HeartTonus od nadciśnienia tętniczego: skuteczne rozwiązanie problemów układu sercowo-naczyniowego!

HeartTonus od nadciśnienia tętniczego: skuteczne rozwiązanie problemów układu sercowo-naczyniowego!

Czy wieczorem twoje nogi są spuchnięte, stopy opuchnięte, a na kostkach masz odciśnięte ślady? To oznaki obrzęku żylnego – otaczający płyn przedostaje się przez osłabione i zatkane naczynia krwionośne. Obrzękowi towarzyszy ból mięśni i skurcze – które są skutkiem zaburzeń przepływu krwi. Każdy wie, że udar i zawał serca to skutki zatykania żył przez cholesterol.

 

To choroby układu krążenia. Jednakże niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że to jedynie czubek góry lodowej. „Zatkane żyły“ powodują 9 na 10 przewlekłych chorób, które uważa się za nieuleczalne. Masz bóle głowy i wahania ciśnienia krwi. Odczuwasz ból stawów, które strzelają, ledwo jesteś w stanie odgiąć szyję, czy pochylić się. Wieczorem masz obrzęknięte nogi, a rano opuchniętą twarz.

 

W uszach ci dzwoni. Twoje palce zdają się odrętwiałe, a ręce i stopy są zimne. Pogorszył ci się wzrok. Pamięć funkcjonuje coraz gorzej. Nie masz już na nic sił. Wiele osób mówi, że to właśnie oznacza, że człowiek się starzeje. Ale to nie prawda.

ZAMÓWIĆ

Co sądzicie o tej liczbie?

HeartTonus od nadciśnienia tętniczego: skuteczne rozwiązanie problemów układu sercowo-naczyniowego!

Naczynia krwionośne nie są jedynie rureczkami, którymi płynie krew. To wyjątkowy i skomplikowany organ, a każde zaburzenie w ich funkcjonowaniu wywołuje choroby.

 • Zatkane żyły na stopach – żylaki, obrzęk, uczucie ciężkości, uczucie zimna w nogach lub wręcz przeciwnie – silne uczucie pieczenia w stopach. Popękane pięty. Zaburzenia krążenia krwi – brak ochrony przed bakteriami, pojawia się grzybica. Paznokcie stają się grubsze i wrastają w skórę.
 • Blokują się naczynia, które dostarczają krew do wątroby – stłuszczenie wątroby. Po spożyciu tłustych potraw, odczuwasz gorzki smak w ustach.
 • Naczynia krwionośne w stawach stają się osłabione i zablokowane – chrząstka wysycha. Pojawia się ból stawów, osteochondroza, przepuklina.
 • Naczynia jelit tracą elastyczność – pojawiają się hemoroidy.
 • Naczynia oczu – pogarsza się wzrok. Rozwija się zaćma. Uważamy, że czerwone oczy pojawiają się w wyniku przemęczenia, lecz w rzeczywistości jest to mikro krwotok, będący efektem uszkodzenia mniejszych naczyń włosowatych w gałkach ocznych.
 • Zaburzenia krążenia w mózgu – zawroty głowy, szum w uszach i utrata pamięci. Czy kiedykolwiek zdarzyło wam się iść do kuchni i zapomnieć, po co tam poszliście? Albo nie mogliście przypominać sobie jakiegoś słowa? To objawy pogorszenia stanu naczyń krwionośnych w mózgu.

4 choroby wywoływane przez zatkane naczynia krwionośne

 • Nadciśnienie Niestabilne lub podwyższone ciśnienie krwi, które trzeba obniżać za pomocą leków. Główny objaw. Czy zdiagnozowano u ciebie nadciśnienie? Naczynia krwionośne czekają na oczyszczenie!
 • Żylaki Brzydkie i opuchnięte żyły na nogach, uczucie ciężkości i ból, obrzęk. Osad cholesterolu i zakrzepy blokujące zastawki żylne. Stopniowo pojawiają się pajączki, które z czasem przekształcają się w siateczkę żył. W ten sposób rozwijają się żylaki.
 • Hemoroidy Blokowanie naczyń krwionośnych w odbytnicy powoduje stan zapalny guzków krwawniczych. A osad w naczyniach, które dostarczają krew, przyczynia się do powstawania szczelin odbytu.
 • Osteochondroza Kiepskie krążenie w chrząstkach. Chrząstki sztywnieją i ścierają się, a przy tym nie mają czasu na regenerację. Nie odbudowują się, lecz wysuszają. Tracą właściwości amortyzujące. Sole nie są wypłukiwane i gromadzą się w niekontrolowany sposób.
ZAMÓWIĆ

7 ukrytych objawów

HeartTonus od nadciśnienia tętniczego: skuteczne rozwiązanie problemów układu sercowo-naczyniowego!

 • Obrzęk Zatkane naczynia nie pompują płynów. Wieczorem stopy są spuchnięte, a skarpetki pozostawiają głębokie ślady odciśnięte na kostkach. Opuchnięta twarz, worki pod oczami. Nie możesz zdjąć pierścionków z palców. Wzdęty brzuch wskazuje na opuchliznę organów wewnętrznych.
 • Szumy uszne Mogą to być delikatne dźwięki lub donośne wycie, które nie pozawala się na niczym skupić. Pojawiają się w wyniku podwyższonego ciśnienia w naczyniach krwionośnych mózgu, które uciskają błonę bębenkową.
 • Zawroty głowy Uczucie podobne do stanu upojenia alkoholowego, nagłe ataki zawrotów głowy sugerują, że układ przedsionkowy głoduje. Często dochodzi do uszkodzenia słuchu.
 • Bezsenność Odczuwasz senność i brak ci energii, ale nie możesz zasnąć przed północą? Dzieje się tak, dlatego że przysadka mózgowa nie otrzymuje wystarczającej ilości składników odżywczych. W tym przypadku chodzi o produkcję melatoniny – hormonu snu.
 • Spadek energii Czujesz, że brakuje ci sił. Nie masz na nic ochoty. Chcesz tylko leżeć w łóżku i jeść. Dzieje się tak, gdy organizm przechodzi w tryb oszczędzania energii. Zatkane naczynia krwionośne powodują, że składniki odżywcze, których potrzebują organy nie docierają we właściwe miejsce, dlatego organizm ogranicza aktywność do minimum, by nie doszło do zgonu.
 • Zaburzenia widzenia Mroczki przed oczami, plamy, rozmazany obraz – to objawy zaburzenia ocznych naczyń krwionośnych.
 • Ból stawów Bóle stawów przy zmianie pogody. Rano zamiast budzić się z radością i w pełni sił, czujesz się, jakby dopadł cię częściowy paraliż, bolą cię wszystkie kości. Potrzebujesz czasu, żeby wyzbyć się uczucia odrętwienia. Dzieje się tak, ponieważ maź stawowa traci swoje właściwości.

Czego użyć, by oczyścić naczynia krwionośne z cholesterolu, zakrzepów i osadu?

Niestety tak funkcjonuje system medyczny w Polsce. Doskonale rozumiem niechęć pacjentów do konsultacji z lekarzem. Ale Renata poradzi sobie sama. Mogę wskazać tylko jeden produkt, który pozwala bezpiecznie oczyścić naczynia krwionośne – to nutraceutyk HeartTonus.

HeartTonus przedłuża życie o 11-17 lat, dodaje energii i przynosi ulgę, pozbywasz się problemów, a przy tym środek ten nie odbiera ci ostatnich sił, jakie jeszcze pozostały. Jest bezpieczny, ponieważ ma formę herbatki ziołowej, wymienia się go na drugim miejscu po chirurgicznym oczyszczaniu naczyń krwionośnych. Jednakże w przeciwieństwie do metod, w których korzysta się ze skalpela, nie powoduje komplikacji i efektów ubocznych.

Leczenie zapewnia oczyszczenie naczyń krwionośnych. Od dużych tętnic po małe i kruche naczynia włosowate. HeartTonus to połączenie wyciągów roślinnych, które w kontakcie z wodą aktywują żywe molekuły. One starannie oczyszczą naczynia krwionośne z cholesterolu, zakrzepów – skrzepów krwi – umiejscowionych na ściankach, osadu wapnia i pozostałości leków. Czyli wszystkich elementów, które blokują krążenie. Zanieczyszczenia zgromadzone na przestrzeni lat, które zatruwały ci życie, są wypłukiwane przez HeartTonus w ciągu zaledwie 1,5-2 miesięcy leczenia.

Efekt motyla

HeartTonus od nadciśnienia tętniczego: skuteczne rozwiązanie problemów układu sercowo-naczyniowego!

HeartTonus jest niczym machnięcie skrzydeł motyla, które wywołuje reakcję łańcuchową naszpikowaną niesamowitymi zdarzeniami. Począwszy od usunięcia osadów z naczyń krwionośnych, które gromadziły się przez dziesięciolecia, HeartTonus krok po kroku uruchamia reakcję łańcuchową, prowadzącą do przywrócenia organizmowi zdrowia.

1 miesiąc leczenia HeartTonusiem to jakby narodzić się na nowo.

 1. Łatwa pobudka Budzisz się rano i bez trudu wstajesz z łóżka. Nie musisz czekać, aż odrętwienie zniknie z nóg, pleców i szyi. Od samego rana organizm tryska energią, ponieważ naczynia krwionośne są w pełni oczyszczone, a organy otrzymały składniki odżywcze i odpoczęły w ciągu nocy. Do różnych części ciała dotarła odpowiednia ilość krwi, dostarczając im energii na nowy dzień.
 2. Smaczne śniadanie Jesz kromkę chleba z masłem na śniadanie, jajecznicę, a wątroba i żołądek dobrze je znoszą. Nigdy nie czujesz gorzkiego smaku w ustach ani ostrego bólu w żołądku. HeartTonus oczyścił naczynia krwionośne, które odżywiają żołądek i teraz mógłby strawić nawet gwóźdź.
 3. Silny jak koń Gdy wychodzisz z domu, nie musisz martwić się o swoje stopy – dadzą sobie radę, nawet jeśli będziesz chodzić przez cały dzień, nie zmęczą się i nie spuchną. Buty i skarpety nie odciskają się na twoich stopach.
 4. Oaza spokoju Czujesz spokój, pełny relaks. Uporczywy ból i rozmyta świadomość, które nie pozwalały ci się skupić, zniknęły. Gdy nie czujesz bólu, to, co cię otacza, dźwięki i zapachy, odczuwasz bardziej intensywnie.
 5. Werwa godna pozazdroszczenia Nawet po ciężkim dniu pracy wracasz do domu i masz jasny umysł. Mózg działa z precyzją zegarka szwajcarskiego, w ogóle nie odczuwasz zmęczenia.
 6. Dobroczynny sen Zasypiasz, jak tylko położysz się do łóżka. Nie tak jak dawniej, gdy przewracanie się z boku na bok trwało pół nocy, a sen nie przychodził. Teraz to proste – chcesz zasnąć, a ciało reaguje natychmiast.

Warunki zakupu HeartTonus w ramach programu:

 • Zamów HeartTonus do użytku osobistego Klient i odbiorca muszą być tą samą osobą. To zabezpieczenie konieczne do walki z pośrednikami, którzy próbują zakupić duże partie HeartTonus i sprzedawać lek po wyższej cenie.
 • Złóż zamówienie, korzystając z oficjalnego formularza programu Skorzystanie z oficjalnego formularza programu gwarantuje, że produkt będzie można zakupić po cenie producenta oraz chroni cię przed pośrednikami

Opinie

Piotr Waliszewki

Brałem to w zeszłym roku i leczenie kosztowało niemal 300 zł, kiedy HeartTonus dostępny był w aptekach. Szczerze mówiąc, nie żałuję! Nawet jeśli lek był drogi, to w tym samym roku tyle samo zaoszczędziliśmy na innych lekach. I czuję się dobrze, także pieniądze nie mają tu znaczenia. W wieku 52 lat czułem się jak staruszek. Zawsze miałem pod ręką tabletki i nie sądziłem, że dożyję do emerytury. Czułem, że głowa mi pęka i często myślałem, że lepiej by było, gdybym umarł… Ale ten środek sprawił, że w ciągu 2 miesięcy zapomniałem o nadciśnieniu, czuję się jak młody i zdrowy MĘŻCZYZNA (mam nadzieję, że wiecie, co mam na myśli)! Dlatego warto kupić ten lek nawet po regularnej cenie, nie pożałujecie! Czuję, że HeartTonus zostanie zakazany w niedalekiej przyszłości, bo pozbawił zysku zbyt wiele firm.

Beata

HeartTonus to NAJLEPSZY PRODUKT. Najpierw brałam adelfan, a potem erinit. Wiem, że te leki są przereklamowane. Ale nie chciałam chodzić po lekarzach i sądziłam, że mój problem nie jest poważny. Brałam je od czasu do czasu, kiedy ciśnienie mi skakało i bolało mnie w klatce piersiowej. Ale po jakimś czasie przestały działać. Konsultowałam się z lekarzem, a on polecił mi HeartTonus (był młodym specjalistą, jednym z tych osób, które uważają, że medycyna jest po to, żeby pomagać ludziom, a nie zdzierać z nich pieniądze!). HeartTonus pomógł mi od razu, już pierwszego dnia – ciśnienie krwi spadło natychmiast, ale dalej go stosowałam, jak zalecił lekarz. W ciągu 3 tygodni całkowicie zapomniałam o nadciśnieniu. Wyleczyłam żylaki, które prześladowały mnie od 10 lat! Miałam też problemy natury ginekologicznej, ale i one zostały rozwiązane. Czuję się doskonale, jak młoda dziewczyna!

Katarzyna Małkowska

Ostatnio moja mama czuła, że drętwieją jej palce, a przyjaciółka, lekarka, poleciła jej oczyścić żyły. Przepisała „statyny“, ale wyczytałam, że mogą powodować raka, więc nie chciałam ryzykować. Przypadkiem dowiedziałam się o HeartTonus . Natychmiast kupiłam ten HeartTonus i zapłaciłam 300 zł. Bardzo szybko dostrzegłam pozytywne efekty, już po kilku dniach. Mama nabrała kolorów, znacznie poprawił się stan jej włosów, paznokci i ogólny stan zdrowia. W ciągu 14 dni jej palce praktycznie przestały drętwieć. Półtora miesiąc później odrętwienie całkowicie zniknęło, a ciśnienie krwi wróciło do normy. Czuje się świetnie, ma więcej energii, poprawiła jej się pamięć i stawy już jej nie bolą, nawet gdy pogoda jest brzydka. Ten środek jest cudowny, gorąco polecam!

Iwona Barańska

Natychmiast kupiłam HeartTonus na nadciśnienie, bo codziennie bolała mnie głowa, nawet leki przeciwbólowe nie pomagały. Później dowiedziałam się, że źródłem bólu było nadciśnienie. Kolega z pracy polecił mi HeartTonus i udało mi się kupić go ze zniżką, super. W 2 miesiące byłam już inną osobą! Wtedy uświadomiłam sobie, że przedtem, zanim oczyściłam żyły, to właściwie nie było życie! Nie bolała mnie już głowa, żylaki zniknęły, A CO NAJWAŻNIEJSZE – schudłam 20 kg! Z 85 kg zeszłam do 65! To dzięki temu, że uregulowało się moje ciśnienie. Teraz mogę z czystym sumieniem polecić HeartTonus każdemu!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: