Liquid Chestnut: trójfazowy innowacyjny produkt odchudzający

Liquid Chestnut: trójfazowy innowacyjny produkt odchudzający

PO RAZ PIERWSZY! Reguluje aktywność utraty wagi w zależności od biorytmów!

 • RANO. ROZPOCZYNA AKTYWNĄ UTRATĘ WAGI Z PIERWSZĄ KAPSUŁKĄ!
 • DZIEŃ. PRZYSPIESZA SPALANIE TŁUSZCZU NA REKORDOWE 150%
 • WIECZÓR. NIE POZWALA NA ZATRZYMANIE SPALANIA TŁUSZCZU W CZASIE SNU!
ZAMÓWIĆ

Pomaga skutecznie schudnąć, niezależnie od reżymu!

Rzadkie komponenty są po raz pierwszy połączone w jednej ultraaktywnej formule, która stymuluje wszystkie niezbędne reakcji biologiczne w celu uzyskania naturalnej, szybkiej i łatwej utraty wagi!

POBUDZA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE PROCESY BIOLOGICZNE DO UTRATY WAGI!

 • OD 8:00 DO 11:00. ENERGIA I AKTYWNOŚĆ! STYMULUJE SPALANIE TŁUSZCZU PO OBUDZENIU SIĘ
 • OD 12:00 DO 15:00. PRZYŚPIESZA METABOLIZM! PRZYSPIESZA SPALANIE TŁUSZCZU DO MAKSYMALNEGO POZIOMU
 • OD 17:00 DO 20:00 KONTROLUJE APETYT! ŁAGODZI I WSPIERA WYSOKI POZIOM SPALANIA TŁUSZCZU W CIĄGU SNU
ZAMÓWIĆ

Liquid Chestnut: trójfazowy innowacyjny produkt odchudzający

100% naturalne bioaktywne ekstrakty naturalne:

 1. ETAP PORANNY: Wzmacnia proces uwalniania się tłuszczu z tkanki podskórnej, zwiększa powstawanie ciepła w organizmie, co prowadzi do wydatkowania dodatkowej energii. Daje energię, poprawia tonus i wydajność. Promuje bardziej aktywne spalanie kalorii. Wspomaga koncentracji uwagi i przyspiesza metabolizm. Skutecznie wpływa na utlenianie tłuszczu, prowokuje aktywne spalanie komórek tłuszczowych ze strategicznych rezerw
  + EKSTRAKT Z ZIELONEJ KAWY
 2. ETAP DZIENNY: Znacznie zmniejsza apetyt, zwiększa tempo metabolizmu, zwiększa ilość zużytych kalorii. Aktywuje proces spalania tkanki tłuszczowej i przetwarzania jej w energię. Hamuje produkcję hormonów (katecholaminy), które prowadzą do gromadzenia się złogów tłuszczu w tkance podskórnej. Prowadzi do zniszczenia trzewnych cząsteczek tłuszczu
  + EKSTRAKT Z KASZTANOWCA
 3. ETAP WIECZOROWY: Normalizuje cykl snu i fazy dziennej, zmniejsza poczucie martwienia się, depresję, nerwice różnego pochodzenia, syndrom chronicznego zmęczenia. Prowadzi do zmniejszenia apetytu. Rozpoczyna nocne spalanie tłuszczów, to nie pozwala na odłożenie zbędnych “tłuszczy” w obszarach problematycznych. Pomaga szybkiemu oczyszczaniu się ciała. Oczyszcza krew i limfę, usuwa sól, nadmiar płynu, leczy przewód żołądkowo-jelitowy, poprawia metabolizm
  + WYCIĄG Z GARCINIA CAMBOGIA

WYNIKI BADAŃ KLINICZNYCH

Na podstawie danych, otrzymanych od 10 000 osób, które brali kurs Liquid Chestnut w trakcie 30-dni:

 • U każdego z pacjentów zostało odnotowane zwiększone spalanie tłuszczu niezależnie od biologicznych rytmów i trybu dnia.
 • U 99% osób zostało odnotowane przyspieszenie procesów metabolicznych, które nastąpiło juz na 3 dzień przyjęcia leku.
 • Po 7 dniu eksperymentu badani stracili od 3 do 7 kilogramów masy tłuszczowej zależnie od początkowej wagi.
 • 98% badanych zauważyli, że nadwaga się nie wraca nawet po 6 miesiącach po kursie.

Liquid Chestnut: trójfazowy innowacyjny produkt odchudzający

GWARANTOWANA POPRAWA WSZYSTKICH WSKAŹNIKÓW ZDROWOTNYCH:

 1. Zmniejszenie i kontrol nad wagą ciała
 2. Zwiększona aktywność dzięki pojawieniu się dodatkowej energii
 3. Brak apetytu na szkodliwe i słodkie jedzenie
 4. Komfort psychiczny
 5. Normalizacja cholesterolu

Główne zalecenie dietetyków dla tych, którzy chcą stracić na wadze!

“Liquid Chestnut” – jest najbardziej innowacyjnym produktem w dziedzinie odchudzania.
Po raz pierwszy środek potrafi wygładzić błędy trybu dnia, które zakłócają efektywne spalanie tłuszczu, mianowicie: brak snu, brak znormalizowanego reżymu snu, stres, jego konsekwencje – brak równowagi hormonalnej, zwiększony apetyt, powolny metabolizm.
Dzięki trójfazowemu działaniu Liquid Chestnut spalanie tłuszczu będzie MAKSYMALNE w ciągu całego dnia: rano, w ciągu dnia i NAWET W CZASIE SNU!
Liquid Chestnut posiada działanie uspokajające, normalizuje apetyt, reguluje zaburzenia hormonalne i przyspiesza metabolizm. A to oznacza, że schudniesz szybko, skutecznie i bez strachu że nadwaga znów wróci. TO JEST PO PROSTU WYKLUCZONE!
Polecam ten suplement każdemu, kto zamierza raz na zawsze przerwać proces gromadzenia tłuszczu w organizmie i dostosować ciało do pozbycia się nienawistnych złogów!
“Liquid Chestnut ” jest w 100% bezpieczny i nie powoduje ani skutków ubocznych, ani reakcji alergicznych na komponenty suplementu.

Agata Kolowska, dietetyk-nutritiolog, certyfikowany specjalista

WIĘCEJ NIŻ 12 00 KOBIET JUŻ STRACIŁY NA WADZE Z LIQUID CHESTNUT!

Mam 34 lata. Jak byłam nastolatką trochę przybrałam na wadze i od tego czasu nie mogę schudnąć w żaden sposób. I jak mogę schudnąć, skoro nie mam czasu dla siebie! Praca, mąż, dzieci. Idę do łóżka daleko po północy, budzę się o szóstej rano. Ciągły brak snu, późne kolacje, których nie mogę kontrolować. Wynik po odbiorze kursu – minus 13 kilogramów bez żadnego wysiłku. Czuję się absolutnie nową, wesołą i energiczną osobą!

Kasia, Poznań, 34 lata

Nie myślałam, że w 35 lat nadal możliwa jest szybka i łatwa utrata wagi. Bez diet i wysiłków. Liquid Chestnut działa świetnie! Za kurs straciłam ponad 15 kilogramów, pod względem ubrania – dwa rozmiary! Wkrótce wraz z moją córką będziemy mogli nosić jedne ubrania na dwójkę. A ile podziwu widzę w oczach przyjaciółek! Wszyscy mówią, że nie wyglądam więcej niż trzydzieści lat. A prawda jest taka, że kiedy zdrowie jest w normie, to waga się normalizuje, wiek jest usuwany z twarzy!

Magda, Kraków, 35 lat

Studiuję na uniwersytecie, mam poważny stres psychiczny i fizyczny, szczególnie przed egzaminami. Tutaj, nawet jeśli naprawdę będziesz chciał – nie stracisz wagi! Ciało jest nieustannie w napięciu, od czasu do czasu jestem uzależniona od słodycia. A ja mam z 12 kilogramów nadwagi. Postanowiłam spróbować Liquid Chestnut. Z nim po raz pierwszy od dłuższego czasu waga zaczęła spadać. Tydzień później dziewczyny z grupy zauważyły, że tracę na wadze! Jestem bardzo zadowolona z mojego postępu, straciłam już 8 kilogramów, chociaż tylko rozpoczęłam kurs Liquid Chestnut!

Daria, Warszawa, 24 lata

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: