CRYSTAL ELUXIR: zatrzymuje wypadanie włosów i stymuluje wzrost nowych włosów!

CRYSTAL ELUXIR: zatrzymuje wypadanie włosów i stymuluje wzrost nowych włosów!

  • Aktywne odżywianie i pielęgnacja: całkowita odbudowa struktury na całej długości!
  • Gęstość, objętość i piękno włosów po tygodniu stosowania!
  • Skuteczność 99% w 10 przypadków na 10!
ZAMÓWIĆ

NNOWACYJNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW BIOAKTYWNYCH DAJE KOMPLEKSOWE WSPARCIE ZDROWOTNE DLA TWOICH WŁOSÓW!

Pierwszy kompleksowy produkt pielęgnacyjny, który zapewnia zdrowy wpływ na mieszki włosowe, skórę głowy i włókna włosa, pomaga skutecznie radzić sobie z wypadaniem włosów i uszkodzeniami.

  • W pełni zatrzymuje wypadanie, które jest spowodowane czynnikami szkodliwymi przez 30 dni użycia
  • 97% przywrócenie zdrowia włosów po nieudanych zabiegach fryzjerskich
  • Pełna pielęgnacja i efekt laminowania jak po odwiedzeniu salonu
  • 5 w 1: zwiększa grubość włosów, odżywia, zapobiega łamliwości i wysuszeniu, chroni włosy przed przegrzaniem i przed promieniowaniem ultrafioletowym!

CRYSTAL ELUXIR: zatrzymuje wypadanie włosów i stymuluje wzrost nowych włosów!

ZAMÓWIĆ

ZAAWANSOWANY ROZWÓJ DO PEŁNEJ OCHRONY WŁOSÓW!

CEL 1. BLOKOWANIE PATOLOGICZNEGO WYPADANIA WŁOSÓW
Budzi ponad 10 000 nowych komórek włosowych po miesiącu regularnego użycia i w pełni eliminuje łysienie po zakończeniu 1 kursu. Zatrzymuje wypadanie włosów bez względu na przyczynę w 100% przypadków!

CEL 2. POLEPSZENIE JAKOŚCI WŁOSÓW
Składniki odżywcze i pielęgnacyjne otulają wszystkie włosy z samego korzenia, dzięki czemu są gęstsze, grubsze i co najważniejsze – KILKAKROTNIE BARDZIEJ JAKOŚCIOWE! Już po 3-5 użyciach włosy wyglądają na bardziej zdrowe i zadbane, jak po drogich zabiegach w salonie!

CEL 3. MAKSYMALNA OCHRONA OD DZIAŁANIA ŚRODOWISKA
Eliminuje wypadanie włosów i kruchość. Robi całkowicie bezpiecznym użycie suszarki i prostownicy do włosów, neutralizuje negatywny wpływ środków do stylizacji, chroni przed szkodliwym działaniem zimna, ciepła, promieniowania ultrafioletowego.

CO MÓWIĄ SPECJALIŚCI?

Jako specjalista z 15-letnim doświadczeniem mogę śmiało potwierdzić że CRYSTAL ELUXIR — jest środkiem o najbardziej zaawansowanej formule do kompleksowego leczenia i odbudowy włosów.

Jest skutecznym rozwiązaniem problemu łysienia zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, a także doskonałym środkiem zapobiegawczym i regenerującym. W końcu na problemy z włosami niestety nikt nie jest odporny. Współczesna ekologia, stres, brak składników odżywczych i niewłaściwa opieka codziennie zagrażają pięknu i zdrowiu włosów.

Doświadczenie mojej pacjentki, która regularnie stosowała CRYSTAL ELUXIR pokazuje że w 99,9% przypadkach, jest stymulowany wzrost nowych zdrowych włosów, włosy wracają do życia po poważnych uszkodzeniach chemicznych i mechanicznych.

Osobno chcę zwrócić uwagę na znaczenie tego faktu że CRYSTAL ELUXIR jest niehormonalnym i całkowicie bezpiecznym środkiem.

Ze względu na unikalne składniki i innowacyjny sposób działania na włosy ja mogę śmiało zaleczać użycie CRYSTAL ELUXIR każdemu, kto ma te lub inne problemy ze zdrowiem i pięknem włosów, niezależnie od przyczyny ich wystąpienia!

Adamczuk Michał, specjalista trycholog Centralnego Instytutu Trichologii

CRYSTAL ELUXIR: zatrzymuje wypadanie włosów i stymuluje wzrost nowych włosów!

JAK UŻYWAĆ CRYSTAL ELUXIR, ABY OSIĄGNĄĆ MAKSYMALNE WYNIKI?

PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW I ŁYSIENIU
REGULARNE STOSOWANIE WIECZOREM LUB BEZPOŚREDNIO PRZED SNEM
Stosować CRYSTAL ELUXIR na cebulki włosów, wcierając miękkimi ruchami masującymi w skórę głowy. Aby poprawić krążenie krwi i uzyskać szybszy efekt, można używać grzebienia do masażu.

 

DO WZROSTU WŁOSÓW
JEDNOKROTNE UŻYCIE 2-3 RAZY NA TYDZIEŃ
Aby zapewnić aktywny wzrost włosów używać CRYSTAL ELUXIR jako maskę do włosów na korzeniach i skórze głowy kilka razy w tygodniu regularnie przez 3 miesiące. Trzymać maskę do 2 godzin pod ręcznikiem.

JAK UZYWAĆ CRYSTAL ELUXIR, ABY OSIĄGNĄĆ MAKSYMALNE WYNIKI?

Przez moją wrażliwość na stres, moje włosy zawsze cierpiały jako pierwsze. Jeżeli tylko trochę jestem zdenerwowana, po jakimś czasie włosy zaczynały strasznie wypadać. Z tego powodu zamówiłam CRYSTAL ELUXIR. Ten środek bardzo szybko zatrzymał wypadanie włosów, wzmocnił korzenie. Po miesiącu regularnego użycia włosy stały się znacznie zdrowsze i silniejsze, rosną aktywnie, o 1,5 cm na miesiąc. Bardzo skuteczny środek, polecam!

ANNA, 24 LATA

Po raz pierwszy wypadanie włosów zauważyłem w wieku 32 lat. Zaczęły pojawiać się łysy plamy. Lekarze wydali swoje zalecenia – przepisali hormony do użycia, ale to wszystko nie przyniosło żadnych rezultatów. CRYSTAL ELUXIR dla mnie zamówiła moja żona, powiedziała, że ten środek ma wiele pozytywnych opinii i jest zalecany nawet na leczenie poważnej utraty włosów.
Wynikiem jestem zadowolony. Po 1 kurs na miejscach łysin pojawiły się małe włoski, będę dalej używać ten środek.

WALDEMAR, 37 LAT

Po jakimś czasu użycia środku nawet moje cienkie i niezbyt grube włosy są w całkowitym porządku. Zaczęłam stosować CRYSTAL ELUXIR po zaleceniu znajomej, ona używała CRYSTAL ELUXIR przez sześć miesięcy wyrosło jej około 20 cm włosów i tak dobre są! Moje pierwsze wyniki zauważyłam po tygodniu użycia. Włosy stały się bardziej gęszcze i bardziej posłuszne. Miesiąc później widziałam już „puch” na mojej głowie czyli nowe włosy :) Teraz, po trzech miesiącach użycia, byłam po prostu pod wrażeniem moich włosów, CRYSTAL ELUXIR zrobił z nimi cud! Silne, piękne, rosnące! I co najważniejsze grube!

KASIA, 38 LAT

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: