Duosev Men przeciw zapaleniu gruczołu krokowego: to bezpieczny suplement, mogący wpierać układ moczowo-płciowy

Duosev Men przeciw zapaleniu gruczołu krokowego: to bezpieczny suplement, mogący wpierać układ moczowo-płciowy

Zazwyczaj przy przewlekłym zapaleniu prostaty podawane są antybiotyki, jeśli doszło do zakażenia bakteryjnego. Chory przyjmuje dodatkowo leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, dzięki temu oddawanie moczu jest łatwiejsze i gruczoł krokowy stopniowo się zmniejsza.

 

Co więcej, aby skuteczniej chronić organizm, warto rozważyć suplementację. Dzięki naturalnym składnikom odpowiednio dobrany suplement, może zmniejszyć częstość wizyt w toalecie. Dodatkowo zapewni wszystkie niezbędne mikroelementy, które są bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

ZAMÓWIĆ

Co może pomóc?

Duosev Men to bezpieczny suplement, mogący wpierać układ moczowo-płciowy. Ma w składzie jedynie naturalne substancje, dzięki temu wchłanianie produktu jest wysokie. Duosev Men może być doskonałym uzupełnieniem diety. Dzięki idealnie zbilansowanemu składowi może być pomocny przy nietrzymaniu moczu, zwiększonym parciu na pęcherz, pieczeniu, szczypaniu czy kłuciu. Dodatkowo może zapobiegać nawrotom w przyszłości, oraz przywrócić siły i wigor.

Duosev Men przeciw zapaleniu gruczołu krokowego: to bezpieczny suplement, mogący wpierać układ moczowo-płciowy

ZAMÓWIĆ

Jaki skład ma Duosev Men?

 • Ekstrakt z pokrzywy – może pomagać w łagodzeniu dyskomfortu przy oddawaniu moczu i minimalizować ryzyko powstania problemów z prostatą w przyszłości, dodatkowo zmniejszać parcie na pęcherz.
 • Jeżówka purpurowa mielona – nnajdują się tutaj liczne olejki eteryczne, żywice. Obecne są również niezastąpione dla zdrowia człowieka kwasy organiczne, witaminy i najbardziej unikatowe naturalne przeciwutleniacze. Dzięki temu jeżówka stymuluje proces regeneracyjny w organizmie. Może zapobiegać powstawaniu stanów zapalnych.
 • Żeń-szeń – wykazuje działanie antyoksydaycjne. Może bezpiecznie podnosić libido, pomagać w wielu problemach związanych z erekcją. Działa ochronnie oraz wzmacniająco.

Jedna kapsułka zawiera:

 1. Zawartość składników odżywczych 1 kapsułka +/- 700 mg
 2. Ekstrakt z pokrzywy 100 mg
 3. Jeżówka purpurowa mielona 100 mg
 4. L-arginina 75 mg
 5. Ekstrakt z żeń-szenia 4:1 32 mg
 6. Witamina E 12 mg
 7. Cynk 12,45 mg
 8. Selen 0,055 mg

Duosev Men przeciw zapaleniu gruczołu krokowego: to bezpieczny suplement, mogący wpierać układ moczowo-płciowy

Ostrzeżenia

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się zdrowy tryb życia, w tym stosowanie zrównoważonej diety. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie mężczyzn, którzy przeszli kurację Duosev Menem

„Problemy z prostatą u mężczyzn w mojej rodzinie pojawiają się bardzo często. Jednak myślałem, że mnie to nie dotyczy. Mam dopiero 42 lata, uprawiam dużo sportu, jeżdżę na rowerze, biegam, gram w piłę nożną. Jednak zauważyłem, że od kilku miesięcy coraz częściej, zwłaszcza rano trudniej oddawało mi się mocz. Myślałem, że to minie. Wolałem to przeczekać, nie lubię chodzić do lekarzy. Zwłaszcza że badanie prostaty nie należy do przyjemnych. Niestety z biegiem czasu dolegliwości się nasiliły. Czułem coraz silniejszy ból i pieczenie przy oddawaniu moczu. Wreszcie umówiłem się do urologa. Okazało się, że mam przerost gruczołu krokowego. Lekarz wspomniał, że suplementacja również jest bardzo ważna. Dopytałem go, co może mi polecić i powiedział, że Duosev Men jest bardzo dobry. Dostałem masę leków, które oczywiście stosowałem codziennie. Dodatkowo raz dziennie, rano stosowałem Duosev Men. Już po tygodniu poczułem różnicę. Przyjmowałem go codziennie przez dwa miesiące, żeby jak najbardziej wzmocnić swój organizm. Mogłem spokojnie oddać mocz, bez żadnego bólu i dyskomfortu. Dodatkowo potencja również mi się poprawiła. Cieszę się, że dosyć szybko poszedłem do lekarza. Powiedział mi, że nieleczony przerost gruczołu krokowego może prowadzić do różnych nowotworów. Na całe szczęście u mnie nic takiego nie miało miejsca, wam też polecam zadbać o swoje zdrowie”.

Krystian Strzegowski

„Długo zajęło mi przyznanie się do tego, że mam problemy z prostatą i potencją. To był dla mnie naprawdę wielki wstyd, chciałem być zawsze w pełni sił. Dodatkowo nigdy na nic nie chorowałem, u lekarza nie byłem przez dobre 15 lat. Postanowiłem zapoznać się bardziej z tym problemem. Zacząłem czytać forum i zauważyłem, jak wielu facetów też ma dyskomfort związany z prostatą. Poczułem się trochę pewniej, że nie jestem sam. Poszedłem do urologa, bo przecież coś powinienem zrobić. Wyglądał na bardzo zdziwionego, że dopiero teraz do niego przyszedłem. Przerost prostaty był dosyć duży i faktycznie prawie nie mogłem oddać moczu. Natychmiast dostałem antybiotyk i leki przeciwbólowe. Dodatkowo przeczytałem, że Duosev Men może mi pomóc, kupiłem pełną kurację. Biorę codziennie i widzę naprawdę duże efekty. Mam wzmocniony cały organizm, łatwiej oddaję mocz bez żadnego dyskomfortu! Duosev Men jest super, razem z lekami bardzo mi pomógł. Teraz mogę cieszyć się pełnią zdrowia”.

Sławomir Zieliński

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: