NicoZero od palenia: rzucić palenie jest łatwe!

NicoZero od palenia: rzucić palenie jest łatwe!

 • Bez pragnienia do papierosów
 • Bez objawów zespołu abstynencyjnego
 • Bez książek i hipnozy
 • Bez leków i plastru
ZAMÓWIĆ

Kiedy paliłeś swojego pierwszego papierosa, czy zdecydowanie chciałeś zostać palaczem na całe życie?

 • Nikotyna jest substancją uzależniającą od pierwszej dawki. Pod względem działania na organizm przewyższa nawet heroinę, ponieważ powoduje uzależnienie od pierwszego zaciągnięcia.
 • Przed pierwszym zapaleniem byłeś pewien: W każdej chwili mogę rzucić palenie! Właściwie jest to o wiele bardziej skomplikowane niż wydaje się.
 • Być może, wstydzisz się lub nie lubisz siebie, ponieważ nie możesz rzucić palenia. Ciągle słyszysz o szkodliwości palenia i już rozwinąłeś odporność na przerażające historie palaczy.

Zaledwie 4 tygodnie – i nigdy więcej nie będziesz chciał palić

NicoZero od palenia: rzucić palenie jest łatwe!

 • Pierwszy tydzień
  Składniki substancji NicoZero zwiększają wrażliwość receptorów acetylocholinowych (tych, które są odpowiedzialne za przyjemność).
 • Drugi tydzień
  Otrzymujesz zadowolenie od pysznego jedzenia, oglądania swojego ulubionego serialu i regularnego odpoczynku. Poziom hormonów stresu stopniowo maleje. Napięcie nerwowe zanika i nie musisz już “relaksować się” za pomocą papierosa.
 • Trzeci tydzień
  Mózg blokuje podrażnienie receptorów acetylocholiny podczas przyjmowania nikotyny – przestajesz otrzymywać zadowolenie od papierosów, ale nadal możesz kontynuować palić. W tym czasie ciało jest całkowicie przebudowane, aby otrzymywać hormon radości w naturalny sposób.
 • Czwarty tydzień
  Zaczynasz zauważać, jak znów odczuwać zadowolenie od tego, co naprawdę lubisz. Znika fizyczna i psychiczna potrzeba palenia!
ZAMÓWIĆ

Nicozero Spray do pozbycia się uzależnienia od nikotyny

NicoZero od palenia: rzucić palenie jest łatwe!

 1. Wyciąg z ziaren owsa
  Wzmacnia układ nerwowy, naczynia krwionośne i mięsień sercowy, korzystnie wpływa na skład krwi
 2. Dziurawiec zwyczajny
  Powoduje stopniową i trwałą niechęć do zapachu tytoniu, oczyszcza drogi oddechowe ze szkodliwych osadów.
 3. Imbir
  Rozrzedza krew, zmniejsza przyczepność płytek krwi i skrzepy krwi, oczyszcza organizm z toksyn.
 4. Głód
  Usuwa z organizmu substancje powstałe po rozpadzie nikotyny, oczyszcza płuca

Opinia eksperta

Uzależnienie od nikotyny jest plagą nowoczesności. Naprawdę trudno się go pozbyć, często dla mnie, jako lekarza, wydawało się to zbyt trudne.
Teraz, gdy NicoZero weszło na rynek, nie ma wątpliwości, że każdy może rzucić palenie raz na zawsze, niezależnie od stażu. NicoZero opiera się na całkowicie nowym podejściu. Lek działa na receptory odpowiedzialne za pragnienie palenia. Na początku mózg jest oszukiwany wierząc, że otrzymuje dawkę nikotyny, ponieważ NicoZero zaspokaja prawdziwe potrzeby organizmu wynikające z palenia. Stopniowo znika nawyk zapalania papierosa. Pod koniec kursu z NicoZero rozwija się silna niechęć do papierosów, a ty lekko, a co najważniejsze na zawsze pozbywasz się najsilniejszego uzależnienia od nikotyny.

Bill Smith
doktor nauk medycznych, lekarz najwyższej kategorii, narkolog

Komentarze o NicoZero

Stefan
39 lat

Paliłem od 14. roku życia. Mam 39 lat, a zaledwie rok temu mogłem pozbyć się uzależnienia od nikotyny za pomocą NicoZero. Paliłem przez 24 lata świadomego życia i nie wyobrażałem sobie, jak wspaniałe jest życie bez tego strasznego smrodu tytoniu, żółtych zębów, wiecznego kaszlu i gniewnego spojrzenia osób niepalących. Próbowałem rzucić sam kilka razy, bezskutecznie. Teraz, dzięki NicoZero, sama myśl o papierosie wywołuje u mnie obrzydzenie.

Anna
42 lata

Próbowałam rzucić palenie na różne sposoby: jeśli nie wszystkie, to bardzo wiele. Wszystkie zakończyły się w ten sam sposób: miesiąc później wracałam do papierosa. Był moją przyjaciółką, wsparciem, oporą, sposobem na rozrywkę. Teraz rozumiem, jaka byłam głupia, ponieważ sama siebie oszukiwałam, ponieważ po prostu nie mogłam rzucić palenia, a wszystkie metody, które wypróbowałam, były niczym więcej niż ruchem marketingowym. Piszę komentarz o NicoZero, ponieważ pomógł NA ZAWSZE przestać palić. Dzięki temu cudownemu leku już 8 miesięcy nie palę i wiem na pewno, że nigdy nie wrócę do tego uzależnienia.

Daniel
33 lata

Spośród wszystkich sposobów pożegnania się z paleniem NicoZero jest prawdopodobnie jedynym skutecznym. Zostałem przekonany o tym na podstawie własnego doświadczenia. Trzy tygodnie zajęło mi, aby zgasić ostatniego papierosa i postanowić, że już nigdy nie wrócę do palenia. Dziękujemy producentom za to narzędzie!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: