Flexio do stawów: redukuje bóle stawów

Flexio do stawów: redukuje bóle stawów

Ekskluzywny wywiad z legendarnym człowiekiem, który dokonał cudu! Dziś mamy specjalnego gościa, legendarnego innowatora i naukowca Maksymilian Balcerowski.

– Dzień dobry, Maksymilian! Opowiedz nam coś o sobie?

Urodziłem się i wychowałem w Krakowie. Jestem lekarzem najwyższej kategorii, ukończyłem studia w 1975 roku. Na uniwersytecie poznałem moją przyszłą żonę Emma. Do 2009 roku pracował jako lekarz ortopeda.

– Interesujące. Ale co się stało w 2009 roku i dlaczego opuścił pracę?

W 2007 r. Emma została zdiagnozowana z chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego. Muszę przyznać, że był to punkt zwrotny w naszym życiu, mimo że wydawało się to nieznośną męką. Przez 2 lata próbowaliśmy wszystkiego: fizjoterapii, odrzucenia aktywności fizycznej, suplementów witaminowych (siarczan chondroityny, glukozamina i inne). Wszystko poszło na marne. Nic nie zadziałało, byliśmy zdesperowani. Nie mogłem uwierzyć, że moje doświadczenie medyczne nie może zrobić nic, by pomóc mojej żonie. Byłem bardzo rozczarowany naszym systemem opieki zdrowotnej: czy naprawdę nie ma sposobu, aby przywrócić ludziom długie i szczęśliwe życie? Dlatego zacząłem moje badania.

Flexio do stawów: redukuje bóle stawów

– Jakie badania? Możemy o tym wiedzieć?

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że twoja żona nie będzie w stanie chodzić przez kilka lat, chcesz zrobić wszystko, co możliwe, aby go uniknąć.Studiowałem wszystko związane z chorobami stawów, bezpośrednio lub pośrednio, w fizjologii, psychosomatyki i Biochemii, spędziłem prawie wszystkie moje pieniądze, aby odkryć tajemnice najlepszych eksperci w Azji, którzy niewątpliwie rozumieli problemy pacjentów ze stawami są znacznie lepsi niż my.

W grudniu 2009 roku udało mi się zebrać całą wiedzę, którą zdobyłem do tego momentu. I zdałem sobie sprawę, że jeśli zmieszam pewne składniki, mogę dostać produkt, który na zawsze wyeliminuje ból stawów. ale czekałem na niespodziankę: niezbędne komponenty nie zostały sprzedane w naszym kraju. Wziąłem pożyczkę i zamówiłem je z Azji. Po miesiącu składniki przybyły, ale tutaj miałem kolejną niespodziankę: nikt nie chciał produkować produktu, którego potrzebowałem. Dobrze, że miałem przyjaciół z uniwersytetu, którzy mi pomogli. Po 3 tygodniach w końcu dostał formułę prawo i dał go Emma, aby spróbować. Boże! Nie uwierzysz jaka jestem szczęśliwa!

– Co? Co się stało?

Emma zaczęła czuć się lepiej każdego dnia. Po 7 dniach leczenia poszła do supermarketu i kupiła jedzenie, pojawił się uśmiech na twarzy, który tak bardzo brakowało. 2 tygodnie później choroba zwyrodnieniowa stawów całkowicie zniknęła. Wydawało się to zbyt dobre, by było prawdziwe, ale analizy wykazały, że Emma jest całkowicie zdrowa. Byłem zszokowany. To była prawdziwa wygrana!

Emma raz zapytał mnie, czy wielu ludzi w Polsce żyje z bólem stawów? Przyjrzeliśmy się statystykom i okazało się, że było wielu ludzi z tym samym problemem. Ponad 1 milion osób żyjących w Polsce cierpi na różne choroby stawów i stale odczuwa ból. Potem zadała mi pytanie, które odmieniło moje życie na zawsze: Nie możemy pomóc innym ludziom? Znowu ich uszczęśliwić? Znowu się w niej zakochałem. Muszę powiedzieć, że ta kobieta jest najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła i oczywiście to zaakceptowałam. Zajęło mi to około trzech lat, aby udoskonalić formułę i stworzyć produkt o nazwie “Flexio” To najlepsze, na jakie ludzie w naszym kraju mogą sobie pozwolić.

ZAMÓWIĆ

Flexio do stawów: redukuje bóle stawów

Rewolucyjny krem Flexio na bazie:

 1. korzeń winorośli boga grzmotu
 2. pełzające korzenie trawy pszennej
 3. korzenie pyłu pełzającego
 4. olejek miętowy i brzozowy
 5. wiele innych elementów pomocniczych
ZAMÓWIĆ

Dzięki unikalnej formule Flexio jest w stanie wyleczyć każdą chorobę stawów:

 • Zapalenie stawów
 • Oartroza
 • koksartroza
 • Oartroza
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów
 • osteochondroza
 • Osteoporoza
 • Uszkodzenie łąkotki
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów

Opinie

Miałam chorobę zwyrodnieniową stawów. A teraz nic nie mam… Zniknął po pierwszym zabiegu tym kremem! Dziękuję!

Małgorzata Jabłońska

Miałem to samo! Jest to skuteczny lek przeciwko chorobom stawów! Moje łokcie i kolana już nie bolą.

Elżbieta Majewska

Zamówiłem go dwa miesiące temu dla mojej siostry. Cierpiała na artretyzm przez długi czas. Podziękowała mi po tym, jak zamówiłem Flexio!

Marianna Linde

Widzę, że nie tylko mam te problemy, dzięki Bogu zamówiłem Flexio miesiąc temu, uratował mnie od osteochondrozy szybciej niż wiele innych produktów.

Bogdan Baer

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: