jak ponowne narodziny
 • Łatwe przebudzenie. Rano budzisz się i z łatwością wstajesz z łóżka, nie musisz się rozgrzewać i pocierać zesztywniałe nogi, plecy i szyję. Ciało jest pełne energii i siły od samego rana, ponieważ naczynia są całkowicie czyste, a organy otrzymały odpowiedni pokarm i odpoczynek w nocy. Części ciała były odpowiednio zaopatrzone w krew, zyskując siłę na nowy dzień.
 • Pyszne śniadanie. Na śniadanie jesz kanapkę z masłem i rumianym boczkiem, a wątroba i żołądek z łatwością je przyjmują. Nie masz już gorzkich odbijań i ostrego bólu brzucha. Cardioxil oczyścił naczynia zasilające żołądek, teraz on może strawić nawet gwóźdź.
 • Silny jak byk. Wychodząc z domu, nie musisz już martwić się o nogi – z łatwością wytrzymają, nawet jeśli masz zamiar chodzić przez cały dzień, nie męczą się ani nie puchną. Buty i skarpety nie pozostawiają już śladów na stopach, jak sznurek w kiełbasie.
 • Stan absolutnego spokoju. Jesteś spokojny i zrelaksowany. Już zniknął ten stały ból, który zakłócał Twoją świadomość, nie pozwalając Ci się skupić. Kiedy nie odczuwasz bólu, rzeczy, do których jesteś przyzwyczajony, dźwięki, zapachy odczuwają się ostrzej.
 • Godna pozazdroszczenia świeżość. Nawet po ciężkim dniu w pracy wracasz do domu z czystą głową. Mózg działa z precyzją szwajcarskiego zegarka, w ogóle nie czujesz się zmęczony.
 • Dobry sen. Zapadasz w sen, jak tylko kładziesz się spać. To już nie przypomina dawnych czasów, kiedy kręciłeś się w łóżku o północy, a sen nie przychodził. Teraz wszystko jest proste – Ty decydujesz, kiedy chcesz zasnąć, a organizm natychmiast wykonuje Twoje polecenie.

Opinie

Cardioxil – NAJLEPSZY PRODUKT. Na początku brałam środki, do których byłam przyzwyczajona. Wiem, że są to tabletki starej generacji. Ale nie lubię chodzić do lekarzy, ponadto myślałam, że mój problem nie jest aż tak poważny. Brałam je czasami, gdy ciśnienie rosło i miałam bóle serca. Ale w pewnym momencie przestali działać. Jednak poszłam na konsultację do lekarza i zalecił mi przyjmowanie Cardioxil (był młodym specjalistą, jednym z tych ludzi, którzy uważają, że medycyna powinna pomagać ludziom, a nie dojić z nich kasę!). Cardioxil pomógł mi już od pierwszej dawki – ciśnienie natychmiast spadło, ale kontynuowałam przyjmowanie zgodnie z zaleceniami mojego lekarza. Po 4 tygodniach całkowicie zapomniałam o nadciśnieniu. Pozbyłam się żylaków, które męczyły mnie 10 lat! Miałam niektóre problemy ginekologiczne, ale one też zniknęły. Czuję się świetnie, jak za młodu!

Blanka

Ostatnio moja mama poczuła, że jej palce zaczęły drętwieć, jedna koleżanka, lekarz z zawodu zaleciła jej oczyszczenie naczyń. Przepisała jej “statyny”, ale znalazłam informacje, że mogą powodować raka jelita grubego i nie chciałam ryzykować. Przypadkiem dowiedziałam się o Cardioxil . Kupiłam Cardioxil oddałam za niego 149zł . Bardzo szybko zauważyłyśmy pierwsze pozytywne efekty, po kilku dniach zmieniła się cera, wygląd włosów, paznokci i ogólny stan ciała, po 14 dniach palce praktycznie przestały drętwieć. Po półtora miesiąca drętwienie całkowicie zniknęło, ciśnienie wróciło do normy. Czuje się bardzo dobrze, stała się energiczna, poprawiła pamięć, a stawy teraz nie bolą, nawet przy złej pogodzie. Środek jest super, polecam go wszystkim!

Katarzyna Michalska

Kupiłam Cardioxil z powodu nadciśnienia, każdej nocy boli mnie głowa, środki przeciwbólowe mi nie pomagają. Później dowiedziałam się, że ból jest spowodowany nadciśnieniem. Koleżanka poleciła mi Cardioxil, zamówiłam go ze zniżką. Po 2 miesiącach stałam się inną osobą! Zdałam sobie sprawę, że zanim oczyściłam naczynia, nie żyłam! Głowa przestała boleć, żylaki zniknęły, A CO NAJWAŻNIEJSZE SCHUDŁAM 20 KG! Od 94 kg do 74! Ma to związek z normalizacją ciśnienia krwi! Teraz mogę polecić Cardioxil wszystkim!

Daria Piotrowska

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: