Folicerin: innowacyjny szampon przeciw wypadaniu włosów

Folicerin: innowacyjny szampon przeciw wypadaniu włosów

 • Formuła zaprojektowana z myślą o mężczyznach
 • Zagęszcza i wzmacnia nowe pasma włosów
 • Poprawia mikrokrążenie skóry głowy
 • Dokładnie oczyszcza i pielęgnuje
ZAMÓWIĆ

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST FOLICERIN?

Folicerin to nowoczesny szampon przeciw wypadaniu włosów zawierający składniki, które pomagają zwiększyć krążenie krwi w skórze głowy, dostarczyć składniki odżywcze do cebulek włosowych i wzmocnić włosy u ich korzeni. W ten sposób przyczynia się do zmniejszenia ilości wypadających włosów i pobudzenia wzrostu nowych.

Folicerin zawiera wyłącznie najwyższej jakości składniki aktywne. Formuła szamponu jest delikatna, co pozwala na jego codzienne stosowanie. Dodatkowo produkt posiada niezwykle męski cedrowo-grejpfrutowy zapach, który napełni Cię energią na cały dzień.

Nie pozwól, aby łysienie odebrało Ci pewność siebie i postaw na pewne efekty z Folicerin.

Folicerin: innowacyjny szampon przeciw wypadaniu włosów

ZAMÓWIĆ

NANO T-GROWTH HAIR

Nano T-Growth Hair to rewolucyjna mieszanka naturalnych składników, która skutecznie zwalcza wypadanie włosów i stymuluje wzrost nowych. Dzięki technologii opracowanej przez Nanovetores, składniki szamponu są otoczone biopolimerowymi cząstkami o średnicy większej niż 200 nm, co zapewnia stabilizację wrażliwych substancji aktywnych.

 

Skuteczność Nano T-Growth Hair została potwierdzona w badaniach, które wykazały wzrost średniej gęstości nowych pasm włosów w stosunku do stanu początkowego o 8.7%. Produkt stosowany był raz dziennie przez 56 dni.

ULTRASKUTECZNA FORMUŁA
Folicerin hamuje proces wypadania włosów i stymuluje wzrost nowych. Efekty te gwarantują składniki, których skuteczność została potwierdzona badaniami. Zobacz, jak poszczególne składniki szamponu pomogą uratować Twoje włosy!

Nano T-Growth Hair to kompletne i skuteczne połączenie składników naturalnego pochodzenia

 1. Ekstrakt z czarnego pieprzu hamuje aktywność 5-alfa-reduktazy. Jest to enzym odpowiedzialny za przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron, który może prowadzić do łysienia androgenowego.
 2. Ekstrakt z lukrecji zawiera kwas glicyryzynowy, który pomaga zapobiegać stanom zapalnym skóry głowy. Badania* wykazały, że pobudza właściwy cykl wzrostu włosów podobnie jak minoksydyl.
 3. Ekstrakt z łopianu wykazuje właściwości przeciwświądowe, antyseptyczne i epitelizujące. Pomaga przywrócić strukturę i funkcję skóry głowy, usprawnić mikrokrążenie oraz poprawić jej odżywienie.
 4. Ekstrakt z żeń-szenia stymuluje regenerację włosów poprzez oddziaływanie na komórki, które tworzą cebulki włosowe. Wzmacnia włosy, odbudowuje ich strukturę oraz nadaje im zdrowy wygląd.

JAKIE EFEKTY ZAPEWNIA FOLICERIN?

 • Redukcja wypadania włosów
  92% mężczyzn stosujących Folicerin zauważa zmniejszenie oznak łysienia i wzrost nowych włosów, które z biegiem czasu stają się ciemniejsze i mocniejsze.
 • Doskonały wygląd włosów oraz większa objętość
  Z każdym kolejnym myciem zauważysz, że włosy wyglądają lepiej, zyskują objętość i łatwiej się układają.
 • Poprawa kondycji skóry głowy
  Folicerin tworzy idealne warunki do wzrostu nowych włosów i sprawia, że skóra głowy zawsze wygląda zdrowo i świeżo.
 • Redukcja łamania i rozdwajania włosów
  Szampon zapobiega łamaniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Twoje włosy zawsze będą wyglądać, jakbyś chwilę temu wyszedł od barbera!
 • Spowolnienie procesu starzenia
  Folicerin pomoże Twoim włosom zachować młody wygląd. To jedyny szampon, który zapewni Ci połysk, miękkość i objętość.

Folicerin: innowacyjny szampon przeciw wypadaniu włosów

JAK STOSOWAĆ FOLICERIN?

 • KROK 1. Nanieś szampon na mokre włosy oraz na skórę głowy.
 • KROK 2. Delikatnie wmasuj szampon, pozostaw na 2 minuty, a następnie dokładnie spłucz.
 • KROK 3. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosuj szampon 5 razy w tygodniu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. CO TO JEST FOLICERIN?
Folicerin jest to szampon dla mężczyzn, którzy chcą zatrzymać proces wypadania włosów oraz przyspieszyć wzrost nowych.

 

2. JAKA JEST PRZEWAGA FOLICERINU NAD INNYMI PRODUKTAMI?
Folicerin zawiera innowacyjne składniki, których nie znajdziesz w produktach konkurencyjnych. Co więcej, szampon wykorzystuje technologię inkapsulacji w biopolimerowych cząsteczkach o średnicy większej niż 200 nm, co pozwala na stabilizację wrażliwych składników aktywnych i znaczne zwiększenie ich skuteczności.

 

3. CZY FOLICERIN JEST BEZPIECZNY?
Folicerin to skuteczny, lecz łagodny szampon odpowiedni do codziennego stosowania. Działa w sposób kompleksowy – zapobiega wypadaniu włosów, wzmacnia je, przyspiesza ich porost, a dodatkowo pielęgnuje i nawilża skórę głowy. Jest to produkt w 100% bezpieczny.

 

4. JAK STOSOWAĆ FOLICERIN?
Nanieś szampon na mokre włosy i skórę głowy. Delikatnie wmasuj, pozostaw na 2 minuty, a następnie dokładnie spłucz. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosuj 5 razy w tygodniu.

 

5. JAKA JEST POJEMNOŚĆ OPAKOWANIA?
Jedno opakowanie zawiera 200 ml szamponu.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: