Fungonis Gel: naturalny środek przeciwgrzybiczy

Fungonis Gel: naturalny środek przeciwgrzybiczy

 • Wnika głęboko w skórę i pomaga zniszczyć korzeń grzyba
 • Przyczynia się do regeneracji pęknięć i zmniejszenia świądu dzięki zawartości Propolis Extract
 • Melaleuca Alternifolia Oil regeneruje uszkodzone paznokcie
 • Pomaga zniszczyć grzyb dzięki zawartości flawonoidów i eugenolu
ZAMÓWIĆ

Dlaczego ludzie wybierają Fungonis Gel?

 1. Skład naturalny. Skład Fungonis Gel jest w pełni naturalny, zawiera tylko najsilniejsze składniki naturalne do walki z infekcją grzybem. Nie zawiera GMО.
 2. Jakość WE. W celu produkcji środka została utworzona linia odpowiadająca standardom WE w zakresie zarządzania jakością.
 3. Bez efektów ubocznych. Z powodu naturalnego składu jest absolutnie bezpieczny dla zdrowia. Nie ma efektów ubocznych, nie wpływa na wątrobę i system odpornościowy.
 4. Szerokie spektrum działania. Dzięki swojemu naturalnemu składowi sprzyja likwidacji większości rodzajów infekcji grzybem.

Fungonis Gel: naturalny środek przeciwgrzybiczy

ZAMÓWIĆ

Naukowa formuła Fungonis Gel łączy moc przyrody z nowymi biotechnologiami

 • AESCULUS HIPPOCASTANUM BUD EXTRACT. Pobudza krążenie krwi i limfy w problematycznej strefie, likwiduje zapalenie i odnawia uszkodzoną barierę lipidową. Posiada też działanie antybakteryjne
 • MELALEUCA ALTERNIFOLIA OIL. Odnawia uszkodzony paznokieć, likwiduje świąd, podrażnienie skóry, dermatozę i egzemę. Przyśpiesza gojenie uszkodzonego fragmentu, uspokaja i nawilża skórę, eliminuje podrażnienie.
 • PROPOLIS EXTRACT. W skład propolisu wchodzą flawonoidy, które posiadają przeciwzapalne działanie. Posiada też przeciwbólowe właściwości, goi rany i odnawia uszkodzone komórki
 • THYMUS SERPYLLUM EXTRACT. Zawiera olejki eteryczne i flawonoidy, które usuwają grzybicę stóp i paznokci likwidując głęboką infekcję grzybem. Posiada antyseptyczne, przeciw – mikrobowe i przeciwgrzybicze właściwości
 • EUGENIA СARYOPHYLLATA OIL. Dzięki zawartości eugonolu jest silnym przeciwgrzybiczym środkiem. Posiada antyseptyczne, dezynfykujące, regenerujące i przeciwzapalne działanie. Zwiększa ochronę skóry przed infekcją grzybem

Wygodnie jest stosować: rano przed pracą i na noc

 1. Codziennie. Nakładać 2 razy na dzień na zainfekowane fragmenty ciała
 2. Cyklicznie. W celu utrwalenia rezultatu stosować cykl cykl terapeutyczny
 3. Bez ograniczeń. Nie ma ograniczeń diety i stylu życia. Rób wszystko tak jak zawsze.

Wyobraź sobie, jak zmieni się Twoje życie po pozbyciu się grzybicy!

Nie trzeba już niepokoić się, że grzybica przejdzie оd Ciebie na najbliższych i spowoduje uszczerbek na zdrowiu.

Stopy i paznokcie znowu wyglądają jak zdrowe – dość wstydzenia się i żenującego chowania nóg na spotkaniu, na plaży i w innych miejscach publicznych!

Zniknął nieprzyjemny zapach z nóg i obuwia, spowodowany życiową aktywnością grzyba.

Można nosić sandały na bosą nogę i inne odsłonięte obuwie.

Czujesz się pełen sił bo energia оrganizmu nie jest już wkładana w nieskończoną walkę z grzybicą i jej toksynami.

Fungonis Gel: naturalny środek przeciwgrzybiczy

OPINIA SPECJALISTY

GRZYBICA STÓP I PAZNOKCI jest jedną z najczęściej występujących chorób. Co zaskakujące, według częstotliwości występowania zajmuje ona drugie miejsce, tuż za infekcjami wirusowymi.

Jednocześnie, ze względu na fakt, że w początkowej fazie choroba przebiega w formie utajonej, jest ona bardzo trudna do zauważenia. Większość moich pacjentów, cierpiących na mikozę, zgłasza się do mnie już w średnim lub ciężkim stadium choroby. Leczenie powinno się rozpocząć znacznie wcześniej.

Zaletą FUNGONIS GEL jest to, że nie tylko pomaga pozbyć się grzybicy, ale także eliminuje konsekwencje jego życiowej aktywności. Jednocześnie jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Pamiętaj o tym, że lepiej zapobiegać niż leczyć chorobę. Nie lekceważ swojego organizmu!

lekarz dermatolog, dr n. med. RAFAL SOWINSKI

CO MÓWIĄ CI, KTÓRZY JUŻ SPRÓBOWALI FUNGONIS GEL

Moje stopy zaczęły się łuszczyć, a paznokcie – kruszyć się. Lekarz doradził mi użycie Fungonis Gel. Efekt działania tego środka zauważyłem już czwartego dnia. Po zakończeniu leczenia, grzybica całkowicie minęła. Polepszyło się nawet moje samopoczucie, miałem więcej energii!

Radosław R. 37 lat

Przez długi czas nie wiedziałem, że mam grzybicę stóp. Lekki świąd, nadmierna potliwość, wydzielanie zapachów. Gdy nieprzyjemny zapach moich stóp zaczęli wyczuwać inni, zrozumiałem, że muszę coś z tym zrobić. Najbardziej cieszy mnie to, że Fungonis Gel można zaaplikować szybko, o każdej porze dnia i nocy. Kuracja trwała 16 dni i zdawać by się mogło, że grzybicy w ogóle nie było! Nadal używam go profilaktycznie, zupełnie nie chcę wracać do tego, co było.

Sebastian P. 43 lata

Przez długi czas męczyłem się z grzybicą stóp. Gdy tylko się jej pozbywałem, zaraz wracała. Musiałem się leczyć prawie co miesiąc. Nigdy wcześniej nie słyszałem o Fungonis Gel, przeczytałem o nim na forum i zdecydowałem się spróbować. Ukończyłem dwutygodniową kurację i już od 4 miesięcy nie pamiętam, czym jest grzybica. Nareszcie pojawił się preparat, który naprawdę działa, niezmiernie się cieszę.

Mariusz U. 36 lat

Zaraziłam się grzybicą w salonie kosmetycznym, widocznie pedicurzystka niedokładnie zdezynfekowała narzędzia. Już następnego dnia poczułam świąd, wskutek którego doszło do podrażnienia. Brzmi banalnie, ale nie miałam czasu, by pójść do lekarza. Dziękuję mojej koleżance, która poleciła mi Fungonis Gel. Teraz moje stópki są zupełnie zdrowe!

Liliana O. 32 lata

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: