Magnetum Arthro plastry przeciwbólowe: eliminują nawet chroniczny ból trwający 20 lat!

Magnetum Arthro plastry przeciwbólowe: eliminują nawet chroniczny ból trwający 20 lat!

Co możesz zyskać z Magnetum Arthro?

 • Eliminuje nawet chroniczny ból stawów i kręgosłupa już w ciągu 10 minut po pierwszym zastosowaniu
 • Zaledwie po 7 dniach bezpowrotnie niweluje opuchliznę, obrzęki i stany zapalne
 • Już po 14 dniach stosowania uwalnia od ciągłego trzeszczenia i sztywnienia stawów
 • Aż 4-krotnie zwiększa ilość kolagenu wypełniającego ubytki chrząstki stawowej
ZAMÓWIĆ

POZNAJ SEKRET SKUTECZNOŚCI PLASTRÓW NA BÓL!

 1. Działa miejscowo, dzięki czemu pomaga złagodzić ból znacznie szybciej niż popularne leki przeciwbólowe o chemicznym, wątpliwym składzie, klejące i brudzące ubrania maści czy groźne i bolesne zabiegi chirurgiczne.
 2. Aplikacja jest po prostu banalna. Naklejając plaster w miejsce bólu, nie tylko dokładnie uderzasz w jego ognisko, ale również bezpowrotnie wygasisz każdy sygnał bólu w kilka sekund. Każdy plaster co 3 h uwalnia impulsy pola magnetycznego o niskiej częstotliwości. Aktywne polaryzatory rozpoczynają automatyczny proces głębokiej odbudowy zniszczonych tkanek, zwalczając ból i wieloletnie problemy zdrowotne niezależnie od ich rodzaju.
 3. Już pierwsza aplikacja jest skuteczna w 91% i nie musi wymagać powtórzeń. Wystarczy, że nakleisz plaster, nie musisz niczego więcej robić. Po maks. 10 minutach poczujesz pierwsze rezultaty. To całkowicie naturalna, bezpieczna formuła.
 4. Dzięki innowacyjnej formule plastrów wyeliminujesz wszelkiego rodzaju urazy i inne odmiany zakaźnych czynników chorobotwórczych, 7-krotnie przyspieszysz gojenie się ran, przezwyciężysz wieloletni i przewlekły ból (m.in. odcinka lędźwiowego pleców, zwyrodniałych bioder, kolan, stenozy kręgosłupa, mięśni i wielu innych) niezależnie od natężenia i obszaru jego występowania.
 5. Unikniesz stania w kolejkach do specjalistów, wykupowania specjalnych i drogich recept, niepotrzebnego wychodzenia z domu i angażowania w to bliskich. Już nie będziesz musiał prosić o pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak zrobienie zakupów, zawiązanie butów czy przygotowanie obiadu. Teraz będziesz mógł robić to wszystko bez żadnego bólu i innych dolegliwości.

Magnetum Arthro plastry przeciwbólowe: eliminują nawet chroniczny ból trwający 20 lat!

ZAMÓWIĆ

JAK DZIAŁAJĄ MAGNESY UMIESZCZONE W PLASTRACH?

 • Lepsze dotlenienie organizmu. Następuje poprawa zdolności wiązania tlenu przez krwinki czerwone
 • Usprawnienie przepływu krwi. Dochodzi do poprawy plastyczności krwinek czerwonych
 • Polepszenie transportu tlenu i substancji odżywczych. Następuje regulacja napięcia mięśniowego naczyń krwionośnych
 • Wyrównanie poziomu ciśnienia tętniczego. Magnesy stymulują pracę receptorów reagujących na wzrost ciśnienia tętniczego krwi
 • Pozytywny wpływ na elastyczność naczyń krwionośnych. Magnesy stymulują pracę receptorów reagujących na wzrost ciśnienia tętniczego krwi

Magnesy umieszczone w Magnetum ARTHRO rozszerzają naczynia krwionośne, co pozwala na lepszy przepływ krwi. Ponadto, wyzwalają produkcję nitrogliceryny wykazującej naturalne właściwości rozszerzające naczynia krwionośne. Dzięki temu, nanopolaryzatory uderzają bezpośrednio w ogniska bólu, tym samym blokując wszelkie impulsy bólu wysyłane do mózgu.

MAGNETUM ARTHRO TO PLASTRY NA BÓL, KTÓRE SPRAWDZĄ SIĘ W KAŻDYM PRZYPADKU!

Plastry na ból to unikalna formuła, która w jedyne 30 dni wyeliminuje wszelkie schorzenia znajdujące wskazania w zabiegach magnetoterapii. Nie trzeba już stać w kolejkach do specjalistów i czekać miesiącami na zabieg. Wystarczy regularnie naklejać plastry, by bezpowrotnie pozbyć się następujących schorzeń:

 • chorób zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa
 • reumatoidalnego zapalenia stawów
 • zapalenia stawów i tkanek okołostawowych
 • stanów pourazowych i urazów sportowych
 • trudno gojących się ran i oparzeń
 • zaburzeń krążenia obwodowego
 • osteoporozy
 • zapaleń nerwów
 • artretyzmu
 • reumatyzmu
 • dyskopatii kręgosłupa

Magnetum Arthro plastry przeciwbólowe: eliminują nawet chroniczny ból trwający 20 lat!

JAK REGENERUJE?

 1. Magnesy zawarte w plastrach na ból stanowią substytut igieł w popularnych zastrzykach, jednak są o wiele lepszą, bezpieczniejszą i niebolesną formą walki z przewlekłymi dolegliwościami.
 2. Fale wysyłane przez polaryzatory magnetyczne wnikają w głęboką warstwę skóry i oddziałują na włókna nerwowe. Cenieni naukowcy z całego świata poświęcili wiele artykułów tematyce magnetoterapii.
 3. Zaburzone pole elektromagnetyczne organizmu jest przyczyną wielu chorób układu mięśniowo – szkieletowego. Magnesy stymulują bioenergetyczny system ciała i usuwają przyczyny wszelkich schorzeń.

PLASTRY MAGNETUM ARTHRO POLECANE PRZEZ SPECJALISTÓW

Dzień dobry, nazywam się Robert Hanuszkiewicz i jestem reumatologiem, ekspertem z zakresu chorób stawów i kręgosłupa. Od 25 lat przyjmuję pacjentów z ciężkimi zwyrodnieniami. Do tej pory przepisywałem im różne środki i kierowałem na zabiegi, na które nie dość, że musieli czekać miesiącami to jeszcze wiązały się z poważnymi skutkami ubocznymi i długotrwałą rehabilitacją. Na szczęście w porę usłyszałem o innowacyjnych plastrach Magnetum ARTHRO.

To unikalna kuracja, której działanie pozwala na zwiększenie metabolizmu tkanki mięśniowej, jej rozluźnienie i wyeliminowanie dyskomfortu. Formuła wpływa na poprawę krążenia, co prowadzi do trwałego usunięcia obrzęków, opuchlizny i bólu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, zwiększa się dostawa tlenu i substancji energetycznych z krwi do tkanek. Magnetyczne działanie formuły eliminuje ryzyko pojawienia się działań niepożądanych. Nie obciąża narządów wewnętrznych, a właściwy poziom stężenia substancji przeciwbólowej likwiduje nawet przewlekłe dolegliwości.

prof. Robert Hanuszkiewicz, reumatolog, dyrektor Instytutu ds. Chorób Stawów i Kręgosłupa

Magnetum Arthro plastry przeciwbólowe: eliminują nawet chroniczny ból trwający 20 lat!

Intensywność oddziaływania pola magnetycznego plastra Magnetum ARTHRO

Pole magnetyczne wpływa również na aktywność enzymów, hamuje wzrost obrzęku, poprawia przyswajanie soli mineralnych przez tkanki oraz odnawia potencjał błon komórkowych. Działa rozkurczowo na tkankę mięśniową, uelastycznia włókna, a także sprawia, że zniszczone tkanki wracają do dawnej sprężystości. Magnesy umieszczone w innowacyjnych plastrach zapobiegają również rozwojowi stanów zapalnych i infekcji, zwapnieniu naczyń oraz m.in. reumatyzmowi.

 

Magnetum ARTHRO to formuła, która wykazuje jeszcze większą skuteczność w momencie naklejenia plastra nie tylko w miejsce, gdzie odczuwa się ból, ale również w obszarze odpowiedzialnym za jego promieniowanie. Na przykład w przypadku bólu kolana, aby wzmocnić działanie kuracji należy nakleić plastry również na kostki, biodra i kręgosłup.

CO O MAGNETUM ARTHRO SĄDZĄ OSOBY, KTÓRE JUŻ WYPRÓBOWAŁY KURACJĘ?

Gdy nocne bóle kręgosłupa nasiliły się tak bardzo, że nie pomagały już żadne tabletki, maści czy nawet profilowane ortopedyczne poduszki, sięgnęłam po Magnetum ARTHRO. To był po prostu strzał w dziesiątkę! Ta niesamowita kuracja już po kilku dniach wyeliminowała rwanie w krzyżu, usunęła opuchlizny i obrzęki oraz zmniejszyła ograniczenia w ruchu. Dzięki tym plastrom już nie musiałam rozgrzewać się po całej nocy ani martwić tym, że znowu obudzę się niewyspana.

Barbara (73 l.)

Od 20 lat pracuję w serwisie samochodowym. Codzienne pochylanie się nad silnikami i leżenie pod samochodem zniszczyło moje stawy. Doszło do tego, że nie byłem w stanie normalnie się wyprostować. Wszystko mnie bolało. Próbowałem wielu różnych metod, ale bez skutku. Całe szczęście, że trafiłem na Magnetum ARTHRO. Te biomagnetyczne plastry sprawiły, że moje stawy wróciły do poprzedniego stanu. Praca znowu sprawia mi radość. Nawet po 10 h nie czuję żadnego bólu ani strzykania w kościach. Polecam!

Kazimierz (48 l.)

Nadprogramowe kilogramy od zawsze były moim utrapieniem. Nie dość, że czułam się jak jakiś wieloryb, to jeszcze moje stawy na tym strasznie cierpiały. Najbardziej dokuczały mi kolana. Wchodzenie po schodach czy jazda na rowerze były dla mnie katorgą. O Magnetum ARTHRO usłyszałam od mojej znajomej. Codziennie naklejałam te plastry z magnesami i muszę przyznać, że jest o niebo lepiej. Dwa dni temu zaczęłam biegać, bo stawy zupełnie przestały boleć, a trzeszczenie w kolanach zniknęło! Niesamowita kuracja!

Zuzanna (55 l.)

Od 5 lat trenowałem codziennie – do niedawna… Jako trener personalny mam pod sobą ludzi, którzy mi ufają i oczekują pełnego profesjonalizmu; nie mogę i nie chcę ich zawieść! Dlatego, kiedy dosięgnął mnie ból niemal wszystkich stawów wynikający z przetrenowania, musiałem szybko stanąć na nogi i znaleźć najskuteczniejsze, najszybciej działające rozwiązanie. I wtedy kumpel podrzucił mi biomagnetyczne plastry Magnetum ARTHRO – ból i sztywność zniknęły, a z nimi uczucie „nienaoliwionych” stawów.

Aleksander (32 l.)

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: