NEOCARD nadciśnienie tętnicze: ciśnienie w normie z pierwszego zastosowania i na zawsze!

NEOCARD nadciśnienie tętnicze: ciśnienie w normie z pierwszego zastosowania i na zawsze!

 • Stabilizuję ciśnienie w ciągu pierwszych 6 godzin
 • Odnawia tonus i elastyczność naczyń krwionośnych za 1 kurację
 • Bezpieczny w każdym wieku
 • Skuteczny przy 1, 2, 3 stopniu nadciśnienia tętniczego
ZAMÓWIĆ

Czym grozi nadciśnienie?

Konsekwencje nadciśnienia tętniczego są bardziej niebezpieczne niż choroby nowotworowe i gruźlica razem wzięte. W 89% przypadków nadciśnienie tętnicze kończy się zawałem serca. W naczyniach rozwija się zatkanie. Bardzo wysokie ryzyko krwotoku mózgu i udaru mózgu.

 

Szczególnie niebezpieczne są konsekwencje u osób, które palą, piją alkohol, nieodpowiednio odżywiają się, prowadzą siedzący tryb życia, cierpią na stres, wysoki poziom cholesterolu. Osoby z nadwagą cierpią na nadciśnienie tętnicze w 3-4 razy częściej.

Neocard usuwa 5 głównych przyczyn nadciśnienia tętniczego

NEOCARD nadciśnienie tętnicze: ciśnienie w normie z pierwszego zastosowania i na zawsze!

 1. Przeciążenie układu nerwowego (stres, bezsenność) Neocard usuwa niepokój, ponieważ zawiera ekstrakt z hibiskusa.
 2. Żużel w naczyniach krwionośnych Neocard poprawia funkcjonowanie serca, oczyszcza naczynia z żużli dzięki miłorzębowi dwuklapowemu.
 3. Żylaki oraz formowanie zakrzepicy żył. Neocard polepsza odpływ żylny, rozszczepia zakrzepy, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, ponieważ zawiera czosnek.
 4. Podwyższony poziom cukru we krwi Neocard zmniejsza ilość cukru we krwi, zapobiega cukrzycy dzięki kwasowi foliowemu.
 5. Nadwaga Neocard pomaga schudnąć, poprawia metabolizm i funkcje nerki dzięki hibiskusowi.
ZAMÓWIĆ

Przewagi Neocard

NEOCARD nadciśnienie tętnicze: ciśnienie w normie z pierwszego zastosowania i na zawsze!

 • Szybka pomóc. Сiśnienie wróci do normy!
 • Nie wywołuje nagłe skoki ciśnienia. Harmonijnie reguluje pracę serca.
 • Kompleksowa regeneracja. Usuwa dusznicę bolesną, arytmię, nerwicę, polepsza pamięć, reedukuję mowę i ruch po udarze mózgu.
 • Efektywność bez skutków ubocznych. Żywe komórki roślin w pełni pokrywają komórki organizmu człowieka.

Sposób dawkowania

 • 20 kropli 2 razy dziennie.
 • Zalecana kuracja nie mniej 4 tygodni.
 • Dokładna instrukcja w zestawie.

Opinia eksperta

Potwierdzam! Główny bojownik z nadciśnieniem tętnicznym – to hibiskus. Jest on prawie obecny we wszystkich środkach przeciw nadciśnieniu. Ale! W środkach większości producentów, jego zawartość jest niewielka! A więc raczej, efekt można oczekiwać od lat. Wiem na pewno, że jedyny preparat, który obfituje hibiskusem – to Neocard. Widziałem jego formułę i raport Zespołu Ekspertów Niezależnych. Szanowni państwo. Polecam pacjentom i krytykuję, gdy one zajmują się samoleczeniem oraz przyjmują to, co “koleżanka poradziła”, “przeczytałam w internecie”, “w programie usłyszałam”. To jest złe! Walczyć z nadciśnieniem tętniczym trzeba tylko sprawdzonymi środkami! Którym ufają specjaliści, z pomocą których Państwa problem odejdzie na zawsze.

Jarosław Wróbel
Lekarz najwyższej kategorii,
kandydata nauk medycznych
Doświadczenie zawodowe 30 lat

Opinie ludzi, ludzi którzy ocenili efekt Neocard

Na przykładzie starszej siostry przekonałam się, że obniżenie ciśnienia tętniczego krwi tabletkami prowadzi do zawału mózgu – niedokrwienny udar mózgu. Lekarze uratowali życie, ale choroba nie zostawiła ją do końca. Kiedy mnie też ta choroba dotknęła, ja już dobrze wiedziałam, że trzeba szukać wśród środków roslinnych. Znalazłam bardzo dobrego specjalistę, który doradził mi Neocard. Jestem mu wdzięczna. Według mnie ten środek jest doskonały, ciśnienie spadło do normalnych wartości a skutków ubocznych nie odczuwam już od kilku lat. Teraz, ja absolutnie zdrowy człowiek i nie boję się ataku serca ani udaru mózgu. Życzę wszystkim zdrowia!

Małgorzata, Łódź, 61 lat

Kilka lat temu byłam leczona w Warszawie. W szpitalu, gdzie były badania nad nowym preparatem przeciw nadciśnieniu. Oczywiście, bałam się. Ale co robić? Żadne leki nie pomogły. więc zdecydowałam się. Na szczęście byłam w grupie, który przyjmowali Neocard, a nie “smoczek”. Prawie od razu po rozpoczęciu badań ciśnienie wróciło do normy. I stopniowo zaczęłam czuć się świetnie! Cieszę się, że brałam udział w badaniu preparatu. Ciśnienie jest zawsze w porządku.

Alicja, Koszalin, 47 lat

Mam 51 lat. 3 lata temu w szpitalu zostałem zdiagnozowany, w wyniku stwierdzono nadciśnienie tętnicze, hałasy w sercu itd.. Męczyło mnie to, ale nic nie robiłem. Pół roku temu patrząc na wszystkie objawy miałem zawał. Wpadłem w panikę, ale od razu odmówiłem się od pigułek. Każdy z nas wie, że chemia jest szkodliwa. Ale, co zrobić, nie wiedziałem. Dobrze, że przypadkowo spotkał się z przyjacielem, który poradził Neocard. Teraz, możecie sobie wyobrazić, NIE MAM NIC. Ciśnienie jest w normie, jestem zdrowy jak byk!

Dawid, Krosno, 51 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: