Glycozal przeciw cukrzycy: zachowaj normalny poziom cukru we krwi

Glycozal przeciw cukrzycy: zachowaj normalny poziom cukru we krwi

W Glycozalu DZIESIĘĆ naturalnych składników pracuje razem, żeby utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi

 • Wspiera normalny poziom cukru we krwi przez 30 dni
 • Wspiera zdrową utratę nadwagi
 • Pobudza lepszą produkcję insuliny
 • Pomaga z cyrkulacją krwi, naczyniami krwionośnymi, wspiera pracę serca
ZAMÓWIĆ

GLYCOZAL POMOŻE CI:

 1. Utrzymać normalny poziom cukru we krwi
 2. Wspierać normalny poziom lipidów we krwi
 3. Zmniejszyć wzrost poziomu cukru we krwi po posiłku
 4. Wspierać lepszą produkcję insuliny
 5. Zmniejszyć wagę w zdrowy sposób
 6. Wspiera lepszą cyrkulację krwi, naczynia kr wionośne, wspiera pracę serca.
 7. Pomaga utrzymać zdrową energię

Glycozal przeciw cukrzycy: zachowaj normalny poziom cukru we krwi

ZAMÓWIĆ

KLUCZOWE SĄ NATURALNE SKŁADNIKI: NATURALNIE UNORMUJ POZIOM CUKRU LUB STOSUJ PREWENCYJNIE

Glycozal łączy 10 naturalnych starannie dobranych na podstawie 114 badań klinicznych i laboratoryjnych składników w najbardziej skoncentrowanych dostępnych naturalnie formach i odpowiednich dawkach w jednej łatwej do zażycia kapsułce.

 • EKSTRAKT Z CYNAMONU. Cynamon, popularna przyprawa, poprawia i reguluje poziom glukozy we krwi, zmniejsza poziom cukru i cholesterolu we krwi. 1g cynamonu dziennie zwiększa insulinowrażliwość i pomaga kontrolować cukrzycę typu II. Bogaty w przeciwutleniacze ma też przeciwzakrzepowe działanie.
 • EKSTRAKT Z OCTU JABŁKOWEGO. Bogaty w kwas jabłkowy kluczowy do zmniejszania poziomu cukru we krwi po posiłku, pomaga z nadwagą. Spożywany na noc, zmniejsza poziom glukozy na czczo rankiem i poprawia produkcję insuliny.
 • EKSTRAKT Z TAMARYNDOWCA MALABARSKIEGO. Dzięki aktywnemu skladnikowi HCA tamaryndowiec malabarski poprawia poziom cholersterolu i metabolizm glukozy. Zmniejsza poziom krwi na czczo i po posiłku.
 • EKSTRAKT Z PRZEPĘKLI OGÓRKOWATEJ. Zmniejsza zagęszczenie glukozy we krwi i obniża apetyt. Bogaty w witaminy i minerały ma właściwości antydiabetyczne.
 • EKSTRAKT Z LIŚCI OLIWKI. Odpowiedź natury w walce z cukrzycą. Wspiera odpowiednie poziomy cukru i insuliny we krwi. Pomaga w produkcji komórek beta w trzustce i zwiększa insulijnowrażliwość.
 • TRYPTOFAN. Bardzo ważny dla zwiększenia kosztu energetycznego glukozy, przydatny w walce z cukrzycą typu II. Powstrzymuje wzrost glukozy we krwi i kontroluje wydzielanie się insuliny.
 • JÓD. Pomaga z odpowiednim przetwarzaniem glukozy i stabilizuje rytm serca, zmniejszając cholesterol i ciśnienie krwi. Jód jest jest znany z możliwości rozcieńczania krwi.
 • CHROM. Składnik orzechów i ryb. Reguluje poziom cukru we krwi. Zmniejsza poziom insuliny i poprawia metabolizm cukru. Kontroluje cholesterol i poziom trójglicerydów.
 • CYNK. Niezbędny do produkcji insuliny w komórkach beta trzustki. Jest przeciwutelniaczem, dzięki czemu może być przydatny w chronieniu osób z cukrzycą typu II przed chorobami serca.
 • WITAMINY B1, B2, B6, B12. Witamina B1 odpowiada za rozkład węglowodanów i kswasów tłuszczowych, wpływajac na poziom energii. B2 pomaga rozkładać węglowodany, proteiny i tłuszcze, produkując energię; B6 jest ważna ze względu na metabolizm białek; B12 pomaga utrzymać zdrowe komórki czerwone i naszynia krwionośne.

JAKIE SĄ TRZY KLUCZE DO NORMALNEGO POZIOMU CUKRU WE KRWI?

Glycozal wspiera 3 kluczowe działania, żeby utrzymać w normie poziom cukru we krwi i serce w zdrowiu:

GLYCOZAL POMAGA ZMNIEJSZYĆ WCHŁANIANIE GLUKOZY W JELITACH. Twoje jelita zmieniają cukry i węglowodany w glukozę. Kiedy konsumujesz zbyt wiele cukrów i wędlowodanów, trudniej jest utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi. Zmniejszając wchłanianie glukozy w jelitach, wspierasz zdrowy poziom cukru we krwi.

GLYCOZAL POMAGA ZMNIEJSZYĆ PRODUKCJĘ GLUKOZY W WĄTROBIE. Nasz wątroba produkuje glukozę wewnętrznie, proces kontroluje grupa hormonów i enzymów. Kiedy się starzejemy – albo podupadamy na zdrowiu – komunikacja i balans między tymi hormonami i enzymami może zostać zniszczony, w wyniku czego wątroba zacznie produkować więcej glukozy niż to konieczne.

GLYCOZAL POMAGA ZWIĘKSZYĆ PRZYSWAJALNOŚĆ GLUKOZY W KOMÓRKACH. W odpowiedzi na podwyższony poziom cukru we krwi po posiłku lub przekąsce twoje ciało wypuszcza do krwi insulinę, hormon tworzony przez trzustkę. Insulina daje sygnał komórkom, żeby przyswajały glukozę z krwi i wykorzystały ją jako energię. Kiedy komórki są wrażliwe na insulinę, poziom przyswajania glukozy zostaje w normie i przyczynia się do zdrowego poziomu cukru we krwi.

Glycozal przeciw cukrzycy: zachowaj normalny poziom cukru we krwi

WAŻNE FAKTY O GLYCOZALU

Po zainwestowaniu znaczących środków czasowych i ludzkich w badania kliniczne na prestiżowym niemieckim uniwersytecie i w centrum medycznym – w końcu powstała formuła, która działa. Przełomowy produkt, zwany jako ‘Glycozal’ jest na rynku od ponad pięciu lat i w tym czasie pomógł tysiącom.

Glycozal łaczy w sobie 13 naturalnych składników w najbardziej skoncentrowanej dostępnej w naturze formie, wybranych na podstawie 135 badań klinicznych i laboratoryjnych. Naturalne składniki zostały zamknięte w jednej latwej do zażycia kapsułce.

Ta formuła jest tak skuteczna, że w 2008 r. opublikowano wyniki badań klicznych, które pokazują, że jeden ze składników daje spektakularne efekty:

 • Wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru we krwi
 • Wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu holesterolu we krwi

Często nadwaga idzie w parze z otyłością, ponieważ mogą mieć tę samą przyczynę – ‘niewrażliwość na insulinę’. Wspierając 3 kluczowe działania nie tylko wspierasz normalizację poziomu cukru we krwi, ale także utratę wagi, co może jeszcze lepiej poprawić poziom cukru.

Na przykład badania kliczniczne opublikowane w 2012 r. wskazały na to, że ludzie, którzy używali kluczowego składnika Glycozalu po 12 tygodniach znacząco stracili na wadzę i poprawili poziom cukru we krwi!

Tylko Glycozal wspiera wszystkie 3 kluczowe działania, czyniąc z niego produkt nr 1 do kontroli poziomu cukru we krwi.

POZNAJ LUDZI, KTÓRZY SKORZYSTALI Z GLYCOZALU, I PRZECZYTAJ ICH NIESAMOWITE HISTORIE

Korzystam z Glycozalu od 3 tygodni i jestem zachwycona. Mimo że zaczęłam go brac niedawo… jak na tak krótki czas żadnych efeków ubocznych. Glycozal zmniejszył mój poziom cukru we krwi do stabilnych 95. Dziękuję!

 Maria, Kraków

Zamówiłam Glycozal i WOW. To działa! Moje wyniki to średnio 100-120! Ten produkt jest niesamowity. Szczerze go polecam!

Joanna, Szczytno

Branie Glycozalu sprawiło, że zacząłem bardziej uważać na to, co jem i ile się ruszam. Masa ciała spadła o 45 kg w ciągu półtora roku. W efekcie mam więcej energii. Bardzo się cieszę i mam zamiary utrzymać nawyk dobrego odrzywiania się i ćwiczeń no i brania Glycozalu

Tomasz Łódź

Znalazłam Glycozal w internecie i zdecydowałam się go spróbować. Polecam go każdemu. Schudłam 42 kg, utrzymałam dobry cukier we krwi i nie mam żadnych efektów ubocznych.

Zuzka, Kazimierz

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: