Hypertencion Forte na nadciśnienie: normalne ciśnienie krwi od pierwszego spożycia!

Hypertencion Forte na nadciśnienie: normalne ciśnienie krwi od pierwszego spożycia!

 • Normalizuje ciśnienie krwi w ciągu pierwszych 6 godzin dzięki zawartości bioflawonoidów.
 • Przywraca napięcie i elastyczność naczyń krwionośnych w ciągu jednego kursu.
 • Bezpieczny dla każdego wieku. Skuteczny w I, II i III stadium nadciśnienia tętniczego.
ZAMÓWIĆ

To naukowe odkrycie zapoczątkowało nową erę

Opracowanie tego profilaktycznego suplementu leczniczego zajęło brytyjskim naukowcom z National Centre for Phlebology 8 lat. Odkrycie Roku zostało nominowane do nagrody Geirdner Foundation International Award.
Wieloetapowe testy wykazały skuteczność suplementu, co zapewniło badaczom wszystkie niezbędne licencje, certyfikaty jakości i wsparcie rządowe.

Hypertencion Forte eliminuje 5 głównych przyczyn nadciśnienia tętniczego

Hypertencion Forte na nadciśnienie: normalne ciśnienie krwi od pierwszego spożycia!

 1. Przeciążony system nerwowy (stres, bezsenność, itp.)
  Hypertencion Forte łagodzi stany lękowe dzięki zawartości korzenia waleriany i ziela glistnika.
 2. Toksyny w naczyniach krwionośnych
  Hypertencion Forte poprawia pracę serca, oczyszcza naczynia krwionośne z toksyn dzięki zawartości bioflawonoidów pochodzących z zielonej kawy i głogu.
 3. Żylaki i zakrzepica
  Hypertencion Forte poprawia krążenie krwi, rozpuszcza skrzepy i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych dzięki zawartości skoncentrowanych szyszek kwiatowych znanych jako chmiel (Humulus lupulus).
 4. Obniżenie poziomu cukru we krwi
  Hypertencion Forte obniża poziom cukru we krwi, zapobiegając rozwojowi cukrzycy, dzięki wyciągom z oregano i skrzypu.
 5. Nadwaga
  Hypertencion Forte dzięki zawartości ekstraktu z melisy stymuluje utratę wagi, metabolizm i pracę nerek.
ZAMÓWIĆ

Skuteczność Hypertencion Forte© jest potwierdzona badaniami klinicznymi

Zatwierdzenie kliniczne zostało wydane w szpitalu w Brighton w 2011 roku. Dwie grupy ochotników wzięły udział w badaniu klinicznym, które trwało 25 dni. Grupa 1, składająca się z mężczyzn i kobiet w wieku od 28 do 80 lat z nadciśnieniem tętniczym, którzy przyjmowali Hypertencion Forte. Grupa 2, składająca się z mężczyzn i kobiet z podobnymi objawami, którzy przyjmowali placebo.

Zalety Hypertencion Forte©

Hypertencion Forte na nadciśnienie: normalne ciśnienie krwi od pierwszego spożycia!

 • Szybka pomoc.
  W ciągu pierwszych 6 godzin po zażyciu leku ciśnienie krwi unormuje się.
 • Nie powoduje skoków ciśnienia.
  Precyzyjnie reguluje pracę serca.
 • Kompleksowa opieka zdrowotna.
  Zlikwidowanie dławicy piersiowej, arytmii, nerwicy, poprawa pamięci, przywrócenie mowy i ruchu po udarach.
 • Efektywny wynik bez skutków ubocznych.
  Żywe komórki roślinne w pełni odpowiadają komórkom ludzkim

Sposób użycia

Stosować 30 kropli na szklankę wody po posiłkach dwa razy dziennie . Aby uzyskać maksymalną skuteczność, należy stosować kurs przez 3 miesiące. Szczegółowa instrukcja znajduje się w opakowaniu.

Opinia eksperta

Potwierdzam! Głównym środkiem przeciw nadciśnieniu są bioflawonoidy. Można je uzyskać tylko z zielonej herbaty i głogu. Są one obecne w prawie wszystkich lekach na nadciśnienie. Ale! Ich stężenie w większości produktów jest znikome!

Dlatego na ten efekt trzeba będzie czekać jeszcze wiele lat. Wiem na pewno, że jedynym środkiem z dużą ilością bioflawonoidów jest Hypertencion Forte. Widziałem jego formułę oraz ustalenia niezależnych ekspertów i osób wyróżnionych. Polecam ten suplement pacjentom i besztam ich, jeśli zaczynają się leczyć na własną rękę i biorą to, co “poradził im znajomy”, “przeczytali w internecie”, “usłyszeli w telewizji”.

To jest złe! Z nadciśnieniem tętniczym należy walczyć tylko bezpiecznymi metodami! Są to metody zaufane przez lekarzy, które sprawią, że Twoja choroba zniknie na zawsze.

Bogumił Gajewski Lekarz najwyższej kategorii, doktor nauk medycznych

Komentarze osób, które pozytywnie oceniły działanie Hypertencion Forte©.

Zrozumiałam, że obniżenie ciśnienia tętniczego powoduje udar niedokrwienny mózgu, zawał mózgu – widziałam, jak to się stało z moją starszą siostrą. Lekarze uratowali jej życie, ale nigdy nie odzyskała zdrowia. Kiedy po raz pierwszy sama zetknęłam się z tą dolegliwością, znałam już kilka trików i wiedziałam, że muszę szukać ziół i środków ziołowych. Hypertencion Forte został mi przepisany przez moją lekarkę, bardzo mądrą kobietę. Jestem jej bardzo wdzięczny. Minęły cztery lata i już nie cierpię na nadciśnienie. Jestem osobą całkowicie zdrową, nie boję się zawału serca ani udaru mózgu. Zadbaj o swoje zdrowie!

Hanna, 39 lat, Warszawa

Kilka lat temu leczyłem się w sanatorium. Testowano tam nowy lek na nadciśnienie. Bez wątpienia bałem się. Ale co innego mogłam zrobić? Żadne inne lekarstwo nie działało, więc postanowiłem spróbować. Na szczęście byłem w grupie, która brała Hypertencion Forte, a nie placebo. Po dokładnie dwóch godzinach moje ciśnienie krwi unormowało się. Stopniowo zacząłem czuć się znacznie lepiej! Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w testowaniu produktu w tym czasie. Teraz moje ciśnienie jest zawsze w normie.

Janb, 42 lata, Gdynia

Mam 53 latа. 3 lata temu w naszej klinice zdiagnozowano u mnie nadciśnienie tętnicze. Szmery w sercu i tak dalej. Cierpiałam, ale nic z tym nie robiłem. 6 miesięcy temu, według wszelkich przesłanek, miałem mikro zawał. W tym czasie byłem naturalnie przerażony, ale natychmiast odmówiłem zażycia przepisanych mi tabletek. Chemia jest szkodliwa, każdy o tym wie. Na szczęście przypadkowo natknąłem się na starego znajomego, który polecił mi Hypertencion Forte. Teraz, jak możecie sobie wyobrazić, nic mi nie przeszkadza. Moje ciśnienie krwi jest w normie, jestem zdrów jak wół!

Teodor , 53 lata, Warszawa

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: