Knee Active Plus: stabilizator kolana z technologią pola magnetycznego

Knee Active Plus: stabilizator kolana z technologią pola magnetycznego

4-tygodniowa kuracja odbudowy kolan

 • likwiduje ból w 17 minut
 • całkowicie regeneruje staw
 • blokuje nawrót dolegliwości w przyszłości
ZAMÓWIĆ

Męczy Cię uciążliwy ból kolan?

Nieznośny ból, obrzęk, drętwienie kolana zatruwają Ci życie? Musisz rezygnować z codziennych aktywności? Problemy z kolanami mogą odebrać Ci radość życia. Badania Instytutu Ortopedii Stosowanej w Zurychu pokazują, że do 2019 roku kłopoty ze stawem kolanowym będzie mieć aż 68% ludzi po 40 roku życia.

 

Nasze kolana niszczą: dieta uboga w składniki odżywcze, toksyny znajdujące się w powietrzu, zmiany temperatury, nadwaga, siedzący tryb życia, stres. Uszkodzenia mogą powstawać na tle mechanicznym, bakteriologicznym lub zwyrodnieniowym. To przerażające, ale możesz tego uniknąć!

 

Niestety, bardzo często odnalezienie przyczyny problemu jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Dlatego najlepszym sposobem na odzyskanie sprawnych kolan jest terapia, która wzmocni staw na wszystkich poziomach. Taką terapię oferuje Knee Active Plus.

Czy masz te objawy problemów z kolanami?

 • zaczerwienienie skóry
 • drętwienie
 • obrzęk
 • ograniczona ruchomość
 • ból
 • sztywność stawów

Rozwiązaniem tych problemów jest 1 unikalny mechanizm: stabilizator Knee Active Plus z technologią pola magnetycznego. Knee Active Plus ma wbudowane aż 10 nowoczesnych polaryzatorów magnetycznych. Każdy z nich generuje aż 500 gausów mocy, dzięki czemu dosłownie niszczy ból, pobudza regenerację na poziomie komórkowym oraz przywraca kolanom 100% młodości i sprawności.

Oznacza to, że dzięki kuracji z Knee Active Plus w mniej niż 30 dni:

 • całkowicie pozbędziesz się bólu kolan
 • wyeliminujesz obrzęk i sztywność stawu
 • będziesz tak sprawny, jak 25-latek i zatańczysz jak za dawnych lat!
ZAMÓWIĆ

Specjaliści polecają Knee Active Plus

„O Knee Active Plus dowiedziałem się od mojego przyjaciela, światowej klasy eksperta terapii stawów z Zurychu (Szwajcaria). Powiedział, że to najszybszy i najskuteczniejszy sposób regeneracji stawów, jaki dotąd odkryła nauka.

 

Wykorzystanie pola magnetycznego w terapii stawów można porównać do odkrycia penicyliny. Widziałem, jak moi pacjenci, którzy dosłownie wyli z bólu po zrobieniu kilku kroków, po 4 tygodniach Knee Active Plus odzyskiwali 100% sprawności. Mężczyzna, który poruszał się o kulach, po zaledwie 19 dniach przyjechał do mojego gabinetu rowerem, żeby mi podziękować i płakał z radości.

 

To możliwe dzięki technologii pola magnetycznego zastosowanej w Knee Active Plus w wyjątkowo silnym stężeniu, ale w 100% bezpiecznej dla organizmu. To jedyny znany mi stabilizator, który nie tylko leczy objawy, ale przede wszystkim usuwa przyczyny zwyrodnień stawu kolanowego. Jestem przekonany, że może być nawet skuteczniejszy niż operacja (która może wywołać powikłania)”.

Piotr Muranowski, specjalista z zakresu ortopedii i reumatologii

Knee Active Plus jest polecany w terapii takich przypadków, jak:

 • mechaniczny uraz kolana
 • przeciążenie kolana
 • zapalenia bakteryjne
 • dna moczanowa
 • zwyrodnienia stawu kolana
 • meteopatia (bóle związane z pogodą)

Knee Active Plus: stabilizator kolana z technologią pola magnetycznego

Jak działa Knee Active Plus?

 1. Solidny, specjalistycznie opracowany materiał doskonale podtrzymuje staw, dzięki czemu odciąża kolano i umożliwia jego regenerację.
 2. Profesjonalna technologia pola magnetycznego o mocy 500 gausów pobudza autoregenerację tkanek na poziomie komórkowym.
 3. Hipoalergiczna, oddychająca tkanina w połączeniu z polem magnetycznym utrzymuje optymalną temperaturę ciała w każdych warunkach, co dodatkowo przyspiesza proces regeneracji stawu.

Poznaj historie sukcesu

„Pracuję w aptece – na stojąco, dlatego kiedy zaczęły się problemy z kolanami, myślałam, że moje życie jest zrujnowane! Kłujący ból nie pozwalał wyjść z łóżka… Aż koleżanka z pracy poleciła mi Knee Active Plus. To był prawdziwy cud! Wróciłam do 100% sprawności”.

Pani Janina z Poznania, 57 lat

„Założyłam tę dziwną opaskę i od razu poczułam w kolanie takie przyjemne mrowienie. Po ok. kwadransie ból zaczął zanikać! Pomyślałam, że to niemożliwe, ale z dnia na dzień ból znikał! Teraz dzięki tym cudownym magnesom czuję się jak 30 lat młodsza!”.

Pani Michalina z Łomży, 69 lat

„Po wypadku na rowerze miałem zrujnowane kolana. Lekarze nie dawali nadziei na powrót do pełnej sprawności. Jak bardzo się mylili! Knee Active Plus dosłownie postawił mnie na nogi w zaledwie 28 dni! Wróciłem do wycieczek rowerowych, a o bólu kolan już nie pamiętam”.

Pan Wojciech z Mińska Mazowieckiego, 48 lat

 

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: