Hip&Knee Magnetic Belt do stawów: w 100% bezpieczna metoda na walkę z bólem pleców!

Hip&Knee Magnetic Belt do stawów: w 100% bezpieczna metoda na walkę z bólem pleców!

 • BEZOPERACYJNA
 • DAJĄCA WYMIERNE EFEKTY
 • OPARTA NA TRADYCJI MEDYCYNY CHIŃSKIE
 • METODA PRZYWRACAJĄCA WŁAŚCIWY PRZEPŁYW ENERGII WITALNEJ
 • PRZYCZYNIA SIĘ DO POZBYCIA SIĘ BÓLU PLECÓW I ODBUDOWY ZNISZCZONYCH STAWÓW
ZAMÓWIĆ

Jeśli masz już dość bólu pleców to zamów Hip&Knee Magnetic Belt!

Hip&Knee Magnetic Belt przeznaczony jest dla osób z każdą wadą układu ruchu: mających problemy z poruszaniem się artrozą stawów biodrowych, kolanowych oraz chronicznego bólu dolnego odcinka kręgosłupa, lumbago odczuwających przewlekły ból w tkankach kostnych i mięśniach.

Hip&Knee Magnetic Belt do stawów: w 100% bezpieczna metoda na walkę z bólem pleców!

ZAMÓWIĆ

Każdy wie, jaki to sygnał – ból

Choć definicja bólu wydaje się być prosta – nieprzyjemne, subiektywne doznanie czuciowe i emocjonalne powiązane z rzeczywistym lub potencjalnym uszkodzeniem tkanek, to jest on złożonym zjawiskiem fizjologicznym i ma ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie i jest wyzwaniem dla współczesnej medycyny.Ból to najczęściej występujący objaw w medycynie. Podczas ponad 80% wszystkich wizyt lekarskich mamy do czynienia z jakąś formą bólu. Czy wiesz, że chroniczny ból może doprowadzić nawet do stanów depresyjnych.

 

Współcześnie jednym z najczęściej występujących przypadłości człowieka są zespoły bólowe kręgosłupa. Śmiało można to schorzenie nazwać chorobą cywilizacyjną.

 1. Czy kiedykolwiek pojawiły się u Ciebie bóle kręgosłupa?
 2. Czy czujesz nacisk w dolnym odcinku pleców?
 3. Czy masz problem ze wstawaniem?
 4. Czy czujesz ból dyskogenny?
 5. Towarzyszy Ci ból stawów międzywyrostkowych?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś TAK na jedno z powyższych pytań, to czas powiedzieć PAS bólowi!

 • TAK – możesz pozbyć się bólu pleców
 • TAK – możesz uniknąć problemów z dyskiem
 • TAK – możesz działać na 100% możliwości

Hip&Knee Magnetic Belt do stawów: w 100% bezpieczna metoda na walkę z bólem pleców!

TAK WIEMY, ŻE MOŻESZ BYĆ SCEPTYCZNY, ALE…

Czy kiedykolwiek stosowałeś maści lub plastry na stłuczenia? Czy usztywniałeś kontuzjowaną rękę lub bolące miejsce bandażem elastycznym? Czy stosowałeś kompresy żelowe? A może stosowałeś opaski kompresyjne? A słyszałeś o plastrowaniu dynamicznym?

To wszystko służy walce z bólem. Stosowane jest przez sportowców, jak i wszystkich, których dotykają kontuzje. Do tego katalogu sposobów dołączamy po prostu nową metodę. Metodę sprawdzoną i skuteczną, opartą o magnetoterapie.

Magnetoterapia jest szeroko stosowana ortopedii, reumatologii czy nawet chorobach wewnętrznych. Terapia polem magnetycznym jest nie tylko bezpieczna, ale przede wszystkim przy wszelkiego rodzaju bólach kręgosłupa bardzo skuteczna. Unikalna technologia magnetotronowa stosowana w naszym pasie działa przeciwbólowo i regeneracyjnie.

PRZECZYTAJ OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Cierpiałam na ból pleców od 8 lat. Najgorsze to były poranki, bo czasem po prostu nie mogłam wstać z łóżka. Próbowałam wszystkiego – zabiegi, masaże, plastry i niewiele to działało, a środków przeciwbólowych już nie akceptował mój żołądek. Traciłam nadzieję, aż trafiłam na informację o Hip&Knee Magnetic Belt. To było jak strzał w dziesiątkę! To nie tak, że ból przeszedł jak za odjęciem ręki, ale regularne stosowanie spowodowało, że wstaję rano bez problemów i o bólu pleców już zapomniałam.

Agnieszka, lat 38

Przez ponad 30 lat byłem kierowcą ciężarówek. Całe życie pracowałem na siedząco i mój kręgosłup był w opłakanym stanie. Zainwestowałem w naprawdę drogie, specjalistyczne materace. A okazało się, że wystarczyło założyć Hip&Knee Magnetic Belt i przyznam szczerze, że już po paru dniach poczułem różnicę, a teraz to wręcz zapomniałem o bolących plecach. Mnie pomogło i nawet poleciłem swojemu koledze kierowcy żeby spróbował, bo po co się męczyć jak wystarczy założyć pas i po bólu.

Krzysztof, lat 53

Moim ulubionym zajęciem w wolnej chwili jest uprawa ogródka. Jednakże każde nawet najmniejsze prace były problemem, a ból był nie do zniesienia. Dzięki znajomej dowiedziałam się o istnieniu pasa magnetycznego. Wiedziałam, że ona też miała problemy z bólami stawów i kręgosłupa a teraz, a ona mi mówi, że odkąd nosi Hip&Knee Magnetic Belt to po prostu czuje się 20 lat młodziej. No więc spróbował i ja i żebyście widzieli moją działkę – pięknie wygląda i wszystko zrobiłam sam i to bez żadnego bólu.

Jadwiga, lat 45

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: