Magnetic Insoles wkładki magnetyczne do butów: przełomowa metoda w walce z bólem

Magnetic Insoles wkładki magnetyczne do butów: przełomowa metoda w walce z bólem

  • Wkładki magnetyczne do butów pomagają uporać się z bólem różnego pochodzenia.
  • Umieszczasz je w butach i zapominasz o bólu.
  • Pasują do każdego rodzaju butów.
ZAMÓWIĆ

Wkładasz i zapominasz o bólu!

Nieważne, czy winowajcą jest artretyzm, reumatyzm, rwa kulszowa, migrena, uraz mechaniczny czy schorzenie wątroby lub nerek. Nieistotne, czy bolą Cię stawy, plecy, biodra, kolana, kręgosłup, żołądek czy stopy.Aby trwale uśmierzyć ból, wystarczy umieścić wkłady biomagnetyczne w butach i regularnie w nich chodzić. Bezpiecznie dobrana moc pola magnetycznego pozwala prowadzić kurację przez większą część doby, nieprzerwanie przez 30 dni. Podczas pracy, wyjścia do sklepu i spaceru z psem.Gdy ból całkowicie minie, wkłady biomagnetyczne należy zachować do ponownego wykorzystania. Utrzymują one właściwości przeciwbólowe przez 50 lat. Umieszczając w butach biomagnetyczne wkłady, możesz przeciwdziałać ponad 41 przyczynom bólu. W tym bólom bioder, barków, stóp i skroni.

OPINIE SPECJALISTÓW

„Do 30-dniowych testów klinicznych wybraliśmy przypadki przewlekłego bólu, na które już nic nie pomagało. W 80% przypadków ból znikał już po pierwszym dniu stosowania biomagnetycznych wkładek. Po tygodniu 97% badanych przestało całkowicie odczuwać ból, bez względu na jego źródło. Obojętnie czy narzekali na stawy kolanowe, wątrobę, nerki czy bóle pleców.”

ZAMÓWIĆ

Wkładki pomogą Ci na wszelkie dolegliwości bólowe

Magnetic Insoles wkładki magnetyczne do butów: przełomowa metoda w walce z bólem

1. Nos. 2. Tarczyca. 3. Tchawica. 4. Gardło. 5. Zatoki czołowe i nosowe. 6. Nadnercza. 7. Móżdżek. 8. Nerw trójdzielny. 9. Przytarczyca. 10. Oczy. 11. Uszy. 12. Limfa. 13. Mięsień trapezowy. 14. Ramiona. 15. Płuca i oskrzela. 16. Serce. 17. Układ trawienny. 18. Żołądek. 19. Pęcherz. 20. Nerka. 21. Śledziona. 22. Dwunastnica. 23. Woreczek żółciowy. 24. Trzustka. 25. Okrężnica poprzeczna. 26. Kanał moczowy. 27. Jelito cienkie. 28. Zstępnica. 29. Odbytnica. 30. Kość guziczna. 31. Odbyt. 32. Kolana. 33. Staw kolanowy. 34. Staw biodrowy. 35. Jajniki. 36. Genitalia. 37. Hemoroidy. 38. System nerwowy. 39. Wyrostek robaczkowy. 40. Przysadka mózgowa. 41. Nadciśnienie

Na czym polega tajemnica skuteczności nowej metody uśmierzania bólu?

Pole magnetyczne wnika w bolące tkanki i nie pozwala elektrycznym impulsom bólu wyrwać się z komórek.

Sygnał bólu jest wygaszany w mgnieniu oka. Dodatkowo siły magnetyczne powodują, że czerwone krwinki docierają do najcieńszych naczyń włosowatych. Wzrasta natlenienie, odżywianie komórkowe tkanek oraz wydalanie toksyn. Gojenie się stanów zapalnych przyspiesza. Znikają obrzęki, opuchlizny, nadwrażliwość.

Magnetic Insoles wkładki magnetyczne do butów: przełomowa metoda w walce z bólem

Przeczytaj opinie zadowolonych klientów

,,Bóle kręgosłupa doskwierały mi od wczesnej młodości. Chodziłam po lekarzach, dostawałam skierowania do fizjoterapeutów, masażystów i innych cudotwórców. Łykałam proszki, chodziłam na basen, stosowałam obuwie korygujące. I co? Kompletnie żadnych efektów! 35 lat się z tym męczyłam! Gdyby nie wkłady biomagnetyczne, pewnie już by mi tak zostało. Połamana, pokrzywiona… Ale te wkłady zadziałały fenomenalnie. Po trzech dniach poczułam ulgę. Po kolejnych pięciu, ból w zasadzie ustąpił. Nie pamiętam już życia sprzed bólu, tak dawno to było. Czuję, jakbym się urodziła na nowo.”

Ewa Bąk (72 l.) z Ełku

„Bóle dokuczały mi już praktycznie w każdym kawałeczku ciała. Pigułki przeciwbólowe przestały na mnie działać, a leczenie każdej bolącej części ciała kosztowało mnie majątek. Powoli traciłam nadzieję na normalne życie. Te same wkłady, ale o jeszcze większej mocy magnesów, polecił mi lekarz. Twierdził, że mają blisko 100% skuteczności, a dodatkowo nie obciążą wątroby i nerek, tak jak to mają w zwyczaju wszelkiego rodzaju proszki. Po 15 dniach noszenia okazało się, że to nie były tylko puste słowa i kolejne czcze obietnice! Znowu poruszam się normalnie, a po cierpieniu przez zniszczone latami pracy kolana, mięśnie, biodra, a nawet kręgosłup dzisiaj nie ma dosłownie ani śladu! Minął rok, odkąd korzystam z buddyjskiej metody i… Wszelkiego rodzaju bóle całkowicie odeszły w zapomnienie.”

Halina C. (71 l.) z Polanicy-Zdrój

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: