HEAR COMPLEX dla słuchu: skuteczny sposób na przywrócenie słuchu

HEAR COMPLEX dla słuchu: skuteczny sposób na przywrócenie słuchu

CAŁKOWICIE PRZYWRACA SŁUCH W 2 TYGODNIE

 • EFEKT WIDOCZNY JUŻ PO PIERWSZYM UŻYCIU
 • ELIMINUJE BÓL W USZACH
 • ZAPOBIEGA INFEKCJOM USZU
 1. PROBLEMY ZE SŁUCHEM?
 2. PRZESZKADZA CI CIĄGŁY SZUM W USZACH?
 3. DOKUCZAJĄ ZAWROTY GŁOWY?
 4. MIEWASZ MDŁOŚCI?

PROBLEM JEST BARDZO POWAŻNY!

ZAMÓWIĆ

HEAR COMPLEX dla słuchu: skuteczny sposób na przywrócenie słuchu

JEŚLI NIE PODEJMIESZ ŻADNYCH DZIAŁAŃ, MOŻESZ CAŁKOWICIE OGŁUCHNĄĆ

Ponad 5% światowej populacji – czyli 466 milionów ludzi (432 miliony dorosłych i 34 miliony dzieci) – cierpi na ubytek słuchu. Szacuje się, że do 2050 roku ponad 900 milionów ludzi będzie zmagać się z tym upośledzeniem. Upośledzenie słuchu jest definiowane jako utrata słuchu w uchu lepiej słyszącym przekraczająca 40 dB u dorosłych i 30 dB u dzieci. Około jedna na trzy osoby w wieku powyżej 65 lat cierpi na upośledzenie słuchu. Może ono rozwinąć się w jednym lub obu uszach, powodując trudności w słyszeniu języka mówionego lub głośnych dźwięków. Pojęcie „upośledzenia słuchu” odnosi się do osób z ubytkiem słuchu w stopniu od lekkiego do ciężkiego. Głusi ludzie na ogół cierpią na głęboki ubytek słuchu – słyszą bardzo słabo lub wcale.

ZAMÓWIĆ

UNIKALNA FORMUŁA HEAR COMPLEX

 • Ekstrakt z liści Ginkgo Biloba. Wzmacnia mikrokrążenie krwi w narządach słuchu
 • Ekstrakt z korzenia Rhodiola. Chroni przed stresem oksydacyjnym i działa przeciwzapalnie
 • Siarczan magnezu. Działa uspokajająco na ośrodkowy układ nerwowy
 • Witamina B6. Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie centralnego i obwodowego układu nerwowego
 • Witamina А. Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego organizmu

SPOSÓB UŻYCIA: 1 KAPSUŁKA 2 RAZY DZIENNIE

EKSPERCI POLECAJĄ HEAR COMPLEX

HEAR COMPLEX dla słuchu: skuteczny sposób na przywrócenie słuchu

Według WHO do 2050 roku ponad 900 milionów ludzi będzie mieć problemy ze słuchem. Upośledzenie słuchu może rozwinąć się z przyczyn genetycznych, powikłań podczas porodu, niektórych chorób zakaźnych, przewlekłych infekcji ucha, stosowania niektórych leków, nadmiernego hałasu, czy starzenia się.

Na szczęście wczesne rozpoznanie problemów ze słuchem daje ludziom przewagę w walce z chorobą. Zastosowanie «HEAR COMPLEX» nie tylko zatrzymuje rozwój upośledzenia słuchu, a jest też w stanie całkowicie przezwyciężyć chorobę bez interwencji chirurgicznej.

Michał Rutkowski, otolaryngolog, lekarz najwyższej kategorii, doktor nauk medycznych, 35 lat doświadczenia

OPINIE KLIENTÓW

Kilka lat temu zauważyłem, że mój słuch się pogorszył. Rozmawianie o tym było bardzo krępujące, ponieważ utratę słuchu odebrałem jako kolejną oznakę starzenia się. Próbowałem to ukryć i jakoś nauczyć się z tym żyć. Jednak rodzina zauważyła, że albo nie odpowiadam na pytania, albo często pytam ponownie. Namówili mnie na wizytę u lekarza. Bardzo się bałem, że będę musiał kupić drogi aparat słuchowy lub pójść pod nóż. Nic z tych rzeczy, lekarz polecił mi HEAR COMPLEX. Dosłownie po miesiącu stosowania wszystko wróciło do normy. Czasami wydaje się, że słyszę jeszcze lepiej niż wcześniej.

Stefan, 53 l

Pracuję jako ślusarz w fabryce od 24 lat. Ciągły hałas zaszkodził moim uszom. Pewnego dnia zauważyłem, że prawie nie słyszę telewizora przy takiej głośności, z jaką spokojnie ogląda go moja żona. Bardzo się przestraszyłem. Nie chciałem umrzeć jak mój dziadek: samotny staruszek, całkowicie odcięty od świata z powodu głuchoty. Zwróciłem się do laryngologa. Powiedział, że gdybym poczekał trochę dłużej, nie byłby w stanie mi pomóc. Zaproponował mi tabletki HEAR COMPLEX. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy znowu zacząłem wszystko słyszeć. To było tak, jakbym wypłynął spod wody! Teraz uważniej obserwuję swój stan zdrowia.

Piotr, 44 l

Mój słuch pogorszył się dramatycznie w wyniku zapalenia opon mózgowych. Sama choroba jest bardzo poważna. Cieszyłam się, że wreszcie wyzdrowiałam. Jednak moja radość była krótka. Zdałam sobie sprawę, że prawie nic nie słyszę. Już myślałam, że tak zostanie. Wydałam ogromne pieniądze na drogi aparat słuchowy, ale nie chciałam go nosić. Wyglądałam w nim jak babcia. Postanowiłam więc poszukać alternatywy. Natknąłam się w Internecie na HEAR COMPLEX i postanowiłam spróbować. Dosłownie po kilku tygodniach poczułam się znacznie lepiej. Półtora miesiąca później znowu wszystko słyszałam! Ciężko opisać to słowami. Znowu poczułam się szczęśliwa!

Kasia, 27 l

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: