Keto Guru: jedz to, co lubisz i chudnij!

Keto Guru: jedz to, co lubisz i chudnij!

TWOJA KETO DIETA

 • 75% pożywienia – TŁUSZCZE
 • 20% pożywienia – BIAŁKA
 • 20% pożywienia – WĘGLOWODANY
 • + KETOGURU Obowiązkowy składnik diety
ZAMÓWIĆ

ODCHUDZANIE POPRZEZ NATURALNE SPALANIE TŁUSZCZU

Jeśli organizm przestaje otrzymywać energię z węglowodanów, po 7-10 dni wchodzi w stan ketozy. To węglowodanowa głodówka komórek, w czasie której trwa proces przekształcenia się tkanki tłuszczowej w energię.

 

Ciała ketonowe, powstające w wątrobie, są głównym źródłem energii dla mózgu podczas ketozy.Odżywiają mięśnie i zapobiegają złogom tłuszczu.

 

W wyniku tego procesu stare złogi tłuszczu znikają, a masa ciała zmniejsza się.

 

BIODODATEK KETO GURU ZWIĘKSZA POZIOM KETONÓW W ORGANIZMIE DLA SPALANIA TŁUSZCZU

 • Minimalizacja węglowodanów w diecie
 • Spadek glukozy we krwi
 • Nie ma potrzeby wytwarzania insuliny
 • Brak insuliny — brak uczucia głodu

Keto Guru: jedz to, co lubisz i chudnij!

ZAMÓWIĆ

ZASADA DZIAŁANIA KETO GURU

Zazwyczaj do osiągnięcia ketozy jest wymagane od 7 do 10 dni.

Zaledwie 1 tabletka Keto Guru skróci ten czas do 40-50 minut w ciągu których organizm wyprodukuje wystarczającą ilość ciał ketonowych i zacznie przerabiać nagromadzone komórki tłuszczowe i złogi w energię.

Po prostu rozpuść jedną tabletki musującego KETO GURU w szklance wody i wypij 30 minut przed posiłkiem.

SKŁADNIKI AKTYWNE KETO GURU

LEGENDARNYCH POMOCNIKÓW W WALCE Z NADWAGĄ, AKTYWUJĄCYCH PROCES KETOZY W 40 MINUT

 • Witamina B6 (Pirydoksyna). Bierze udział w syntezie hemoglobiny i aktywuje w komórkach gen smukłości SIRT
 • Witamina B3 (Niacyna). Zmniejsza stężenie cholesterolu we krwi.Neutralizuje naruszenia równowagi wodno-metabolicznej, co zmniejsza obrzęki i przyczynia się do zmniejszenia wagi
 • Potas. Wzmacnia stawy, jest ważnym elektrolitem, odpowiedzialnym za funkcjonowanie wszystkich komórek i tkanek w organizmie.
 • L-Glutamina. W stanie ketozy człowiek czuje zmęczenie i brak koncentracji.L-Glutamina pobudza i pomaga się skoncentrować, a także przyczynia się do utraty wagi bez utraty masy mięśniowej.
 • Magnez. Rozluźnia mięśnie po treningu, łagodzi bóle stawów, zapobiega skurczom mięśni.

CO MÓWIĄ EKSPERCI O KETO GURU:

Keto Guru: jedz to, co lubisz i chudnij!

Podczas ketozy tłuszcze dzielą się na kwasy tłuszczowe i glicerynę, które następnie są przekształcane w ciała ketonowe. Jednak ketoza uruchamia się tylko w przypadku całkowitego wyczerpania zapasów glikogenu w wątrobie i tkance mięśniowej, co zazwyczaj dzieje się w ciągu 7 – 10 dni.

Aby przyspieszyć ten proces, a tym samym spalanie tłuszczu polecam swoim pacjentom biododatek KETO GURU. Ten środek doskonale wzmacnia organizm podczas keto diety:wzbogaca w witaminy, hamuje uczucie głodu, usuwa zmęczenie i niepokój.Ale główną właściwością KETO GURU jest blokowanie wchłaniania węglowodanów, które rozkładają się do glukozy (cukru), są wchłaniane do krwi i prowadzą do nadwagi.

Irena Petrycka dietetyk centrum medycznego “Żywienie, Zdrowie i Uroda”

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRE JUŻ ZOBACZYŁY EFEKTY:

Dla mnie keto dieta stała się ratunkiem.Nigdy wcześniej nie słyszałam o czymś takim – jedz wszystko, co kochasz i chudnij. Rzecz w tym, że zawsze miałam nadmiar tłuszczów i węglowodanów w diecie.To skutkowało nadwagą 95 kg w wieku 29 lat. W sumie wystarczyło lekko skorygować ilość przyjmowanych węglowodanów, aby waga zaczęła się zmniejszać.Chociaż nadal lubię jeść frytki.Potem dowiedziałam się o KETO GURU Po zażyciu biododatku proces ruszył jeszcze szybciej. W sumie minus 30 kg w 4 miesiące.A frytki nadal jem.

Marta

Jak dawno sięgam pamięcią – zawsze byłam na diecie. Głodówki, problemy ze snem i ze skórą były moim chlebem codziennym. Uzyskiwałam minus na wadze, ale po tym następowały ataki objadania się i tak w kółko. O KETO GURU dowiedziałam się od dietetyka.Zaczęłam to zażywać, a przed tym zrobiłam test na ciała ketonowe, początkowo było 0,9 mol, po Keto Guru analiza wykazała prawie 10 mol. Zmniejszyłam ilość spożywanych węglowodanów i efekt od razu mnie ucieszył. Co tydzień widziałam na wadze minus 4-5 kg. Dla mnie to była prawdziwa magia.Moje samopoczucie było świetne, głodu nie było, spałam po 7 godzin.

Wiktoria

Jak mało wiemy o swoim organizmie.Ja nawet nie myślałam o tym, jakie skomplikowane procesy odbywają się w nim dopóki nie poszłam do dietetyka i nie słyszałam o ketozie. Jestem leniwa. Wyjście na siłownię zamieniałam głodówką.Jeśli dziś zjadłam coś tuczącego – jutro zrobię dzień oczyszczający.Waga wahała się +/- 3 kg.O KETO GURU mogę powiedzieć jedno – warto zainwestować!Na diecie keto z tym biododatkiem udało mi się zrzucić rekordowe 15 kg i osiągnąć swoją idealną figurę bez załamań. Badania wykazały powiększenie ketony zaledwie 6 razy, ale wciąż jestem bardziej niż zadowolona z wyniku.

Katarzyna

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: