Goji Cream przeciw zmarszczkom: odejmij sobie 10 lat w 14 dni, teraz to możliwe!

Goji Cream przeciw zmarszczkom: odejmij sobie 10 lat w 14 dni, teraz to możliwe!

 • Zawiera filtry UV, oraz składniki aktywne, które regenerują komórki skóry.
 • Chroni przed nawrotem zmarszczek, wzbogacając skórę twarzy i szyi o liczne witaminy, minerały i aminokwasy.
 • Aktywuje produkcję naturalnego kolagenu w głębszych warstwach skóry, z Goji cream skóra odzyska elastyczność i młodość w rekordowo krótkim czasie.
ZAMÓWIĆ

JAGODY GOJI ZAWIERAJĄ

 1. 20 najbardziej wartościowych aminokwasów
 2. witaminę C (500 razy więcej niż pomarańcza)
 3. witaminę E
 4. żelazo (15 razy więcej niż jabłko)
 5. witaminy z grupy B
 6. betainę

Goji Cream przeciw zmarszczkom: odejmij sobie 10 lat w 14 dni, teraz to możliwe!

ZAMÓWIĆ

SKUTECZNOŚĆ GOJI CREAM

Badania kliniczne dowiodły, że Goji cream zatrzymuje procesy starzenia komórek i reguluję ich działanie.

Duża dawka witamin i minerałów oraz biotyna tworzą mocne cząsteczki, które wnikają do głębokich warstw skór, dzięki czemu Goji Cream jest maksymalnie skuteczny.

Aminokwasy zawarte w jagodach Goji wykazują bardzo silne działanie przeciwutleniające, dzięki czemu krem działa przez 24 godziny na dobę. Aminokwasy działają jak gąbka, zapobiegając utracie substancji nawilżających przez skórę i zapewniając głębokie nawilżenie i rekordową redukcję zmarszczek.

JAK STOSOWAĆ

 • KROK 1. Delikatnie oczyść skórę twarzy z makijażu i zanieczyszczeń mleczkiem, lub tonikiem.
 • KROK 2. Nałóż krem, wmasowując go okrężnymi ruchami, omijając okolicę oczu.
 • KROK 3. Natychmiastowe wygładzenie i nawilżenie Twojej skóry. Ten krem aktywnie działa przez 24 godziny od aplikacji!

Goji Cream przeciw zmarszczkom: odejmij sobie 10 lat w 14 dni, teraz to możliwe!

KORZYŚCI Z JAGÓD

Wbrew twierdzeniom sprzedawców, suszone jagody praktycznie nie zawierają witaminy C. Aby osiągnąć taką ilość antyoksydantów jaka zawarta jest w jednym czerwonym jabłku musimy zjeść prawie kilogram jagód, podczas gdy świeże jagody zawierają 500 razy więcej witaminy C niż pomarańcze.

OPINIA EKSPERTA

Podczas tworzenia naszych produktów do pielęgnacji twarzy kładziemy nacisk na naturalne składniki. Firma Hendel użyła innowacyjnych metod, aby stworzyć popularną linię do pielęgnacji twarzy.

Nasze kosmetyki przechodzą przez skrupulatne testy dermatologiczne i kliniczne. Badania potwierdziły, że Goji cream jest naprawdę skuteczny w walce ze zmarszczkami i w odmładzaniu skóry.

 • 97 na 100 ludzi wyraziło zadowolenie z widocznych efektów już po pierwszym użyciu.
 • 93% małych i ledwo widocznych zmarszczek znika po 10 dniach.

Jan Malczewski, Główny Specjalista od produktów do pielęgnacji skóry, Hendel

KOMENTARZE

Jestem zwolennikiem Chińskiej medycyny i zazwyczaj próbuję kupować chińskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy, przez 5000 lat z pewnością nauczyli się jak dobrze chronić piękno. Mam 50 lat i niedawno zauważyłam, ze skóra mojej twarzy straciła swoją napiętość i elastyczność. Zauważyłam głębokie zmarszczki i kurze łapki wokół oczu. Moja kosmetyczka poleciła mi Goji Cream, powiedziała, że to innowacyjny produkt, który wykorzystuje zdobycze chińskiej medycyny i zawiera jagody goji. Po nakładaniu przez dwa tygodnie, moja skóra wygładziła się, zmarszczki są płytsze, używam codziennie.

Uwielbiam nowości, nie mogłam więc nie wykorzystać takiej nowinki jak Goji Cream, – innowacyjny środek przeciwstarzeniowy. Mam prawie 60 lat i moja twarz wygląda całkiem nieźle, ale tylko dlatego, że nią dbam. Co mogę powiedzieć, konsystencja kremu jest przyjemnie lekka, nie klei się, szybko się wchłania i wygładza zmarszczki, jak gorące żelazko, działa raczej szybko, efekty stają się widoczne po kilku tygodniach. Do mojej skóry pasuje idealnie

Polecam Goji Cream z całą stanowczością, wszystkim kobietom, w każdym wieku, to naprawdę działa. Goji to interesujący produkt, te jagody zawierają coś z magii. Nie mam wątpliwości, że dadzą radę zmarszczkom. Mama mojej uczennicy dała mi to w prezencie. Ludzie wręczają mi różne podarunki, ale nigdy nie widziałam jeszcze czegoś podobnego – skra błyskawicznie odzyskała właściwe napięcie i kurze łapki raz zmarszczki mimiczne zaczęły znikać. Używałam tego dwa tygodnie a rezultaty są doskonale widoczne. Myślę, że zwalczyłby nawet głębokie zmarszczki.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: