Imosteon: szybkie złagodzenie bólu w stawach

Imosteon: szybkie złagodzenie bólu w stawach

 • Szybko łagodzi ból dzięki działaniu mentolu
 • Pomaga łagodzić stany zapalne wywołane przez miłorząb dwuklapowy
 • Poprawia ruchomość stawów dzięki kapsaicynie i kasztanowiec
 • Nie podrażnia skóry dzięki emolientowi składniki
ZAMÓWIĆ

Imosteon pomaga szybko rozwiązać problemy ze stawami

 1. Szybko łagodzi ból stawów, uspokaja neurony
 2. Normalizuje czynność stawów poprzez przywrócenie torebki stawowej maziowej
 3. Pomaga złagodzić obrzęk, poprawiając przepływ krwi do dotkniętego obszaru.
 4. Nie podrażnia skóry, zmiękczając ją za pomocą naturalnych składników
 5. Wzmacnia staw i naczynia krwionośne, normalizuje metabolizm w stawie
 6. Intensywnie działa, dzięki kofeinie w swoim składzie, zwiększa się skuteczność wszystkich składników

Imosteon: szybkie złagodzenie bólu w stawach

ZAMÓWIĆ

Skład Imosteonzaprojektowany zgodnie z badaniami naukowymi

 1. Miłorząb dwuklapowy. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, stymuluje przepływ krwi, szybko łagodzi stany zapalne i obrzęki
 2. Kofeina. Znacznie zwiększa aktywność innych funkcjonalnych substancji zawartych w preparacie, łagodzi obrzęk
 3. Kapsaicyna. Szybko łagodzi ból, działając na neurony, eliminuje skurcze i obrzęki
 4. Mentol. Powoduje działanie znieczulające, zwiększa przenikanie substancji czynnych w skórę.
 5. Cytral. Związek organiczny o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i antyseptycznym
 6. Nasiona kasztanowca. Poprawia lokalne krążenie krwi w okolicy stawu, zmniejsza stan zapalny i ból

Przeprowadzone w 2014 r. wspólne badanie na szeroką skalę pięciu instytutów naukowych i ośrodków medycznych pokazuje, że Miłorząb dwuklapowy łagodzi stany zapalne, moduluje miejscową odporność i chroni przed degeneracją chondrocytów, głównych komórek tkanki chrzęstnej.

Sposób stosowania Imosteon

 • Nałóż niewielką ilość żelu na problemowy obszar.
 • Powtórz procedurę 3 razy dziennie
 • Czas stosowania — od 30 dni

Imosteon: szybkie złagodzenie bólu w stawach

Częste pytania:

Imosteon może spowodować alergie?
Żel składa się z naturalnych składników. Podczas testowania żelu nie wykryto żadnych reakcji alergicznych. Reakcje alergiczne mogą wystąpić tylko z indywidualną nietolerancją składników.

 

Imosteon można stosować do pleców ?
Tak, pomoże złagodzić ból i stan zapalny podczas wypukłości, zapalenia korzonków, osteochondrozy, innych chorób i urazów kręgosłupa.

 

U mojej mamy bolą kolana, ale nie jestem pewna jej diagnozy.Jak dowiedzieć się, czy ten żel jest dla niej odpowiedni?
Imosteon ma bardzo szerokie spektrum działania. Walczy ze wszystkimi znanymi problemami stawowymi, a także z sąsiednimi ścięgnami i mięśniami. Gel Imosteon pomaga przywrócić zdrowie stawów niezależnie od przyczyny problemu — urazu, infekcji lub innych uszkodzeń tkanek.

 

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Imosteon?
Nie stosować Imosteon na uszkodzoną skórę.
Również przeciwwskazane nie będzie indywidualnej nietolerancji na składniki kompozycji.

Opinie klientów, кktórzy już korzystali z Imosteon

Miałem artrozę, bolały mnie kolana. Z kremu, który smarowałam 6 dni, miałam na skórze kilka pęcherzy o wielkości do centymetra. Musiałam opuścić kurs i pić leki przeciwalergiczne. Stawy przez cały czas nie pozwolono mi żyć. I przyjaciel doradził mi Imosteon. Zaczęłam rozmazywać ten żel, a pigułki alergiczne były już w zasięgu ręki. Ale wiesz, nie były przydatne! I chociaż nagłe ruchy kolan i rąk nadal powodują ból (używam go przez 10 dni), ale w porównaniu z tym, czym było — niebo i ziemia.

Regina Pryleńska, Opole, 42 lata

Mój wspólny problem pojawił się po raz pierwszy — moja kostka była zaogniona. Nie wiem nawet, dlaczego tak się stało. Ból był okropny, skóra zrobiła się czerwona, nie mógł stanąć na stopie. Przez pierwsze dni smarowałem różne maści. Tylko jeden pomógł trochę, z ociepleniem.

Stefan Srok, Chłopowo, 37 lat

Po ciężkim zakaźnym zapaleniu stawów zapytałam ortopedę: «Kiedy mogę iść na treningi?» Odpowiedział mi: “Jaki rodzaj treningu ?! Musisz teraz zadbać o całe życie! A może chcesz zostać niepełnosprawnym? “Już się spisałam, zanim Imosteon wpadł w moje ręce. Zacząłem używać żelu. W ciągu 35-40 dni udało mi się przejść 6 km bez bólu stawów. Tydzień później poszłam na treningi i do dziś czuję się świetnie!

Grażyna Czerwińska, Warszawa, 35 lat

ZAMÓWIĆ

Comments: 0
 1. Missis Smit

  Miałam osteochondrozę… Miałem i nie mam…po 10 dniach zniknęła! Podziękowania dla Kraju Wchodzącego Słońca za takie cudo! Tak trzymać! Wszystkiego najlepszego, życzę wszystkim powodzenia!

 2. Krystyna

  Natknęłam się na ten artykuł przypadkiem. I co zobaczyłam!! Mowa o naszym żelu . Nie że moim oczywiście, a w sensie, że kupiłam go dla męża. On nie wie, co ja tu piszę, ale mimo to podzielę się z wami. Przecież to moja radość, żeby nie powiedzieć, moja pełnia szczęścia! Mówiąc krótko, ja też czytałam opinie, zastanawiałam się nad tym i zamówiłam ten żel. A mój mąż już chodził zrozpaczony. Łykał tabletki, chodził na masaże, w efekcie – problemy z żołądkiem, zastanawialiśmy co i jak robić dalej. No i zaczęliśmy używać ten żel i – oto efekt! Mój kochany nie ma żadnych problemów, znowu jest ze mną, żwawy, aktywny!

 3. Andrzej

  Kilkanaście lat próbowałem wyleczyć chore korzonki – bez skutku. Postanowiłem spróbować żelu, o którym tutaj opowiadał profesor, plecy przestały boleć po 2 tygodniach. Teraz biegam jak nastolatek.

 4. Sabina

  To prawdziwe cudo! Używam żelu już trzy tygodnie, ustały wszelkie bóle pleców, garb zaczął się zmniejszać! Oby wasz projekt nadal rozwijał się jak najlepiej!

 5. kociak816

  Nie uwierzycie ale sama miałam taki sam problem z plecami, stały brak energii, całkiem odechciało mi się żyć, już wpadałam w depresję i tu nagle znalazłam ten , to prawdziwy ratunek, polecam wszystkim.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: