Gemoderm od hemoroidów: zapomnij o problemie na zawsze!

Gemoderm od hemoroidów: zapomnij o problemie na zawsze!

 • Jest to wygodny i łatwy w użyciu
 • Możesz wziąć z sobą
 • Naturalne składniki
 • Żadnych skutków ubocznych
 • Jest on stosowany w dowolnym stadium

Spray Gemoderm – Zapomnij o hemoroidach na zawsze!

Spray Gemoderm pomaga pozbyć się hemoroidów i szczeliny odbytu. Jest on używany do wewnętrznych i zewnętrznych hemoroidów, przy zakrzepicy i zapaleniu, świądu i wypryski odbytu oraz hemoroidach po porodzie. Spray posiada właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne; jest środek miejscowo znieczulający, hemostatyczny i z ściągającym działaniam, co promuje resorpcję hemoroidy i przywróca odbytnicy, szybko leczy pęknięcia odbytu i eliminuje krwawienie.

Skład narzędzia

Gemoderm od hemoroidów: zapomnij o problemie na zawsze!

 1. Trokserutyna Flawonoid, że ma działanie przeciwzapalne i żylno-tonizujące. Trokserutyna poprawia elastyczność naczyń krwionośnych i ich siłę, która zapobiega rozwojowi krwawienia hemoroidy wewnętrznych i zewnętrznych.
 2. D-pantenol Jest prekursorem witaminy A. Wspomaga gojeniu się ran, resorpcji blizn i regeneracji skóry, a także błon śluzowych.
 3. Kasztanowiec Znany żylny tonik, który wzmacnia naczynia krwionośne i sprawia, że są mniej kruche. Przy regularnym stosowaniu, eliminuje krwawienie i promuje resorpcję hemoroidy.
 4. Miłorząb dwuklapowy wyjątkowa roślina, która zawiera ginkgolidy – substancje, które nadają naczyniom wyjątkową elastyczność i poprawiają lokalny przepływ krwi.
 5. Stokrotka Roślina, która zawiera przeciwzapalne i antyseptyczne właściwości.
 6. Pokrzywa Skutecznie zatrzymuje krwawienie.

GEMODERM – to wyjątkowe certyfikowany lek gmo

Gemoderm od hemoroidów: zapomnij o problemie na zawsze!

 • Nie zawiera GMO konservant
 • Nie zawiera szkodliwych środków konserwujących i barwników heart
 • No powoduje obciążenie serca formula
 • Opiera się na opatentowanej formuły synergicznej

Sposób stosowania

 • Przed użyciem, należy umyć ten obszar z ciepłą lub zimną wodą
 • Równomiernie rozpylić spray na chore miejsce
 • We wczesnych stadiach choroby, zastosować 1 raz dziennie aw ciężkich przypadkach – 2 razy dziennie.

Proktologi polecają ten spray GEMODERM Spray

“Gemoderm” – to skuteczny lek, które pomaga pozbyć się hemoroidów na wszystkich etapach jego rozwoju. Polecam go wszystkim moim pacjentom, cierpiącym na hemoroidy. Zaraz, po pierwszym zastosowaniu sprayu dla pacjentów, usunięto swędzenie, podrażnienie i ból w okolicy odbytu. Oczywiście, po zastosowaniu sprayu, hemoroidy u pacjentów znikają całkowicie. Nie należy uruchamiać swoją chorobę, bo hemoroidy – to bardzo niebezpieczna choroba, która może powodować poważne powikłania! Podejmuj działania, jak najszybciej.

O.W. Ilin, proktolog

Opinie klientów

Po urodzeniu, zaczęła ponosić na hemoroidy, dziecko jest już sześć miesięcy, a choroba nie trafiła. Próbowałam pozbyć się choroby metodami ludowymi, różne maści, świece, ale wynik pozostał praktycznie bez zmian – leki pomagały, ale na krótko. A niektóre maści wywoływały u mnie alergię. Byłem bardzo zdesperowaną. Ale ostatnio, koleżanka zalecała mi kupić spray od hemoroidów Gemoderm i po zastosowaniu tego sprayu, pozbyłem hemoroidy na zawsze. “Gemoderm” to naprawdę świetny lek, nie powoduje alergii i dość tani, polecam!

Katarzyna, 27 lat

Ten lek został nabyty przez zaleceniami farmaceuty w aptece, gdy inny lek nie był w sprzedaży, które zazwyczaj kupują, w czasie zaostrzenia hemoroidy. Jedną z głównych zalet, uważam formę produkcji – spray dla mnie zawsze było korzystne świec, jak działa bardziej miękkie i często pozwala ograniczyć się wyłącznie do stosowania zewnętrznego. W zasadzie, lekiem był zadowolony; po regularnym stosowaniu w ciągu tygodnia, miałem remisji, która trwa do dnia dzisiejszego. Cena leku jest średnia, a w rzeczywistości nie różnią się od cen na analogów. Ogólnie, cieszę się, że odkrył jeszcze jeden dobry środek.

Piotr, 58 lat

Uprawiam sporty siłowe wiele lat, prawie wszyscy koledzy od dawna cierpią na “delikatny problem”, ale w moim przypadku, złapał to zaledwie 39 lat. Natychmiast pojawiło się pytanie o zakończeniu kariery, od czego nie byłem bardzo zadowolony… Lekarz jednak powiedział, że problem nie jest tak istotny (jedna bryła, a wewnętrzna, bez stanu zapalnego) i poradził sprayu “Gemoderm” przeciw hemoroidy. I początkowo zareagował ostrożnie, ale po pierwsze użycie swędzenie zniknęło niemal natychmiast, a guz o połowę zmniejszył się po 3 dniach! Przez dwa tygodnie w ogóle zniknęł. Spray natychmiast usuwa świąd, co się podoba, a do treningów udało mi się wrócić natychmiast, po ustąpieniu symptomów. Teraz używam sprayu w celach profilaktycznych, ale na razie nawrotów nie było.

Andrzej, 39 lat

Jak zamówić Gemoderm?

 1. Wypełnij formularz zamówienia poniżej
 2. Poczekaj, aż operator zadzwoni
 3. Zapłać za przesyłkę przy odbiorze na poczcie lub kurierem

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: