Fibre Select od toksyn: oczyszcza organizm i wspomaga odchudzanie!

Fibre Select od toksyn: oczyszcza organizm i wspomaga odchudzanie!

 • bezwzględny dla gromadzących się toksyn w organizmie,
 • pomaga zrzucić zbędne kilogramy,
 • rozbija złogi tłuszczu,
 • usuwa przyczyny problemów trawiennych: wzdęcia i zaparcia.

Fibre Select to najlepszy błonnik witalny, który spełnia oczekiwania wymagających osób. Świetny skład pozwala na dokładne oczyszczenie organizmu i aktywne odchudzanie. Poczuj tę różnicę i rozpocznij już dziś nowy rozdział w swoim życiu!

ZAMÓWIĆ

W jaki sposób błonnik witalny wspomaga odchudzanie?

Utrzymanie optymalnej wagi uzależnione jest od prawidłowej pracy układu pokarmowego. Skuteczne odchudzanie niestety nie jest możliwe, jeśli w organizmie zgromadziły się toksyny, które spowalniają metabolizm i utrudniają trawienie, są przyczyną wzdęć i zaparć. Poza tym ich nadmiar magazynowany jest w tłuszczu. Pełne toksyn złogi tłuszczowe stają się oporne na rozbijanie, dlatego też trudniej spalić tłuszcz z brzucha czy ud. Usunięcie toksyn skutkuje usprawnieniem mechanizmów pozbywania się nadmiaru kalorii. Dlatego tak ważne jest to, by wspomóc układ trawienny w prawidłowej pracy a w tym pomocny jest Fibre Select.

 

Jest coś jeszcze. Fibre Select jest bogatym źródłem błonnika, który zmniejsza apetyt i chroni przed podjadaniem. Stosowanie błonnika witalnego pozwala odczuwać przyjemną sytość po posiłku, mimo ograniczenia ilości przyjmowanych kalorii. Poza tym Fibre Select wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu glukozy we krwi. Ochrona przed wahaniami tego wskaźnika pozwala zapomnieć o atakach wilczego głodu. W ten sposób jesteśmy chronieni przed podjadaniem. Podsumowując: Fibre Select usprawnia trawienie, przyspiesza metabolizm, chroni przed podjadaniem i pomaga odchudzać się skutecznie.

Poznaj ryzyko nadmiaru toksyn w organizmie

Fibre Select od toksyn: oczyszcza organizm i wspomaga odchudzanie!

W przyrodzie nic nie ginie. Nadmiar toksyn wnikający do organizmu z pożywieniem i powietrzem nie ulatnia się, ale jest magazynowany. Jeśli nie dostarczamy wraz z dietą odpowiednich substancji oczyszczających, odczuwamy przykre konsekwencje zatrucia organizmu. Jedne mogą być bardziej dotkliwe, inne mniej.

Najczęściej są to: uciążliwe zaparcia i wzdęcia, wolny metabolizm, tendencja do tycia, uczucie ciężkości, apatia, zmęczenie. Nadmiar toksyn w organizmie skutkuje również pogorszeniem wyglądu – skóra staje się szara, pozbawiona blasku, włosy matowe i z tendencją do wypadania, paznokcie się rozdwajają.

Cały organizm woła o interwencję, bo toksyny go osłabiają. Ich obecność, gdy dodatkowo zostaje skumulowana, staje się groźna, może być przyczyną wielu przewlekłych chorób. Dlatego tak istotne jest, by systematycznie dbać o dokładne oczyszczenie organizmu.

ZAMÓWIĆ

Jakie są zalety błonnika?

 • Poprawia wygląd i samopoczucie
 • Skutecznie oczyszcza organizm z toksyn
 • Normalizuje funkcjonowanie organizmu
 • Wspomaga odchudzanie
 • Reguluje poziom cholesterolu

Jaki jest skład Fibre Select?

Fibre Select od toksyn: oczyszcza organizm i wspomaga odchudzanie!

 1. Mikronizowany błonnik jabłkowy
  Naturalny składnik pozyskiwany ze skórek jabłek. Pęcznieje w żołądku, dzięki temu daje uczucie sytości i chroni przed podjadaniem.
 2. Inulina z korzenia cykorii
  Naturalna pożywka dla korzystnych bakterii jelitowych. Pozwala na szybkie odtworzenie dobrego środowiska w układzie pokarmowym.
 3. Mikronizowany błonnik lniany
  Przyspiesza perystaltykę jelit i usprawnia wydalenie. Dzięki temu usuwa toksyny, zanim niekorzystnie wpłyną na wygląd i samopoczucie.
 4. Oligofruktoza z korzenia cykorii
  Znany prebiotyk, który działa pobudzająco na układ pokarmowy. Ma korzystny wpływ na florę jelitową.
 5. Łupina nasienna babki jajowatej
  Szybko i skutecznie usprawnia pracę układu trawiennego, pozwala poradzić sobie z popularnymi problemami. Obniża poziom cukru we krwi i nagłe skoki glukozy – odpowiedzialne za podjadanie.
 6. Guma guar
  Bardzo dobry zagęstnik, który zapewnia uczucie sytości i chroni przed skutkami podjadania. Sprzyja odchudzaniu.

Opinia eksperta

Jestem dietetykiem z dziesięcioletnim stażem. Każdego dnia spotykam zniechęconych pacjentów, którzy stosowali już wiele diet. Gdy mówię im o roli toksyn i problemach z nimi związanych, zazwyczaj nie dowierzają, są jednak żywo zainteresowani i zadają mnóstwo pytań. Gdy decydują się spróbować, odkrywają, że to ma sens, że wystarczy usunąć przyczyny, by uzyskać trwały efekt. Dociera do nich, że naszym celem nie powinno być zamaskowanie problemów, ale usunięcie ich. O to powinno chodzić!

Doctor

Opinie zadowolonych klientów

Ewelina 27 lat

Łatwiejsze odchudzanie, płaski brzuch, lepszy wygląd, a nawet wyższe libido. Fibre Select okazał się niezastąpiony. Jestem pozytywnie zaskoczona, jak wiele zmienia ten proszek. Rozpuszczam go w soku pomarańczowym i piję każdego dnia. To działa, efekty są super. Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez Fibre Select!

Daria 35 lat

O błonniku witalnym słyszałam od koleżanki. Temat był mi nieznany, nie wiem, dlaczego tak mało się o tym pisze. Przecież to ważne, by usuwać to, co nam szkodzi. Najbardziej zaskakujące jest to, jaką zmianę można odczuć. To niesamowite, jak bardzo blokują nas toksyny. Polecam Wam Fibre Select.

Adam 56 lat

Na początku myślałem, że to wina pory roku, później zwalałem na nadmiar obowiązków. Jednak zacząłem się zastanawiać i analizować i trafiłem na Fibre Select. Czytałem i przecierałem oczy ze zdumienia. Uznałem, że to ma sens. Spróbowałem i polecam również Tobie spróbować.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: