Fungolock na grzybicę: naturalny żel do użytku zewnętrznego

Fungolock na grzybicę: naturalny żel do użytku zewnętrznego

Szybkie leczenie i zapobieganie grzybicy paznokci i stóp przez efekt „sarkofagu” który wzmacnia destrukcyjny wpływ na zarodniki grzybów

 

Po pierwszym zastosowaniu:

 • Ustępują swędzenie i łuszczenie skóry
 • Zmniejszają się potliwość i zapach

Po przebiegu leczenia:

 • Całkowicie odnawia się płytka paznokcia
 • Goją się pęknięcia fałdów międzypalcowych i skóry na piętach
 • Rozwija się lokalny immunitet na infekcje grzybicy
ZAMÓWIĆ

Preparat specjalnie opracowany dla w krótkim czasie pozbyć się:

 1. Zniszczenia płytki paznokcia
 2. Zmian w kształcie paznokcia
 3. Przebarwienia paznokcia (żółknięcie, czernienie)
 4. Odwarstwiania się płytki paznokciowej od łożyska
 5. Szczelin i białych plam na paznokciu
 6. Pęknięć i łuszczenia
 7. Swędzenia i pieczenia
 8. Rogowacenia skóry
 9. Nieprzyjemnego zapachu
 10. Pęcherzy na stopach
 11. Drętwienia i mrowienia
 12. Grubej skóry w okolicy stopy

Fungolock na grzybicę: naturalny żel do użytku zewnętrznego

ZAMÓWIĆ

Jak działażel Fungolock?

Żel zmiękcza płytkę paznokcia, substancje czynne wnikają w zainfekowany obszar paznokcia i „zatrzymują” zarodniki grzybicy, co uniemożliwia ich namnażanie się. Główne aktywne składniki i ich właściwości:

 • Sok żółtnicy pomarańczowej + masło kukui — dezynfekują i niszczą strukturę infekcji grzybicowych, eliminują swędzenie i dyskomfort, przyspieszają gojenie się ran i pęknięć.
 • Ekstrakt z błyskoporka podkorowego + ekstrakt z Lapacho — zapobiegają namnażaniu i rozwojowi patogennej mikroflory, odżywiają i nawilżają skórę, łagodzą nadmierne pocenie się i nieprzyjemne zapachy.
 • Olej z nasion konopi + olejek z drzewa herbacianego — tworzą warstwę ochronną i zapobiegają rozwojowi bakterii, wzmacniają płytkę paznokcia.
 • Cordyceps + betulina — normalizują układ immunologiczny, przyczyniają się do leczenia przewlekłych chorób grzybicowych, poprawiają kondycję skóry.

Sposób stosowania

 1. Nałóż żel na uszkodzoną skórę i paznokcie. Żel wchłania się natychmiast i zaczyna działać w głębokich warstwach tkanek na poziomie komórkowym, trwale zabijając infekcję grzybicową
 2. Umieść osłonę palców na palce uszkodzone przez grzybicę. Stworzy mikroklimat dla większej wydajności żelu, jego składniki wnikną głęboko w strukturę skóry i paznokci i nie odparowują z powierzchni.

Czym różni się żel „Fungolock” od innych leków przeciwgrzybiczych?

 • Żel pokrywa zainfekowany obszar filmem o właściwości hydrofobowej, która tworzy efekt sarkofagu. Zarodniki grzybicy są niszczone przez 20 godzin z rzędu.
 • Ze względu na płynną postać żel wnika głęboko przez kanały paznokciowe do miejsca uszkodzenia i zabija grzybicę.
 • Substancje czynne leku akkumulują się w organizmie. Z tego powodu rozwija się immunytet na infekcje grzybicowe. Szansa na ponowne zarażenie wynosi prawie zero.

Fungolock na grzybicę: naturalny żel do użytku zewnętrznego

Oto, co mówią praktykujący lekarze:

Ten lek okazał się skuteczny już od dawna. Jego główną zaletą jest opieka kompleksowa. Nawet jeśli nie macie wszystkich objawów, powinienecie zacząć stosować “Fungolock” od razu w celach profilaktyki. Grzybica na nogach rozwija się bardzo szybko! Dzisiaj macie łagodny łuszczenie i swędzenie, a jutro będziecie musiały iść do kliniki i pić antybiotyki 5 razy dziennie. Nie wahajcie się! Pocznicie leczyć problem już teraz. Ponadto grzybnica jest zaraźliwa. Jeśli jesteś chory ty lub ktoś z bliskich – chora jest cała rodzina!

— Maciej Wyspiowski, dr.med. Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny. Dermatolog, kosmetolog, mikolog

Kiedy spodziewać się wyników?

Po pierwszym zastosowaniu ustępują swędzenie i łuszczenie skóry, zmniejszają się pocenie się i zapach. Po 14 dniach goją się pęknięcia fałdów międzypalcowych i skóry na piętach. Przy dalszym użyciu odnawia się całkowicie płytka paznokcia i rozwija się immunytet na infekcje grzybicowe (zależy od właściwości organizmu, zwykle od 1 do 3 miesięcy)

Zobacz, jak żel „Fungolock” pomógł już innym ludziom:

Do „Fungolock” myślałam, że grzybica podobna do grzybów – znika na chwilę, a potem ponownie się pojawia… Próbowałam wielu innych środków. Objawy zniknęły, a grzybica prawdopodobnie pozostała w nodze. Musiałam iść do lekarza, a on przepisał „Fungolock”. Już od sześciu miesięcy nic mnie nie niepokoi.

Marta, Płock

Pięta mam jak u dziecka! Ciągle chodzę na basen. Kiedy dowiedziałam się, że mam grzybicę, nie byłam bardzo zaskoczona – prysznice są wspólne, szatnie są wspólne, chlor przed grzybicą nie uratuje. Więc co robić. U nas w szatni wszystkie dziewczyny wiedzą, że nie ma lepszego żelu niż „Fungolock”! Wszyscy go używamy, nikt z nas nie jest chory!

Renata, Warszawa

Grzybica przyzwyczaja się do środków, którymi ją leczysz. Mój mąż strasznie się pocił i z tego powodu grzybica nie znikala. Ze względu na dwie cechy wybraliśmy “Fungolock”. Ponieważ jest to lekarstwo na pot i grzybicę. Mąż korzystał to 3 miesiące. Wszystko zniknęło!

Kasia, Szczecin

ZAMÓWIĆ

Comments: 0
 1. Asia Kozielska

  Nie chcę się przyznać, ale też miałam grzybicę. I zgadzam się, jeśli chodzi o higienę, bardzo o siebie dbałam. Ale raz zmoczyłem stopy i 2 godziny szedłam w mokrych butach do domu. i koniec… piekło się zaczęło. Nie mogłam siedzieć w pracy – wszystko strasznie swędziło, paznokcie łuszczyły się, zapach był nieprzyjemny. Teraz chyba wszystko zmniejszyło. Zastanawiam się nad zamówieniem tego leku dla zapobiegania, jeśli mówią, że ten jest dobry

 2. Stasia Sierpiecka

  Moja mama miała podobny przypadek, ma 68 lat, a grzybica jej po prostu zniszczała nogi. Nic też nie pomogało, immunitet był bardzo słaby. Fungolock wtedy moja siostra wysłała do nas z Niemiec. Myślałam, że to kolejny bezużyteczny żel, ale okazało się odwrotnie, nogi wyleczyły się w półtora miesiąca.

 3. Igor Gralczyk

  Mówią prawdę, nikt nie jest ubezpieczony. Czytam teraz te obawy i rozumiem, MAM PIERWSZE OBJAWY! I swędzi, i zapach jest. Dobrze, że paznokcie wciąż nie wypadają. Zamówiłem siebie Fungolock, chcę szybciej rozpocząć leczenie.

 4. Klara Maczulska

  Myślę, że jest to na ogół cudowne lekarstwo. Jest stosowany nie tylko w przypadku grzybicy stóp, ale i w zakażeniach grzybiczych skóry. Otak wyleczyłem dziecko z liszaju, intuicyjnie go pomazałam (kiedyś kupiłam siebie). W ciągu tygodnia ranka na plecach uzdrowiła

 5. Olga Tymczuk

  Ludzie, mój mąż miał tak okropnej grzybicę – gorzej niż autor, cierpiałem z tego powodu, ponieważ tak naprawdę nie mogliśmy nic wyleczyć, biegali po lekarzach, zostawiali dużo pieniędzy w aptekach. Mąż był nerwowy, krzyczał na mnie, jakaś to klątwa, a nie choroba. Nigdy nie myślałam, że tak trudno jest pozbyć się grzybicy. Zamówiłem Fungolock już bez nadziei na cud – to było jedyne lekarstwo, którego nie próbowaliśmy. A warto było od razu zacząć od niego! Nie ma nawet śladu grzybicy, więc polecam!

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: