Hallu Forte profesjonalny aparat korekcyjny: еfekt już po 1 miesiącu!

Hallu Forte profesjonalny aparat korekcyjny: еfekt już po 1 miesiącu!

Profesjonalny aparat korekcyjny Hallu Forte efekt już po 1 miesiącu!

 1. haluks znika po 30 dniach
 2. łatwość i wygoda stosowania
 3. koniec bólu i obrzęku
 4. bez ingerencji chirurgicznej
 5. udowodniona skuteczność

Haluksy to problem zarówno estetyczny, jak i zdrowotny. Deformacja stopy nie tylko ogranicza wybór obuwia i stanowi źródło kompleksów, ale także w niektórych przypadkach boleśnie utrudnia poruszanie się.

Co powoduje haluksy?

Hallu Forte profesjonalny aparat korekcyjny: еfekt już po 1 miesiącu!

 • Wysokie obcasy Zwiększony nacisk doprowadza do przesunięcia się dużego palca, w efekcie czego kość ulega deformacji.
 • Buty z ciasnym noskiem Mocno ściśnięte palce przyzwyczajają się do takiego ułożenia. Mięśnie zaczynają się kurczyć i ulegają coraz większemu napięciu.
 • Stojąca praca Mięśnie skazane na długi nacisk utrwalają nawyk napięcia, które pogłębia problem haluksa.
 • Nadwaga Im większa masa ciała, tym większy nacisk na stopy. Tym samym mięśnie ulegają przeforsowaniu i nadmiernemu napięciu.
 • Płaskostopie Stopa ulega nieprawidłowemu obciążeniu, przez co palce u nóg uciekają do środka.
 • Geny Skłonność do haluksów często ma podłoże genetyczne – jeśli problem występuje w rodzinie, zaczyna doskwierać szybciej niż się tego spodziewamy.

Jak działa Hallu Forte?

Hallu Forte profesjonalny aparat korekcyjny: еfekt już po 1 miesiącu!

Hallu Forte to innowacyjny sposób na redukcję palucha koślawego. Dzięki elastycznej konstrukcji, idealnie dopasowuje się do stopy. Stymuluje prawidłowe funkcjonowanie mięśni stopy nocą, gdy ciało działa automatycznie – poza naszą świadomością. Tym samym wytwarza nawyk zdrowego napięcia mięśni i ustawienia palucha.

 • Usztywnia palec w odpowiedniej pozycji Cofa deformację palucha.
 • Eliminuje ból i dyskomfort Zmniejsza się nacisk na przednią część stopy, dzięki czemu zapewnia komfort poruszania się.
 • Nie wywołuje reakcji alergicznych Materiał, z którego wykonany jest Hallu Forte jest hipoalergiczny i bezpieczny dla zdrowia.

Hallu Forte to:

  • natychmiastowe zmniejszenie bólu
  • pozbycie się odcisków i otarć naskórka
  • redukcja płaskostopia poprzecznego
  • wzmocnienie stawu palucha
  • całkowite pozbycie się haluksa w 30 dni!

Opinia eksperta

Sprawdziłem wiele metod zwalczania haluksów, ale tylko Hallu Forte pozwala pokonać prawdziwą przyczynę haluksów. Nie tylko umożliwia trwałe przywrócenie właściwego ustawienia palców stopy, ale też likwiduje ból i wzmocnia staw w stopie (uniemożliwiając odrastanie haluksów w przyszłości). Polecam ten aparat korekcyjny moim podopiecznym. Wszyscy są zachwyceni szybkością, z jaką pozbywają się haluksa i związanego z nim dyskomfortu

prof. Adam Droszyński specjalista podologii

Opinie klientów

Stało się – w wieku 48 lat zaczęłam cierpieć na koślawy paluch. Nic przyjemnego, a żadne okłady, ćwiczenia ani porady nie pomagały. Dopiero urządzenie Hallu Forte wyprostowało mi palce i tak naprawdę „naprawiło” mi stopę.

Marzena Bartosik, 52 lata, Gliwice

Popełniłabym błąd życia, gdybym nie posłuchała się znajomej fizjoterapeutki, która mi to doradziła. Ten korektor nie tylko zlikwidował ból i wzmocnił mi stawy, ale dał ładne i proste palce u stóp. Koniec ze wstydem i bólem.

Barbara Zaliwska, 34 lata, Gdynia

Moja pasją jest pływanie. No ale jak tu pokazać się na basenie z krzywymi i opuchniętymi stopami? Na szczęście trafiłam na Hallu Forte, a po miesiącu noszenia korektora czuję się na basenie jak ryba w wodzie!

Maria Grzeszczyk, 43 lata, Przemyśl

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: