Gary Roberts na porost włosów: błyskawicznie pobudza uśpione mieszki do produkcji nowych włosów

Gary Roberts na porost włosów: błyskawicznie pobudza uśpione mieszki do produkcji nowych włosów

FORMUŁA TESTOWANA LABORATORYJNIE POD KĄTEM MAKSYMALNEGO POROSTU WŁOSÓW

 • Niemal natychmiast blokuje wypadanie włosów spowodowane hormonem DHT
 • W 100% naturalny i przetestowany laboratoryjnie
 • Odżywia i wzmacnia cebulki zapobiegając przedwczesnemu siwieniu
 • Formuła polecana przez lekarzy i specjalistów
ZAMÓWIĆ

KORZYŚCI, KTÓRE OSIĄGNIESZ PRZY CODZIENNYM STOSOWANIU SYSTEMU DR GAREGO ROBERTSA PRZEZ MINIMUM 30 DNI:

 1. Redukuje wzrost stężenia DHT aż o 86,7% w mieszkach włosowych i hamuje aktywność enzymu 5 alfa reduktazy, odpowiedzialnego za konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu.
 2. Stymuluje krążenie krwi i ułatwia przepływ składników odżywczych do mieszków włosowych nawet 7 – krotnie szybciej w stosunku do stanu sprzed rozpoczęcia kuracji.
 3. Błyskawicznie dostarcza organizmowi witamin i przeciwutleniaczy niezbędnych do zahamowania łysienia.
 4. Nawet 8 – krotnie zwiększa gęstość, sprężystość (aż o 85%) i teksturę włosów.
 5. 5 – krotnie poprawia kondycję, elastyczność i połysk włosów.
 6. Natychmiast zapewnia ulgę w problemach z przesuszoną, swędzącą skórą głowy.
 7. Stymuluje porost NOWYCH, zdrowych włosów aż o 67% w porównaniu do innych środków!
 8. Reguluje produkcję sebum i przywraca równowagę lipidową skóry głowy już po 3 zastosowaniach.
 9. Pobudza uśpione mieszki włosowe do przejścia w fazę „wzrostu”.
 10. Zapobiega przedwczesnemu siwieniu i trwale przywraca naturalny pigment włosów.

Gary Roberts na porost włosów: błyskawicznie pobudza uśpione mieszki do produkcji nowych włosów

ZAMÓWIĆ

BADANIA LABORATORYJNE UDOWODNIŁY, ŻE JEST NADZIEJA DLA ŁYSIEJĄCYCH MĘŻCZYZN I KOBIET

Ponad 15 lat badań naukowych przyniosło jednoznaczne rezultaty: Niższy poziom hormonu DHT zmniejsza wypadanie włosów.

Choć przyczyn łysienia może być wiele, zdecydowana większość osób traci włosy z powodu genetycznej wrażliwości na szczególnie silną formę testosteronu zwaną DHT (dihydrotestosteron).

W skórze głowy osób genetycznie podatnych na łysienie typu męskiego (dotyczy to również kobiet!) DHT inicjuje proces zwany obkurczaniem się mieszków włosowych, zmniejsza twoje mieszki włosowe do takiego stopnia, że obumierają!

JAK DZIAŁA INTELLIGENT HAIR GROWTH SYSTEM™ I DLACZEGO JEST NAJLEPSZY NA RYNKU

 1. System pobudza wzrost włosów w obszarach o ich niskim zagęszczeniu. Wytwarza swoistą barierę ochronną przed uszkodzeniami naskórka, a także reguluje pracę gruczołów łojowych, co zapobiega wszelkim infekcjom i nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów. Jest to jeden z kluczowych czynników niezbędnych w codziennej pielęgnacji i utrzymaniu zdrowia skóry głowy i dobrej kondycji włosów.
 2. Aktywuje uśpione mieszki włosowe na poziomie mikrokomórkowym, rewitalizuje je od wewnątrz dzięki zestawowi specjalnie dobranych składników odżywczych. . To sprawia, że tempo wzrostu nowych cebulek zwiększa się nawet o 92%. Spowalnia mechanizm starzenia się mieszków włosowych, dzięki czemu przedłuża żywotność włosów, eliminując ryzyko przedwczesnego wypadania.
 3. Zapobiega dalszemu wypadaniu włosów poprzez wzmocnienie i regenerację mieszków włosowych. Wzrasta natlenienie i ukrwienie komórkowe, dzięki czemu wszystkie składniki bioaktywne bez przeszkód docierają do cebulek, zapewniając ich odżywienie i lepsze osadzenie w skórze głowy. Formuła zabezpiecza włosy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, chroniąc przed przesuszeniem, łamliwością, rozdwajaniem się, itp.

Gary Roberts na porost włosów: błyskawicznie pobudza uśpione mieszki do produkcji nowych włosów

BADANIA LABORATORYJNE I TESTY KONSUMENCKIE WYKAZAŁY, ŻE DZIĘKI 30 DNIOWEJ KURACJI DR GAREGO ROBERTSA:

 • Pozytywne efekty zauważalne już po 1. zastosowaniu
 • Bez skutków ubocznych (impotencja, wysypki, łupież, alergie itp.)
 • Długotrwały rezultat zagęszczenia i wzmocnienia włosów
 • 100% naturalny skład, oparty wyłącznie na składnikach aktywnych pochodzenia roślinnego

Opinia eksperta

„Kuracja Intelligent Hair Growth System™ jest jedyną dostępną na rynku metodą, która dzięki równoległemu stosowaniu dwóch unikalnych produktów poprzez wykorzystanie efektu synergii działa od wewnątrz blokując wypadanie starych włosów oraz od zewnątrz bezpośrednio na skórę głowy przyspieszając porost nowych włosów. Tylko to nowatorskie połączenie daje tak rewelacyjne i trwałe rezultaty.”

Dr Gary Roberts, Chirurg plastyczny

PONAD 15 LAT BADAŃ NAUKOWYCH – JEDNOZNACZNE REZULTATY

Gary Roberts na porost włosów: błyskawicznie pobudza uśpione mieszki do produkcji nowych włosów

Wysoka skuteczność w zwalczaniu łysienia przez Intelligent Hair Growth System™ została potwierdzona ponad wszelką wątpliwość przez niezależne badania laboratoryjne przeprowadzone w wielu renomowanych ośrodkach dermatologicznych oraz liczne testy konsumenckie™. . Kuracja zdobyła uznanie wśród specjalistów z zakresu dermatologii i trychologii na skalę międzynarodową, którzy polecają ją swoim pacjentom. Intelligent Hair Growth System™ posiada Europejską Gwarancję Najwyższej Jakości i została nagrodzona wieloma wyróżnieniami oraz certyfikatami.

SPRAWDŹ OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

„Pierwsze efekty stosowania zauważyłem już po kilku dniach – włosy wyraźnie mniej wypadały. Olejek aplikowałem przede wszystkim w te miejsca, gdzie miałem wyraźną łysinę, ale też profilaktycznie na całą skórę głowy. Po 10 dniach zauważyłem, że zaczynają pojawiać się malutkie, ciemne włoski! Nie wierzyłem własnym oczom – z dnia na dzień było ich coraz więcej. Dzisiaj po łysinie pozostało jedynie przykre wspomnienie i nikt już nie powie mi, że utrata włosów jest nieodwracalna!”

IGOR, 37 lat

„Pierwsze oznaki łysiny zaczęły pojawiać się już kiedy byłem nastolatkiem. Z wiekiem zakola pogłębiały się i finalnie na głowie zostało mi naprawdę niewiele włosów. Kurację otrzymałem jako prezent od żony – okazało się, że tamte urodziny na zawsze odmieniły moje życie. Po około 30 dniach stosowania w miejscach, które wcześniej były zupełnie łyse, wyrosły mi nowe włosy! Moi przyjaciele nie poznali mnie na ulicy – myśleli, że zrobiłem sobie przeszczep! Zakola zniknęły, włosy już mi nie wypadają i ciągle rosną, choć już od pół roku nie stosuję kuracji.”

ANDRZEJ, 52 lata

„Zawsze miałam cienkie i liche włosy, ale po ciąży zaczęły jeszcze wypadać i to wręcz garściami. Moje włosy były dosłownie wszędzie, a po umyciu głowy za każdym razem musiałam odtykać odpływ pod prysznicem. W krótkim czasie na głowie pojawiły się łyse prześwity, które powiększały się z tygodnia na tydzień. Próbowałam różnych suplementów i wcierek, ale to nic nie pomagało, jedynie nabawiłam się łupieżu. Intelligent Hair Growth System™ to było moje wybawienie! Już w 2. tygodniu stosowania zaczęły mi odrastać nowe włosy. A na dodatek grubsze i mocniejsze niż kiedykolwiek! Dziś cieszę się piękną fryzurą i znów czuję się 100% kobietą.”

MARZENA, 45 lat

„Pierwszą rzeczą, na którą chcę zwrócić uwagę, jest stosunek jakości do ceny. Za naprawdę niewielkie pieniądze otrzymujemy 2-etapową kurację, czyli dwa produkty, które w połączeniu dają świetne efekty. Moje włosy stały się widocznie grubsze i zdrowsze, a łyse obszary zostały pokryte nowymi włosami. Po drugie, dzięki kuracji pozbyłem się łupieżu i swędzenia, czuję, że skóra głowy jest prawidłowo odżywiona. Włosy mi nie wypadają i są znacznie mocniejsze. Na koniec tylko dodam, że w miesiąc odzyskałem pewność siebie i pozbyłem się kompleksów!”

PAWEŁ, 40 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: