INTENSKIN przeciw zmarszczkom: główny sojusznik w wałce z wiekiem

INTENSKIN przeciw zmarszczkom: główny sojusznik w wałce z wiekiem

 • Zmniejsza zmarszczki
 • Przywraca elastyczność
 • Podciąga kontury
ZAMÓWIĆ

INTENSKIN – INNOWACJE I WYNIK

INTENSKIN – to innowacyjny krem zawierający olej arganowy i olej z awokado, uzdrawiające witaminy i kwas hialuronowy, odżywi i odmłodzi głębokie warstwy skóry, będzie stymulować wzrost tkanki nabłonkowej
Oznacza to, że krem aktywnie stymuluje produkcję kolagenu i regenerację macierzy międzykomórkowych. Z powodu czego zmarszczki na czole będą nie takie wyraźne, tak samo jak i fałdy w okolicach ust i oczy.

INTENSKIN – to jest super “koktajl” służący do korekcji fałd nosowo-wargowych.

Zawiera składniki, które są stworzone w celu “zwiększenia objętości” w miejscu pojawienia się zmarszczek, które pomagają zagnieceniu się od wewnątrz, “popychając” skórę z powrotem. Zarówno pomaga “odprężyć” mikro-skurczów mięśniowe, aby zapobiec pojawieniu się zmarszczek na skórze.

INTENSKIN – zawiera jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, neutralizujących wolne rodniki – główne przyczyny starzenia skóry. Wstrzymuje rozkład kolagenu, po prostu wałczy ze starzeniem metodą ochrony komórek przed zniszczeniem. Pobudza krążenie w limfę, aby usunąć obrzęku, “worków” i zmniejszyć cienie kola pod oczami. Wzmacnia strukturę skóry, podciąga owal twarzy, za pomocą naturalnej produkcji kolagenu i elastyny.

INTENSKIN przeciw zmarszczkom: główny sojusznik w wałce z wiekiem

ZAMÓWIĆ

89% KOBIET ZACZĘŁY WYGLĄDAĆ NA TYLE LAT, JAK SIĘ CZUJĄ!

Po 40 roku życia regeneracja komórek zaczyna spowolniać się. Jest coraz więcej zmarszczek, skóra traci elastyczność, a kontury twarzy stają się mniej wyraźne. Rewolucyjny zabieg dla skóry przeciw starzeniu INTENSKIN jest stworzony specjalnie do pielęgnacji skóry, która starzy się.

 

Potrójne działanie INTENSKIN potwierdzają badania kliniczne na dużą skalę:

 • 1183 kobiety
  Potwierdziły znaczne zmniejszenie zmarszczek (o 77%) – w kącikach oczy (o 56%) i na czole (o 76%)
 • 927 kobiety
  Zauważyły zapełnienie się objętości w fałdach nosowo-wargowych, objętość w miejscu kości policzkowej została przywrócona (+41%). Owal twarzy jest o wiele bardziej wyraźny, skóra jest naprężona i wypełniona objętością.
 • 1321 kobiety
  Widoczne wyniki Tonus skóry jest zwiększony (+65%), ona jest bardziej gęsta(+54%) i nawilżona na 48 godziń.

WEŹ SWÓJ WYGLĄD WE WŁASNE RĘCE

 • Fałdy nosowo-wargowe ZNIKNĘŁY za 2 kursy
 • Kurze łapki ZNIKNĘŁY za 3 kursy
 • Fałda pomiędzy brwi ZNIKNĘŁA za 2 kursy
 • Pływający owal twarzy ZNIKNĄŁ za 1 kurs
 • Torby pod oczami ZNIKNĘŁY za 1 kurs

INTENSKIN przeciw zmarszczkom: główny sojusznik w wałce z wiekiem

NIEZALEŻNA OPINIA KOSMETOLOGÓW

Polecam nie śpieszyć się w zrobieniu wstrzyknięć, chirurgii i innech traumatycznych zabiegów. Możesz zostaw ten pomysł na 20 lat. Masz sprobować INTENSKIN i za 1 miesiąc zrozumiesz, że nastąpiła rewolucja w medycynie estetycznej. Kosmetyki medyczne – to jest przyszłość piękna i młodości, którą możemy juz teraz wykorzystywać i cieszyć się wynikami.

Dita Pawlak. Starszy asystent plastycznego chirurga. Doświadczenie w praktyce 7 łat

SZCZERZE OPINIE

Dziękuję INTENSKIN! Zapomniałam co to kilogramy podkładu. Lekki nawilżający krem- cieszę się bardzo! Znaczna ekonomia czasu i pieniędzy. Polecam!

Aga, Warszawa

Po ciążę miałam przebarwienia na twarzy. Myślałam że teraz będę używać podkładu do końca życia. Ale 2 tygodnie temu zamówiłam INTENSKIN.

Ania, Poznań

Chcę podzielić się kolejnym beauty – sekretem! Wybielająca maseczka INTENSKIN. Nanoszę maseczkę na 20 minut co 3 dni. Zniknęły zaczerwienienia, piegi są mniej zauważalne. Skora wygląda zdrowiej i gładszą!

Daria, Kraków

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: