EarMax poprawić słuch: szwedzki wynalazek przywraca radość słyszenia

EarMax poprawić słuch: szwedzki wynalazek przywraca radość słyszenia

Ubytki słuchu zdarzają się dużo częściej niż się spodziewasz:

 1. Około 300 milionów ludzi na całym świecie ma ubytki słuchu
 2. Stan naszego słuchu pogarsza się wraz z wiekiem: 18% ludzi między 65. a 74. rokiem życia i 35% powyżej 75. roku ma znaczące ubytki słuchu
 3. Mniej niż 5% osób, które mogłyby na tym skorzystać, używa aparatów słuchowych!
 4. Średnio 15-20% pracowników w rejonach przemysłowych jest regularnie narażanych na hałas powyżej 80 decybeli, to znaczy, że przekroczone są normy głośności, powyżej których istnieje ryzyko uszkodzenia słuchu.
ZAMÓWIĆ

6 milionów Polaków ma problemy ze słuchem

 • Masz wrażenie, że Twoi rozmówcy mówią zbyt cicho lub niewyraźnie
 • Zdarza Ci często prosić o powtórzenie zdania
 • Domownicy zwracają Ci uwagę na zbyt głośno ustawiony telewizor lub radio
 • Nie zawsze słyszysz dzwoniący lub wibrujący telefon
 • Czy jesteś jednym z nich? Wiele osób dotkniętych niedosłuchem nie zdaje sobie z tego sprawy. Jeśli:

…oznacza to, że jesteś jednym z 15% Polaków dotkniętych pogorszeniem słyszenia.

EarMax poprawić słuch: szwedzki wynalazek przywraca radość słyszenia

ZAMÓWIĆ

Dlaczego słyszymy słabiej?

Niedosłuch odbiorczy jest w większości przypadków efektem starzenia się organizmu. Z biegiem lat w ślimaku usznym słabną i zanikają komórki rzęsate. Co może być tego przyczyną poza podeszłym wiekiem?

 • urazy ucha lub głowy,
 • ekspozycja na silne dźwięki,
 • infekcje wirusowe, takie jak świnka, różyczka, półpasiec czy grypa,
 • zaburzenia mikrokrążenia w uchu wewnętrznym,
 • przyjmowanie leków o działaniu ototoksycznym,
 • przebywanie w hałaśliwym otoczeniu, słuchanie głośnej muzyki,
 • nadużywanie słuchawek, obciążenia genetyczne

Jednakże w 90% przypadków wiek to czynnik decydujący o postępującym upośledzeniu zmysłu słuchu.

 

W fazie początkowej schorzenie jest niemal niezauważalne. Nie ma żadnego wpływu na codzienne obowiązki, uprawianie hobby czy relacje międzyludzkie. Niestety nadchodzi dzień, w którym ubytek słuchu staje się kulą u nogi. Zauważasz to nie tylko Ty. Bliscy coraz częściej zwracają na to uwagę i radzą, by się tym czym prędzej zająć.

 

Kiedy wiemy już, że mamy problem ze słuchem, czy można coś z tym zrobić? Pierwszym naturalnym pomysłem jest wizyta u lekarza i zamówienie klasycznego aparatu słuchowego. Nie bez powodu jednak tylko co piąty niedosłyszący decyduje się na aparat słuchowy na stałe. Częstym problemem jest niewygoda i złe wysterowanie tych urządzeń. Na szczęście dzięki szwedzkim naukowcom, na rynku dostępny jest lepszy, mniej wstydliwy, a co najważniejsze – tańszy sposób na poradzenie sobie z niedosłuchem.

EarMax wkracza na polski rynek!

Mam przyjemność zaprezentować Ci produkt, który sprawi, że poprawi się Twoja jakość życia. EarMax to mała, samoprzylepna płytka, którą umieścisz za uchem i w kilka sekund odczujesz znaczną poprawę słyszenia. Efekt wzmocni się w kilka kolejnych minut, a regularne noszenie EarMaxa trwale poprawi formę Twojego słuchu.

Jak to działa? EarMax umieszczony za uchem, na linii nerwu statyczno-słuchowego oddziałuje za pomocą pola elektromagnetycznego na Twoje ucho wewnętrzne. Znajdujące się w polu oddziaływania komórki rzęsate wracają do właściwego ustawienia, co natychmiast przekłada się na jakość i czystość słyszenia. Co ważne, proces jest płynny i stopniowy, nie zaskoczy Cię nagłe uderzenie głośnych dźwięków, zniekształcenia czy wytężona czułość na szumy i piski, co jest częstą wadą klasycznych aparatów słuchowych.

Wiele osób uważa, że nie potrzebuje aparatu słuchowego. Przecież świetnie sobie radzą, świetnie słyszę przeróżne dźwięki, nie zauważają problemu. Ubytek słuchu jest trudny do wychwycenia dla chorego. Dlatego jeśli już zauważysz problem, pamiętaj – choroba rozwija się już od dawna. Nie warto jej bagatelizować.

Ogromną rolę w zdiagnozowaniu problemów ze słuchem może mieć rodzina, bliscy, przyjaciele. Pamiętaj, że z zewnątrz łatwiej zauważyć objawy niedosłuchu. Zaufaj opinii osób z najbliższego otoczenia, gdy zwracają uwagę na potencjalny problem z Twoim słuchem. Z ich perspektywy widać to dużo wyraźniej!

EarMax poprawić słuch: szwedzki wynalazek przywraca radość słyszenia

Usłysz jak dawniej, żyj pełnią życia!

Dzięki aparatowi EarMax znów dotrą do Ciebie najdelikatniejsze dźwięki otoczenia. Problemy ze zrozumieniem rozmówcy znikną, usłyszysz dokładnie każdy szept. EarMax jest dyskretny, nikt z Twojego otoczenia nie zwróci nawet uwagi, że korzystasz z pomocy aparatu. Nie sprawi też problemu z dopasowaniem do ucha, umieścisz go za uchem, a on sprawi, że powróci naturalna sprawność Twojego słuchu.

Opinie

„Nie miałem cierpliwości do tych aparatów, próbowałem używać takiego zwyczajnego, ale to nie dla mnie. Niby z początku wszystko słychać bardzo dobrze, ale niektóre dźwięki były zbyt wyraźne i wiercące. Inne znowu były ciche, jakby aparat nie działał. EarMax dostałem od syna, który znalazł ofertę w internecie. Jak zwykle nie chciałem nawet spróbować. Potem ciekawość nie dała mi spokoju, przykleiłem płytkę i… duża zmiana! Jest dużo wyraźniej, ale nie zbyt głośno, wszystko na równym poziomie, to jest produkt dla mnie!”

Krzysztof, emerytowany budowlaniec z Poznania

”Namówiła mnie córka, nie dawałam wiary na początku. W końcu ustąpiłam i nie żałuję, nie wiedziałam, że może być aż taka poprawa. Człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak dużo traci nie słysząc wszystkiego dokoła. Dużo łatwiej rozmawia mi się teraz przez telefon, czasem rozmowy kosztowały mnie zbyt wiele nerwów. Ten szwedzki wynalazek jest nieduży, ale bardzo skuteczny!”

Dorota, księgowa z Łodzi

„Lubię EarMax za jego dyskretność, nie ma możliwości, żeby ktoś zauważył, że mam problem ze słuchem. Stary aparat ukrywałam za włosami, teraz mogę czuć się dużo swobodniej! W moim gronie zawodowym jest wiele osób dotkniętych problemami ze słyszeniem. Zawsze polecam EarMax, bo wiem ile kłopotów sprawiły mi i moim znajomym klasyczne aparaty. Poza tym EarMax nie jest drogi, świetny stosunek jakości do ceny!”

Barbara, nauczycielka z Katowic

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: