Miaflow na zmarszczki: zapewni ci młodą i zdrową skórę!

Miaflow na zmarszczki: zapewni ci młodą i zdrową skórę!

31 lipiec 2021 roku w Warszawie wydarzyła się zabawna historia. Kiedy facet po raz pierwszy zobaczył dowód osobisty swojej narzeczonej w szczytowym momencie ślubu, narosła cała historia. Okazało się, że dziewczyna, którą zamierzał poślubić, ma już pełne 64 lata. Przez cały czas Dorota Piastowska nieustannie ukrywała swój wiek i mówiła Robertowi, że ma dopiero 29 lat. Ciało i twarz wyglądały na jędrne i młode, więc pan młody nie miał pojęcia, że jej wiek jest o połowę większy niż jego własny.

ZAMÓWIĆ

Ciężko uwierzyć, ale naprawdę Pani się udało!

Miaflow na zmarszczki: zapewni ci młodą i zdrową skórę!

Jak widać na mojej twarzy, tak. Zaczęłam używać tego, co dało mi wynik (śmieje się). Przez 3 lata próbowałam wielu formuł leczniczych. Czasami nie dawały żadnego efektu, a czasem wynik był znikomy. Mimo tego się nie poddałam. Kiedy miałam już 57 lat, w końcu udało mi się zrobić coś niesamowitego. Po znalezieniu tego przepisu zaczęłam ciągle używać produktu. Minęło 7 dni, a moi przyjaciele zaczęli zauważać, jak moja twarz zmieniła się na lepsze. Wtedy nie byłam jeszcze pewna wyniku, ale minęło kolejne 30 dni stosowania mojego produktu według nowej receptury i wtedy zarówno znajomi, jak i krewni przestali mnie rozpoznawać!

Niech Pan sobie wyobrazi, że idzie Pan do swojego zwykłego salonu fryzjerskiego, witają Pana tam, ale patrzą tak, jakby Pana wcześniej nie widzieli. To było zabawne. Pokazywałam nawet dowód, żeby mi uwierzyli. Wciąż pamiętam wydarzenia z dnia, kiedy fryzjer ze zdziwioną miną powiedział: „To niesamowite! Miesiąc temu przyszła do mnie stara kobieta ze smutnym wyrazem twarzy, a teraz widzę piękną kobietę ze szczęśliwymi oczami. To po prostu niesamowite!”

I co się stało?

Wszystkie firmy, z którymi się skontaktowałam, odpowiedziały mi i zaoferowały mi mnóstwo pieniędzy za moją formułę. Ale uderzyło mnie to, że powiedzieli, że cena za ten produkt powinna wynosić 250 euro . Oczywiście zaczęłam im tłumaczyć, że wśród wybranych przeze mnie składników były rośliny i zioła rosnące w Europie, dlatego też początkowa inwestycja w produkcję według mojej receptury nie powinna być zbyt duża. W odpowiedzi powiedziano mi, że to już nie powinno mnie obchodzić. Będą sprzedawać mój produkt za dowolną cenę.

ZAMÓWIĆ

Doskonale Pani rozumiem. Zaryzykowała Pani i wzięła pożyczkę w banku. Spłaciła Pani już pożyczkę, czy nie?

Miaflow na zmarszczki: zapewni ci młodą i zdrową skórę!

Jeszcze nie. Nie spłaciłam jeszcze całej kwoty pożyczki. Według naszych obliczeń, jeśli będziemy sprzedawać środek za 298 zł, będziemy mogli spłacić pożyczkę w ciągu 4 lat. Zgadzam się jednak na taki stan rzeczy. Dla mnie ważne jest, aby Miaflow był dostępny dla każdego. Jestem najzwyklejszą kobietą, jak wszyscy inni, którzy czytają te wiersze i w życiu musiałam wiele przeżyć.

Co by inni nie mówili uważam, że wygląd kobiety jest jednym z aspektów kobiecego szczęścia. Dlatego nie ma znaczenia, na jakim odcinku życia jesteśmy teraz, musimy dbać o naszą urodę i starać się wyglądać tak młodo, jak to możliwe. A mój produkt pomaga nam walczyć ze zmarszczkami, odmłodzić skórę twarzy i szyi. Przekonacie się, że Miaflow już po 30 dniach stosowania sprawi, że będziecie wyglądać młodziej o 20-30 lat. Z własnego doświadczenia w wieku 64 lat powiem, że jestem bardzo szczęśliwa. Mam młodego i przystojnego męża, a teraz czekam na dziecko, jestem w trzecim miesiącu. Chcę, aby każda kobieta nie rozpaczała i nadal walczyła o swoje szczęście.

Komentarze

Justyna

I śmiech i grzech jednocześnie! Osobiście jestem przekonana, że jeśli ktoś jest pełen siły, odwagi i chęci zrobienia czegoś, to jest w stanie to zrobić. A nawet stworzyć innowację w dziedzinie odmładzania skóry, która stała się znana na całym świecie.

Ewelina

Moja babcia używa Miaflow i wynik jest zupełnie nieoczekiwany. Teraz babcia wygląda młodziej niż moja mama. Nie wierzycie? Spójrzcie na zdjęcie!

Iwona

Ja już zamówiłam. Dziękuję bardzo! Mój mąż też mnie porzucił, ma teraz nową i młodszą żonę. Mam nadzieję, że Miaflow mi pomoże. A jeśli mąż poprosi o powrót na pewno go nie wpuszczę. Niech poczuje, co to jest – gorycz straty.

Beata

Ja używam Miaflow przez 9 dni. Głębokie zmarszczki zaczęły zanikać. To jest fantastyczne! Ponadto zauważyłam również, że wcześniej moja twarz była obwisła, a teraz stała się bardziej stonowana i elastyczna. Gdy twarz nabrała elastyczności, worki pod oczami wygładziły się. Teraz czuję się o 10 lat młodsza. Bardzo dziękuję!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: