Jelly Bear Hair: witaminy na włosy w żelkach

Jelly Bear Hair: witaminy na włosy w żelkach

JELLY BEAR HAIR TO:

 • sposób na zdrowe i lśniące włosy
 • dogłębne odżywienie każdego włosa
 • metoda na szybki wzrost włosów
ZAMÓWIĆ

REWOLUCYJNA FORMA – PYSZNE ŻELKI!

TROSKA O WŁOSY NIE BYŁA NIGDY TAK PRZYJEMNA!
Masz dość łykania dużych, niewygodnych tabletek? Nie masz czasu, aby wcierać coś we włosy?

Zapoznaj się z Jelly Bear Hair, które mają formę pysznych, pomarańczowych żelek. Połącz przyjemne z pożytecznym i miej piękne włosy!

Jelly Bear Hair: witaminy na włosy w żelkach

ZAMÓWIĆ

Kompleksowe rozwiązanie dla odnowy Twoich włosów!

 1. ZDROWE
  Zła kondycja włosów bierze się z niedostatecznej troski lub czynników zewnętrznych. Na szczęście Jelly Bear Hair zawiera aż 500% rekomendowanej dawki biotyny w dziennej porcji, a także 11 innych składników, które zadbają o zdrowie Twoich włosów.
 2. LŚNIĄCE
  Odpowiednia dawka składników odżywczych sprawi, że kolor i blask Twoich włosów będzie pod pełną ochroną i nie będziesz już musiała martwić się matowymi włosami.
 3. ODŻYWIONE
  12 składników odżywczych to witaminy na włosy, które mają dobroczynny wpływ na ich ogólną kondycję – każdy składnik zawiera co najmniej 100% zapotrzebowania dziennego (RWS)!

SUPER SKŁADNIKI TO PODSTAWA PIĘKNYCH WŁOSÓW Z JELLY BEAR HAIR

 • BIOTYNA. Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy.
 • NIACYNA. Niacyna pomaga zachować zdrową skórę.
 • WITAMINA E. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
 • CYNK. Cynk pomaga zachować zdrowe włosy.
 • SELEN. Selen pomaga zachować zdrowe włosy.
 • WITAMINA A. Witamina A pomaga zachować zdrową skórę.

Zadbaj o zdrowie i piękno Twoich włosów – zakochaj się w nich na nowo!

FAQ

Dla kogo przeznaczony jest produkt Jelly Bear Hair?
Jelly Bear Hair to suplement diety w postaci żelków dla dorosłych. Jego sładniki mają pozytywny wpływ na włosy – doceni je każda osoba, która pragnie mieć zdrowe, piękne i lśniące włosy.

 

Jak działają składniki Jelly Bear Hair?
1 żelek Jelly Bear Hair zawiera m. in. 12 składników dla pięknych włosów. Biotyna, cynk, selen pomagają zachować zdrowe włosy. Korzystnie wpływają na kolor i blask włosów. Niacyna, witamina A pomagają zachować zdrową skórę. Witamina E, mangan pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

Jak należy stosować Jelly Bear Hair?
Aby osiągnać optymalne rezultaty, zalecamy stosowanie 2 żelki dziennie. Przed połknięciem dokładnie pogryź żelki Jelly Bear Hair. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Dzienna porcja dostarcza składniki w ilości zapewniającej deklarowane korzyści dla zdrowia. Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży lub karmienia piersią.

 

Jak należy przechowywać Jelly Bear Hair?
Przechowuj w suchym, nienasłonecznionym miejscu w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ile żelków znajduje się w opakowaniu Jelly Bear Hair?
W jednym opakowaniu znajdziesz około 60 żelków Jelly Bear Hair, masa netto 300g.

 

Czy Jelly Bear Hair mogą spozywać dzieci?
Jelly Bear Hair są produktem przeznaczonym dla dorosłych.

REKOMENDACJE

Jelly Bear Hair: witaminy na włosy w żelkach

Każdego dnia w moim salonie Klienci pytają, jaki suplement diety stosować, aby ich włosy miały wszystkie potrzebne witaminy i minerały. Klientki też pytają, który produkt pozwoli im szybciej zapuścić włosy lub odbudować ich strukturę. Polecam wg mnie najprzyjemniejszą formę, czyli żelki na włosy Jelly Bear Hair. To kompleksowa pielęgnacja, którą pokochały moje klientki!

Rafael Bassano, Fryzjer trycholog

PRAWDZIWE REZULTATY

Farbuje włosy od nastoletnich lat i często wspomagałam się suplementami diety, ale nigdy nie przynosiło to oczekiwanych rezulatatów. Jelly Bear Hair polecił mi mój fryzjer. Spodobała mi się forma – witaminy dla włosy w żelkach! Po 1 opakowaniu widać różnice – włosy są lśniące, widzę nowe „babyhair” i lepiej się układają!

Agnes, 31 lat

Ze względu na przyjmowanie hormonów moje włosy są osłabione, wypadają i łamią się. Wizyta u trychologa i drogie produkty na niewiele się zdały – jedynie opróżniły mój portfel. Na Jelly Bear Hair trafiłam przypadkiem, na forum internetowym. Kupiłam bez większej nadziei. I jakie było moje zaskoczenie! Wypadanie włosów się zmniejszyło, lepiej się układają i wrócił ich naturalny blask! Szok!

Marti, 22 lata

Pracuje jako modelka i świetny wygląd jest podstawą mojego zawodu. Panuje ogromna presja, aby zawsze wyglądać dobrze. Nie zawsze mam czas na perfekcyjną stylizację włosów, ale zdrowe i odżywione włosy dzięki Jelly Bear Hair zawsze wyglądają świetnie i bez długich godzin stylizacji. Są one dla mnie też formą pysznej przekąski!

Znana Modelka

Jestem młodą mamą i zaprzestaniu karmienia moje włosy zaczęły wypadać garściami. Każda młoda matka wie, że nie łatwo dbać o siebie i o dziecko, a o wizycieu fryzjera zapomnij. Znalazłam Jelly Bear Hair i nie mogłam się oprzeć ich formie – kocham żelki! Dodatkowo już po pierwszym opakowaniu zauważyłam zdecydowanie mniejsze wypadanie włosów, a dawno nie farbowanie włosy nabrały połysku, aż koleżanki pytały co za farby używam :) Uwielbiam!

Angel26

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: