Climax Control: twój klucz do stosunku dłuższego nawet o 30 min

Climax Control: twój klucz do stosunku dłuższego nawet o 30 min

Serotonina to organiczny związek chemiczny, który Twój organizm wykorzystuje do tego, by regulować wrażliwość na bodźce fizyczne. Wahania poziomu serotoniny są bezpośrednio powiązane z problemami z utrzymaniem erekcji i przedwczesnym wytryskiem. Działanie Climax Control to właśnie przywrócenie równowagi poziomu serotoniny. Gdy zaczniesz go przyjmować, serotonina wróci do optymalnego poziomu, co sprawi, że stosunki z Twoją partnerką wydłużą się nawet o 30 min. Dzięki temu doprowadzisz swoją partnerkę do rozkoszy, której z pewnością nie zapomni.

ZAMÓWIĆ

Pierwsze efekty już po kilku dniach przyjmowania 1 tabletki dwa razy dziennie

Jedną z kluczowych zalet Climax Control jest jego szybkie działanie. Pierwsze efekty zaczniesz odczuwać już po 4 dniach kuracji. Od tego dnia będziesz obserwował jak coraz dłuższe stają się Twoje zbliżenia z partnerką. Pełny efekt 30 minut dłużej uzyskasz po około 3-4 miesiącach kuracji. W kolejnych miesiącach Climax Control zadba o to, aby Twoja sprawność seksualna nigdy nie spadła.

Climax Control: twój klucz do stosunku dłuższego nawet o 30 min

ZAMÓWIĆ

100% naturalnych składników to gwarancja bezpieczeństwa

Climax Control jest przygotowany ze składników najwyższej jakości. Pochodzą one z upraw prowadzonych przez zaufanych producentów, którzy specjalizują się w roślinach dietetycznych i medycznych. Unikalna receptura Climax Control jest efektem prac amerykańskiego zespołu specjalistów uniwersyteckich. Udało im się stworzyć najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny suplement diety, który przedłuży Twoją zdolność seksualną. Wykorzystanie naturalnych składników sprawia, że z Climax Control można korzystać spożywając alkohol i jest on bezpieczny dla osób z nadciśnieniem i chorobami krążenia.

 

W skład Climax Control wchodzą:

 • SARSAPARILLA
  To znana od wieków roślina, która zwiększa libido. Ludy pierwotne centralnej i południowej Ameryki używały jej już w starożytności. Roślina ta pomaga pozbyć się impotencji i szeregu innych problemów seksualnych, w tym przedwczesnego wytrysku.
 • WINIAN L-KARNITYNY
  To naturalny aminokwas, który usprawnia uwalnianie i syntezę acetylocholiny. Dzięki temu wyeliminowane zostają takie problemy jak słaba erekcja czy przedwczesny wytrysk, które często wiążą się z brakami acetylocholiny.
 • TRIBULUS TERRESTRIS
  To roślina, która od dawna znana jest ze swoich właściwości wzmacniających. W medycynie chińskiej używana jako afrodyzjak. Poprawia libido, podnosi poziom testosteronu, ale przede wszystkim wydłuża czas erekcji.

3 powyższe składniki są wzbogacone o szereg naturalnych substancji wspomagających, które gwarantują Ci najlepsze na rynku rezultaty z których będziecie się cieszyli Ty i Twoja partnerka.

Co osiągniesz dzięki Climax Control?

 1. STOSUNEK DŁUŻSZY NAWET O 30 MIN
  Unikalna formuła Climax Control sprawi, że będziesz w stanie uprawiać seks nawet do 30 min dłużej niż przed rozpoczęciem kuracji. Dodatkowe pół godziny sprawi, że Twoja partnerka zapomni o otaczającym ją świecie.
 2. PEŁNY WZWÓD PRZEZ CAŁY STOSUNEK
  Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku nigdzie Ci nie zagrozi. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał możliwość kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy jeszcze sił!)
 3. PEŁNA KONTROLA NAD WYTRYSKIEM
  Przejmiesz pełną kontrolę nad wytryskiem. To Ty będziesz nim w pełni sterował. Już nigdy nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

Climax Control: twój klucz do stosunku dłuższego nawet o 30 min

Testy kliniczne potwierdzają skuteczność, bezpieczeństwo i szybkość działania Climax Control.

W 2008 roku opublikowano wyniki przeprowadzonego na szeroką skalę badania klinicznego. Biorący udział w badaniu lekarze zaobserwowali, że po trzech tygodniach zażywania Climax Control aż 7 z 9 mężczyzn, którzy wcześniej skarżyli się na przedwczesny wytrysk, wskazuje na dłuższe stosunki, lepsze życie seksualne, a ich partnerki i żony są bardziej zadowolone z seksu.

“Całe badania przeprowadzaliśmy z grupami kontrolnymi, według metodologii stosowanych do badania leków. Pracowałem z czterema różnymi grupami – jednym podawano placebo, a inne grupy zażywały tabletki na przedwczesny wytrysk Climax Control. Wyniki zaskoczyły nawet mnie. 97% badanych mężczyzn zauważyło znaczną poprawę i poprosiło o dodatkowe opakowania produktu. Mogę stwierdzić bez wątpienia: Tabletki na opóźnienie wytrysku Climax Control wpłynęły pozytywnie na mężczyzn, którzy go zażywali.”

Dr Lauren Katz

Tysiące Klientów na całym świecie wypróbowało Climax Control

Kiedy zdecydowałem się wypróbować tabletki na przedwczesny wytrysk Climax Control, nie byłem pewien czy zadziała i pomyślałem, że i tak przekonam się o tym dopiero po kilku miesiącach. Okazało się jednak, że już po pięciu dniach zauważyłem poprawę i radziłem sobie w łóżku lepiej, niż kiedykolwiek!

Ron Gartner, Wisconsin

Jestem żonaty od kilku lat. Ostatnie miesiące były straszne. Nasze życie intymne zniszczyła rutyna i ciągle kłóciliśmy się pod byle pretekstem. Kiedy wypróbowałem Climax Control, wszystko się zmieniło. Teraz moja żona jest dużo bardziej rozbudzona i wciąż do mnie mruga… kiedy tylko ma na to ochotę… wie, że ja też jestem gotowy! Przedłużenie stosunku z ClimaxControl to był strzał w dziesiątkę!

Terrell Davis, Chicago

Moim problemem był przedwczesny wytrysk. Najgorsze było to, że zdarzało się to tylko czasami… ale nigdy nie wiedziałem, czy następnym razem się to powtórzy, czy nie. Teraz, dzięki Climax Control, mam pewność, że za każdym razem wszystko pójdzie gładko, bo już wiem jak wydłużyć stosunek!

Doug Chapman, Północna Karolina

Ciężko jest cieszyć się życiem, jeśli musisz wstydzić się w łóżku. Zbytnio się bałem, żeby powiedzieć swojemu lekarzowi, że mam kłopoty z erekcją. Kiedy zamówiłem Climax Control, nie chciałem, żeby ktokolwiek o tym wiedział. Produkt przysłali mi w zwyczajnej, tekturowej paczce. Nikt nie wie o moim sekretnym rozwiązaniu. Climax Control działa doskonale!

Marco Bandero, Barcelona

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: