Fat Burn Active odchudzanie: chudnij, dzięki sile natury!

Fat Burn Active odchudzanie: chudnij, dzięki sile natury!

Fat Burn Active jest suplementem diety, którego unikalna formuła skutecznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i pozwala na osiągnięcie celów sylwetkowych.

 

Składniki* produktu zapewniają:

 • Redukcję tkanki tłuszczowej
 • Lepszą kontrolę masy ciała
 • Sprawniejszy metabolizm
 • Wysoką wydolność
 • Mniejsze zmęczenie
ZAMÓWIĆ

Poznaj Fat Burn Active

Fat Burn Active odchudzanie: chudnij, dzięki sile natury!

 1. Wspiera spalanie tkanki tłuszczowej
  Składniki zawarte w Fat Burn Active wspierają lipolizę na kilka sposobów. Działają jako termogeniki, czyli związki podnoszące temperaturę ciała – efektem jest zwiększenie wydatków energii i pozyskiwanie jej z tkanki tłuszczowej. Związki te mają także zdolność do aktywowania lipazy, pobudzania metabolizmu oraz wydzielania soków trawiennych.
 2. Zwiększa przemianę materii
  Dzięki pobudzaniu soków trawiennych ekstrakty zawarte w Fat Burn Active pomagają zwiększyć intensywność metabolizmu. Co więcej, przyspieszanie termogenezy wymusza na ciele wydatkowanie energii. Tę zaś odzyskuje między innymi poprzez zwiększenie przemiany materii.
 3. Wspiera wydolność organizmu
  Bez względu na wagę wyjściową i poziom zaawansowania ćwiczeń, Fat Burn Active sprawia, że dostrzeżesz różnicę w swojej wydolności. Składniki suplementu diety uwalniają energię i ułatwiają wykonywanie ćwiczeń.
 4. Ułatwia rzeźbienie sylwetki
  Witaminy, minerały i ekstrakty znajdujące się w kapsułkach wspomagają gospodarkę energetyczną. Dodatkowo, pobudzając wydzielanie hormonów i wspierając pracę układu krwionośnego, oddechowego i nerwowego, mogą zwiększać wydolność fizyczną oraz ułatwiać budowę beztłuszczowej masy ciała.

Wysoka jakość Fat Burn Active

Fat Burn Active to produkt, któremu możesz zaufać. W jego składzie nie znajdziesz żadnych szkodliwych substancji, barwników czy konserwantów. Tym, co odkryjesz, rozpoczynając stosowanie kapsułek, jest ich wysoka skuteczność. Nie musisz nam wierzyć na słowo – wszystkie nasze deklaracje mają poparcie w badaniach naukowych.

ZAMÓWIĆ

Składniki Fat Burn Active

Fat Burn Active odchudzanie: chudnij, dzięki sile natury!

 • Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej [10% forskoliny]
  Wyciąg z pokrzywy indyjskiej zawiera forskolinę, która wykazuje zdolność do pobudzania lipazy (enzymu rozkładającego tłuszcze). Co więcej, działa jako skuteczny termogenik, zwiększając wydatki energetyczne w organizmie. Przyczynia się to do przyspieszenia metabolizmu, a wraz z nim – procesu redukcji tkanki tłuszczowej. Forskolina pomaga także zwiększyć beztłuszczową masę ciała, a więc ilość tkanki mięśniowej.
 • aXivite® – Mikrokapsułkowana fenylkapsaicyna [1% fenylkapsaicyny]
  Mikrokapsułkowa forma kapsaicyny została opracowana tak, by wchłaniać się 4-krotnie lepiej. Związek ten intensyfikuje proces spalania tkanki tłuszczowej i poprawia proporcje ciała. To jednak nie wszystko – dzięki niej zmniejsza się także ilość zonuliny, która jest markerem stanu jelit. Fenylkapsaicyna wspiera więc prawidłową pracę układu pokarmowego. Co istotne – związek ten działa nawet w niskich dawkach.
 • Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej [6% synefryny]
  W ekstrakcie z gorzkiej pomarańczy znajduje się między innymi synefryna, która nazywana jest naturalnym spalaczem tłuszczu. Związek ten przyspiesza rozkład lipidów między innymi na skutek pobudzania termogenezy. Co więcej, intensyfikując wydzielanie adrenaliny i noradrenaliny, a także wspierając wydolność oskrzeli i układu krążenia, synefryna zwiększa twoje możliwości fizyczne oraz poprawia osiągi podczas treningów. Związek pomaga też regulować apetyt i ograniczać podjadanie.
 • Ekstrakt z nasion aframonu madagaskarskiego [12.5% 6-paradol]
  Wyciąg z rośliny znanej także jako rajskie ziarno jest źródłem 6-paradolu, który wykazuje zdolność do zwiększania wydatków energetycznych oraz pobudzania spalania tkanki tłuszczowej. Związek posiada właściwości termogeniczne, dzięki którym wspiera metabolizm. Co więcej, 6-paradol może ograniczać odkładanie się tkanki tłuszczowej. Dzięki niemu poprawie ulega także gospodarka glukozowa.
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty [40% EGCG]
  Zmniejsza poziom wchłaniania tłuszczów z pożywienia oraz ułatwia chudnięcie, jak również wspomaga proces termogenezy.
 • Ekstrakt z nasion guarany [22% kofeiny]
  Wspiera metabolizm lipidów, ogranicza odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz ogranicza apetyt. Wykazuje właściwości pobudzające.
 • Naturalna kofeina bezwodna
  Bardzo skutecznie pobudza termogenezę i spalanie tkanki tłuszczowej, działa energizująco, zwiększając wydajność. Wspiera metabolizm i trawienie.

Opinie klientów potwierdzają skuteczność Fat Burn Active

Żaneta

Ćwiczę od roku i mimo wysiłków miałam problem ze zrzuceniem tłuszczu z brzucha i ud. Postanowiłam spróbować Fat Burn Active, ponieważ ma dobry skład i nie bałam się efektów ubocznych. Od tego momentu zauważyłam różnicę – waga ruszyła, a ja mam więcej siły do ćwiczeń.

Bartek

Przyznam, że nie wierzyłem do tej pory w skuteczność jakichś spalaczy. Do spróbowania Fat Burn Active zachęcił mnie kumpel no i muszę powiedzieć, że pozytywnie się zaskoczyłem. Szybko zauważyłem, że mam więcej mocy na treningach, a redukcja idzie znacznie szybciej.

Beata

Przez długi czas zmagałam się z nadwagą. Próbowałam wielu diet, niestety zawsze pojawiał się efekt jojo. Gdy miałam nadwagę 9kg postanowiłam spróbować jeszcze raz. Zaczęłam regularnie ćwiczyć oraz stosować Fat Burn Active. Efekt? W ciągu dwóch miesięcy pozbyłam się nadwagi!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: