Flexidium 400 na stawy: niech nic nie ogranicza twoich marzeń!

Flexidium 400 na stawy: niech nic nie ogranicza twoich marzeń!

Poznaj preparat na stawy, z którym będziesz cieszyć się pełną sprawnością! Flexidium 400 jest dla Ciebie, jeśli:

 • ból czy sztywnienie stawów Cię ograniczają
 • chcesz sprawić, by Twoje stawy prawidłowo funkcjonowały
 • chcesz robić rzeczy, które jeszcze niedawno były trudne do realizacji
 • chcesz, by aktywność fizyczna nie sprawiała żadnych trudności
ZAMÓWIĆ

Chciałbyś wrócić do sprawności? Chcesz znowu żyć bez ograniczeń?

Flexidium 400 to preparat, który powstał, by wspomóc zdrowie Twoich stawów. W jego składzie znajdziesz tak istotne substancje jak: kolagen, kwas hialuronowy, kwas l-askorbinowy, selen czy cynk. Ponieważ preparat oparty jest o składniki pochodzące z natury, możesz go stosować bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

Dlaczego sprawne stawy są tak ważne?

Flexidium 400 na stawy: niech nic nie ogranicza twoich marzeń!

Staw to miejsce, w którym łączą się z sobą co najmniej 2 kości. Między nimi znajduje się chrząstka, która zapobiega tarciu kości o siebie. Jej ubytki prowadzą do większego tarcia i coraz większych problemów z poruszaniem się. Bardzo ważne zadanie ma także maź, która smaruje chrząstki.

Głównym budulcem chrząstki jest kolagen, którego, wraz z wiekiem, ludzki organizm wytwarza coraz mniej. Inne przyczyny problemów ze stawami to m. in.: przeciążenia, urazy, nadwaga, siedzący tryb życia, brak ruchu.

ZAMÓWIĆ

Sprawne stawy pozwalają Ci po prostu żyć, tak jak chcesz

 • realizować marzenia
 • podróżować
 • spędzać czas aktywnie
 • bawić się z dziećmi
 • tańczyć
 • pracować
 • wykonywać codzienne czynności bez uczucia dyskomfortu

Pewny skład dla Twoich stawów!

Flexidium 400 na stawy: niech nic nie ogranicza twoich marzeń!

 1. Kolagen (400 mg w dziennej porcji)
  główny budulec organizmu, w tym także stawów. Przyczynia się do regeneracji stawów. Pomaga zmniejszać ich ból. W preparacie zastosowaliśmy kolagen rybi, o wiele lepszej jakości niż wieprzowy czy wołowy. Kolagen morski jest, przez swoją zbliżoną do kolagenu ludzkiego budowę dobrze wchłaniany przez nasz organizm.
 2. Kwas hialuronowy (200 mg)
  podstawowy składnik mazi stawowej, odpowiadającej za odżywianie, ochronę i mniejsze tarcie między chrząstkami. Mała ilość mazi sprawia, że chrząstki ocierają się o siebie, co prowadzi do bólu. W takim przypadku chrząstka traci swoją gładkość i ulega ścieraniu.
 3. Kwas l-askorbinowy (100% referencyjnej wartości spożycia)
  przyczynia się do produkcji kolagenu w celu prawidłowego funkcjonowania chrząstki. Dodatkowo witamina C jest silnym antyoksydantem, który niweluje działanie wolnych rodników. W ten sposób powstrzymuje proces zwyrodnieniowy.
 4. Cynk (150% RWS)
  przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu kości. Braki tego pierwiastka mogą skutkować bólem stawów i trudnością w poruszaniu się.
 5. Selen (150% RWS)
  jak zbadali naukowcy z uniwersytetu z Północnej Karoliny, niedostateczny poziom selenu może wiązać się z większym ryzykiem zwyrodnienia stawu kolanowego.

Opinie lekarzy

Problemy ze stawami, którymi się odpowiednio nie zajmiemy mogą doprowadzić do niesprawności i innych poważnych konsekwencji. W swojej praktyce polecam przede wszystkim te preparaty, które są jak najbardziej naturalne i zawierają składniki, które wiem, że będą odpowiednie dla stawów. Na liście takich substancji jest oczywiście kolagen, ale również kwas hialuronowy czy takie pierwiastki, jak cynk czy selen. Ważna jest także zawartość poszczególnych składników. Zarówno pod względem składników, proporcji i przede wszystkim działania moim faworytem jest Flexidium 400. Polecam go często osobom chcącym zadbać o swoje stawy i jak do tej pory ten preparat mnie nie zawiódł!

Jerzy Lipnicki, reumatolog

Opinie klientów

Mieszkam u podnóża gór i kiedyś całymi dniami mogłem po nich chodzić. Ale wiek zrobił swoje… Lata już nie te, a stawy coraz bardziej mi dokuczały, tak że nie tylko chodzenie po górach stało się niemożliwe, ale ogółem życie było coraz trudniejsze. Co ja bym zrobił bez mojej córki? To ona mi dała Wasz Flexidium 400. Biorę go już od kilku miesięcy i nie zamierzam przestawać. Spytacie dlaczego? Mi po prostu pomaga, dokuczliwość stawów zniknęła, sztywnienie także. Szczerze to nic mnie nie boli i znowu zacząłem wychodzić w swoje ulubione partie! Teraz tylko muszę trochę popracować nad formą, bo ze stawami już jest u mnie wszystko dobrze.

Kazik, 57 lat

Siedzę (dosłownie) w pracy czasem po 10 godzin na dzień. Po pracy już raczej nie mam okazji, ani ochoty do ćwiczeń. Powiem Wam, że nawet się nie zdziwiłam jak zaczęły mnie boleć plecy, a potem stawy w nogach czy nadgarstki. Na szczęście jest Internet – posprawdzałam co obecnie się stosuje na takie problemy. No i właśnie preparaty z kolagenem i kwasem hialuronowym. Pozostało wybrać tylko ten odpowiedni, tak trafiłam na Flexidium 400. Mogę tylko napisać, że jestem bardzo zadowolona. Wszelkie problemy z nadgarstkami ustąpiły, bóle stały się łagodniejsze i o wiele rzadsze. Praca mi szła znowu bez problemu, bo w końcu mogłam się na niej skupić, zamiast myśleć o bólu. Od siebie dziękuję i polecam!

Julia, 32 lata

Na siłowni jestem co drugi dzień. Nie sądziłem, że problemy ze stawami mnie tak szybko dopadną. No, ale stało się. Kumple z siłki przyszli z pomocą i podsunęli sprawdzone metody, Flexidium 400. Oni stosowali to generalnie prewencyjnie, żeby problemy ze stawami ich nie dotknęły. Już niedługo po starcie kuracji zrozumiałem dlaczego. Po prostu wszelki ból i inne problemy ustąpiły! Pomimo pozbycia się problemu, nie pozbyłem się Flexidium 400. Tak jak inni biorę go zapobiegawczo, przy siłowni to konieczne.

Mateusz, 27 lat

Co tu dużo mówić, czas nie działa dobrze na stawy. U mnie problemy z bólem zaczęły się kilka lat temu. Najgorsze były problemy z nogami. Doszło do tego, że miałam trudności z poruszaniem się, zupełnie straciłam ochotę na wyjścia z domu, a wejść na 2 piętro to było dla mnie wyzwanie. Flexidium sprezentował mi mój mąż. Jestem mu taka wdzięczna! 1,5 miesiąca stosowania i praktycznie przestałam odczuwać kłopoty ze stawami. Poranne sztywnienia ustały, bólu też już nie było. Znowu mogę się poruszać bez żadnych problemów, a nogi nie bolą!

Jadwiga, 71 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: