NanoFlex dla stawów: łagodzi ból i stany zapalne!

NanoFlex dla stawów: łagodzi ból i stany zapalne!

W ubiegłym roku Karol Fiszer przyjechał do Polski, aby wymienić się doświadczeniami ze swoich polskimi kolegami. Według niego to, co zobaczył jest nie do wyjaśnienia. W naszym kraju, według doktora, reumatologia utknęła w połowie ubiegłego wieku.

 

Po głośnych wystąpieniach w Niemczech dr Karol Fiszer zgodził się udzielić wywiadu dla polskiej publikacji. Co nie podoba się słynnemu lekarzowi w polskiej medycynie? I dlaczego twierdzi, że polscy OBYWATELE z obolałymi stawami nigdy nie będą mogli stać się zdrowi?

ZAMÓWIĆ

A jak są “czyszczone” stawy w Niemczech?

 • Dziś istnieją specjalne preparaty, które mają na celu oczyszczenie stawów z osadów soli. Zawierają alfa artroferol. Na przykład NanoFlex jest bardzo dobrym lekarstwem. Zawiera alfa-artroferol w specjalnej, lekkostrawnej formie, dzięki czemu ma zwiększoną skuteczność.
 • Kolejną ważną zaletą NanoFlex jest to, że zawiera kompleks ogólnoustrojowych witamin, makro i mikroelementów zaprojektowanych w celu poprawy funkcjonowania tkanek stawowych. Oznacza to, że ma kompleksowy wpływ na gojenie kości i chrząstki, mazi stawowej, włókien mięśniowych, tkanek więzadeł i ścięgien.
 • Cały możliwy zakres złożonych efektów. NanoFlex zawiera ponad 50 składników.

Nie wymienię ich wszystkich, wymienię tylko te główne

NanoFlex dla stawów: łagodzi ból i stany zapalne!

 1. Propolis biogenny
  Wzmacnia i tonizuje tkankę chrzęstną, zwiększa jej elastyczność, zwiększa odporność na ścieranie
 2. Sabelnik błotny
  Normalizuje przepuszczalność małych naczyń włosowatych
 3. Olej jodłowy (mikrocząsteczki)
  Łagodzi stany zapalne i infekcje tkanek stawowych, zatrzymuje procesy gnicia
 4. Alfa Artroferol
  Niszczy osady soli orto, zmiękcza je i rozkłada na wywnioskowany pierwiastek
 5. Czerwony korzeń
  Rozszerza naczynia krwionośne, poprawia przepływ krwi w stawie
 6. Komórki pant marala
  Przyspieszają procesy regeneracyjne w tkankach stawu
 7. Kora brzozy (element alfa)
  Normalizuje krążenie mazi stawowej
ZAMÓWIĆ

NanoFlex, o ile wiemy, nie jest sprzedawany w polskich aptekach?

NanoFlex dla stawów: łagodzi ból i stany zapalne!

Tal, to prawda. Polscy lekarze wolą „nakarmić” ludzi tonami środków znieczulających i chondroprotektorów, zamiast angażować się w rzeczywiste leczenie.

Jednocześnie nie ma wątpliwości, że polscy reumatolodzy, przynajmniej ci, którzy są zainteresowani zaawansowanymi metodami leczenia, wiedzą o NanoFlex i jego zdolnościach regeneracyjnych. Ale nie ryzykują przepisania leku, którego nie ma na liście Ministerstwa.

O ile mi wiadomo, producent NanoFlex chciał wejść na polski rynek. Ale nie pozwolono mu na to, ponieważ były setki barier (biurokracja w Polsce jest nie do wyegzekwowania). Jest to zrozumiałe – jeśli ten lek pojawi się w aptekach, polska mafia apteczna poniesie ogromne straty. Rzeczywiście, dzisiaj farmakologia to biznes! Nawet w Europie. Ale w rozwiniętej Europie biznes jest kontrolowany przez państwo.

Komentarze

Żaneta Czarska Warszawa

Dziękuję. Bardzo przydatne! Mi pełną kurację zastrzyków w prywatnym szpitalu policzyli 38000 PLN! Zamówiłem NanoFlex, dopóki cena jest taka! Na początku nie wierzyłem! Konsultant powiedział, że nadal jest, ale szybko się kończy. Udało mi się, że trafiłam na tę informację.

Wiktor Żelkowski / Płock

Jestem jednym z tych, którym już udało się wypróbować NanoFlex na sobie. On jest naprawdę najlepszy, jaki widziałem. I jestem artrotą z doświadczeniem – ta choroba dręczy mnie od 7 lat. Byłem już gotowy do przyjmowania tabletek i wstrzykiwania przez całe życie, ale w końcu po kuracji NanoFlex ból ustąpił. Zupełnie nie ma. Polecam wszystkim – to pomoże!

Michał Depczyk Warszawa

Mam 63 lata. Kolana bolą od 53 lat. Ostatnio ból stał się całkowicie nie do zniesienia. Znajomy lekarz (przyjaciel z dzieciństwa) mówił o tym programie i doradził mi lek 3 miesiące temu. Teraz skaczę jak górski … Chociaż nie, nie jest to konieczne) Skaczę w ogóle! NanoFlex jest niesamowity!

Kramarz Małgorzata / nie podano

Wypełniłam zamówienie w promocji. Obiecali, że za 5 dni odbiorę na poczcie. Bardzo na to liczę.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: